روشن سازی واژن

vagina whitening

یکی از مشکلاتی که خیلی از خانمها مخصوصا بعد از سن بلوغ با آن مواجه می شوند، تیرگی واژن است. سیاه شدن واژن در بارداری و بعد از زایمان می تواند به دلیل تغییرات شدید هورمونی در این دوران باشد. ما در ایم مقاله به علت تیره شدن واژن و روشهای درمان تیرگی ناحیه تناسلی خانمها مبی پردازیم. همچنین در مورد روشهای سفید سازی و روشن کردن واژن توضیح می دهیم. برای دسترسی به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر کمک بگیرید.


فهرست
رنگ طبیعی واژن چیست؟
علت تیرگی واژن چیست؟
روشن سازی واژن (سفید کردن واژن)
رفع تیرگی واژن با استفاده از دارو 
سفید شدن واژن با زینک اکساید
رفع تیرگی واژن با استفاده از پمادها و ماسکهای تجاری
روشن سازی واژن با استفاده از روشهای خانگی
سفید کردن واژن با لیزر 
سوالات پر تکرار درباره روشن سازی واژن 

 

رنگ طبیعی واژن چیست؟

یکی از مواردی که در بانوان باعث ایجاد نگرانی و فکرمشغولی آنها می شود تیره شدن رنگ پوست آلت تناسلی آنهاست. بیشتر نگرانی این افراد به دلیل کاسته شدن جذابیت جنسی آنهاست و این امر در بانوانی که پوست سبزه تری دارند بیشتر است. رنگ پوست آلت تناسلی در بانوان متفاوت است و می تواند صورتی، قرمز و حتی تیره باشد و حتی در طول زمان تغییر رنگ بدهد که این یک امر عادی و طبیعی به شمار می آید و نمی توان آن را به به طور عمومی به رعایت بهداشت و عفونت نسبت داد. عوامل مختلفی باعث ایجاد تغییر رنگ در ناحیه تناسلی می شوند. خیلی از آنها از دیدگاه سلامتی جای نگرانی ندارند اما می توانند روی زیبایی جنسی زنان تاثیر گذاشته و اعتمادبنفس آنها را در رابطه کاهش دهند. البته همانطور که در ادامه خواهید دید جای نگرانی نیست و می توان با استفاده از روشهای مختف مثل لیزر واژن را سفید کرد.

رنگ طبیعی واژن

درصورتیکه شما هم از تیرگی پوست آلت تناسلی خود ناراحت هستید می توانید جهت معاینه و آشنایی با جدیدترین متدهای روشن سازی با دکتر ذاکرین تماس بگیرید. پس از معاینه و بررسی تیرگی واژن، خانم دکتر ذاکرین بهترین و کارامدترین روش برای رفع تیرگی واژن را به شما پیشنهاد داده و فرایند سفید کردن واژن را بصورت تضمینی انجام می دهند. 

 

علت تیرگی واژن چیست؟

علتهای مختلفی برای تیرگی ناحیه تناسلی وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

• عوامل ژنتیکی: سیاه شدن واژن بستگی به ژن هایی که فرد به ارث می برد، دارد. عوامل ژنتیکی مهمترین علت سیاه شدن پوست واژن و کشاله ران در خانمهاست.
• بالارفتن سن: بالا رفتن سن تغییراتی هورمونی در فرد ایجاد می کند که می تواند به تیره شدن آلت تناسلی بانوان منجر شود.
• تغییرات و اختلالات هورمونی: این امر میتواند براثر مصرف بعضی داروهای خاص رخ دهد.
• تهویه هوا، رطوبت و تعریق: پوشیده بودن این ناحیه از بدن باعث ایجاد عدم رسیدن هوای تازه، تجمع رطوبت و عرق در این ناحیه میشود که منجر به تغییر رنگ پوست می گردد.
• پوشیدن لباس تنگ و لباس زیر ساخته شده از مواد مصنوعی: لباسهای پلاستیکی باعث ایجاد عدم تهویه کافی و درنتیجه سیاه شدن پوست آلت تناسلی می شود. همچنین برخی خانمها به مواد مصنوعی حساسیت دارند که این مورد هم دلیل دیگری برای تیرگی واژن است. (در مورد بهداشت لباس زیر چه می دانید؟)
• پیاده روی و راه رفتن زیاد: این امر باعث سایش مداوم پوست به همدیگر می شود که منجر به تغییر رنگ پوست می شود.
• استفاده مکرر از تیغ یا ژیلت یا استفاده از تیغ یا ژیلت کهنه: از بین بردن موهای زائد با استفاده از ژیلت، به مرور زمان موجب تیرگی پوست می شود.
• کمبود بعضی ویتامین ها و مواد معدنی در بدن
• تولید زیاد ملاتونین در واژن
• استفاده مکرر از پودر تالک
• تیرگی واژن در بارداری: بارداری موجب تغییر رنگ پوست واژن می شود. در برخی از خانمها این فرایند برگشت ناپذیر است و پوست واژن تیره باقی خواهد ماند. تیره شدن واژن در بارداری به علت تغییرات شدید هورمونی در این دوران است که برای سفید کردن آن لیزر مونالیزا پیشنهاد می شود.
• چاقی: تیرگی واژن در افراد چاق محسوس تر و شایع تر است.
• استفاده از برخی صابونها، کرم ها و شامپوهای بدن و سایر محصولات بهداشتی
• برخی بیماری ها: از جمله سرطان معده، بیماری کوشینگ، بیماری آکرومگالی، سندروم تخمدان پلی کیستیک، اختلالات پوستی و کبدی و کم کاری یا پر کاری تیروئید.
• عفونتهای پوستی و قارچهای ناحیه واژن 

علت تیرگی واژن

 

روشن سازی واژن (سفید کردن واژن)

به طور کلی تیرگی واژن از لحاظ پزشکی یک بیماری محسوب نمی شود ولی بعضی افراد به دلایل خاصی از جمله زیبایی علاقه مند به تغییر رنگ این ناحیه هستند. فرآیند روشن سازی یا سفید کردن پوست به این صورت است که کوشش می شود تا رنگدانه ملانین در این قسمت از پوست کاهش پیدا کند و این کار باعث سفیدسازی واژن و کشاله ران و مقعد در بانوان می شود. روش های زیادی برای تغییر رنگ آلت تناسلی به مورد دلخواه فرد وجود دارد. مهمترین روشهای روشن سازی کشاله ران که در این زمینه استفاده می شوند را می توانید در ادامه مشاهده کنید:

 

رفع تیرگی واژن با استفاده از دارو

در این روش با استفاده از داروهای ترکیبی که بنابر درخواست پزشک توسط آزمایشگاه ساخته می شود، شخص مورد درمان قرار می گیرد. این روش کارایی بالایی داشته و با توجه به هزینه آن که حدود یک سوم لیزردرمانی است نتایج مطلوبتری برجای می گذارد. 

 

سفید شدن واژن با زینک اکساید

پماد زینک اکساید سرعت ملانین سازی (رنگدانه ها) را در واژن کم می کند و باعث روشن سازی واژن می شود. به علاوه زینک اکساید به جوانسازی واژن هم کمک می کند. برای گرفتن نتیجه از این روش باید به مدت طولانی و مداوم از پمادهای زینک استفاده کنید. 

 

رفع تیرگی واژن با استفاده از پمادها و ماسکهای تجاری

استفاده از پمادهای تجاری موجود در بازار و یا ماسکهای گیاهی و شیمیایی، یکی از روشهای مراقبت از پوست است. این روش نیاز به تکرار مجدد دارد و بیشتر جزو روشهای مراقبت از پوست محسوب می شود. در حقیقت این روش، باید بصورت هفتگی یا ماهیانه تکرار شود تا در بلند مدت اثر داشته باشد.

 

روشن سازی واژن با استفاده از روشهای خانگی

این روشها معمولا به عنوان روشهای پیشگیری از تیره شدن واژن استفاده می شوند تا بعنوان درمان سیاهی آلت تناسلی. استفاده از سفیده تخم مرغ و آبلیمو و جوش شیرین از جمله این روشها هستند. 

روش های خانگی روشن سازی واژن

 

سفید کردن واژن با لیزر

این روش یکی از روشهای خوب و کارامد جهت رفع سیاهی ناحیه شرمگاهی است که هم اکنون جزو جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا به شمار می آید. ماندگاری بالا و عدم نیاز به تکرار مجدد تا چند سال جزو مزایای این روش محسوب می شود. در اصل روشن سازی واژن با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ بعنوان روش اول روشن سازی در دنیا به حساب می آید و معمولا 1 الی 3 جلسه زمان می برد. نتایج در جلسه اول کاملا مشهود خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره پیشنهاد می کنیم مقاله سفید کردن واژن با لیزر را مطالعه کنید.

اگر شما هم قصد سفیدسازی واژن و کشاله ران خود را دارید می توانید با مطب دکتر متین ذاکرین تماس بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت وقت ویزیت می توانید با شماره 02144463475 تماس حاصل فرمایید و یا به واتساپ شماره 09909236065 پیام دهید. خانم دکتر ذاکرین بصورت تضمینی روشن سازی واژن را برای شما انجام می دهند. 

 

سوالات پر تکرار درباره روشن سازی واژن

درباره روشن سازی واژن سوالات زیر همیشه از ما پرسیده می شود. در ادامه این سوالات به همراه پاسخ خانم دکتر ذاکرین آمده است.

1- سفید کردن واژن با لیزر درد دارد؟
موقع لیزر از بی حسی موضعی استفاده می شود به همین دلیل دردی احساس نمی کنید. بعد از پایان لیزر و از بین رفتن اثر بی حسی، خانمهایی که حساس هستند ممکن است کمی احساس درد داشته باشند که با قرص مسکن برطرف می شود.

2- روشن سازی واژن برای دختران هم انجام می شود؟
بله هیچ محدودیت سنی برای سفید کردن واژن وجود ندارد. این عمل زیبایی زنانه را برای دختر خانمها در هر سنی که باشند می توان انجام داد. 

3- چه روشی تیرگی واژن را سریعتر برطرف می کند؟
روشن سازی با لیزر سریعترین روش است که البته درمان قطعی تیرگی واژن نیز هست. اما استفاده از روشهای خانگی، ماسکها و پمادهایی که برای سفید کردن واژن استفاده می شوند معمولا روشهایی هستند که چند ماه باید انجام شوند تا تاثیر آن را ببینید. 


ارسال سوال و دیدگاه
سوالات کاربران
1: مریم:سلام خانم دکتر‌.میخواستم بدونم با لیزر مونالیزا میشه لابیا های کوچک رو هم روشن کرد؟یا حتما باید عمل لابیا انجام بشه و برداشته شه.من فقط میخوام لابیاهای کوچک روشن بشه

سلام بله میشه. روشن سازی واژن هم قابل انجام روی لابیاهای ماژور هست و هم روی لابیاهای مینور. البته باید معاینه انجام شه چرا که بعضی وقتها بهتره لابیاپلاستی انجام شه . هم از نظر هزینه و هم از نظر زیبایی تاثیر بیشتری داره.

2: فاطمه:مثل همیشه مطالب خوب و مفید. ممنون

سلام دوست عزیز. خوشحالم که این مطلب براتون مفید بوده.

3: خاتون:هزینه عملهای پرینورافی و روشن سازی واژن و واژینوپلاستی هرسه بخواهم انجام دهم چقدر هست؟

سلام. برای دریافت هزینه ها لطفا با مطب تماس بگیرید. و اینکه انجام عملهای واژینوپلاستی و پرینورافی با هم انجام نمیشه. این عملها عملهای ترمیمی کف لگن هستند که باید ابتدا معاینه بشین و بعد در صورت صلاحدید یکی از اونها براتون انجام میشه.

4: فرناز:سلام خسته نباشید من پوست ناحیه واژنم به دلیل انجام لیزر موهای زائد اون ناحیه سوخته و تیره شده.این لیزر برای من هم تاثیر داره و روشنش میکنه؟

سلام. بله عزیزم لیزر مونالیزا با استفاده از تحریک رنگدانه های پوست بدن شما (بصورت انتخابی) میتونه طی دو تا سه جلسه تیرگی پوست واژن رو از بین ببره و اون رو دو تا سه پرده روشن تر کنه.

5: Zeynab:سلام خانوم دکتر من بتازگی به ی کیلینیک جهت روشن سازی بیکینی و زیربغل مراجعه کردم اما وقتی دکتر منو ویزیت کردن گفتن لیزر برای شما جواب نمیده چون تیرگی زیاده و یه رنگ زرد هم داره نظر شما چیه اگه راهی هست بیام خدمتتون

سلام. عزیزم باید ابتدا معاینه کنم. اما تابحال چنین موردی پیش نیومده و در جاهایی که با تغییر رنگ پوست مواجه بودیم با استفاده از تزریق چربی به لبه های ماژور واژن، نتیجه مطلوبی گرفتیم.

6: عسکرزاده:سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم هزینه لیزر روشن سازی واژن چقدر هست و خود خانم دکتر انجام میدن یا زیر نظر ایشون هستش

سلام. لطفا برای دریافت هزینه سفید کردن واژن با مطب تماس بگیرید.

7: ساناز:سلام وقت بخیر بعضی از جاهای پوست من رنگ دیگه ای هستن، حالت لک های سفید، این مشکلی نیست؟ با انجام این کار رنگ پوست کامل یک دست میشه؟ ضرر نداره؟ هنوز ازدواج نکردم

سلام. متوجه نشدم. اگر منظورتون پیسی هست، نه لیزر جواب نمیده اما اگر لکه هایی هست که بدلیل عدم مراقبت از پوست ایجاد شدن بله با لیزر، میشه موجب ایجاد بافت جدید در پوست و اصلاح این لکه ها شد.

8: نازنین:سلام و خسته نباشید میخوام بدونم با لیزر میشه چینو چروک لابیای مینور رواز بین برد ولابیا پلاستی انجام نشه؟ متشکرم

سلام بله این کار رو میشه انجام داد.

9: آزاده:سلام خانم دکتر عزیز، کسانی که مبتلا به تبخال تناسلی نوع ۱ ی ۲ باشند نمی تونن از لیزر مونا لیزا تاچ استفاده کنند اگر جواب منفی هست پیشنهاد دیگه ای دارید؟ سپاسگزارم

سلام وقتی تبخال تظاهرات پوستی نداشته باشه یعنی از اخرین اثر پوستی تبخال حداقل دو هفته گذشته باشه، میشه از لیزر استفاده کرد.

10: ب:سلام من هنوز ازدواج نکردم و از این که لابیا دارم و بخوام ازدواج کنم خجالت میکشم ایا ففقط راحش عمل هس یا با کرمی چیزی از بین نمیره؟؟

سلام شما چطوری میخواین عضوی که رشد کرده رو با کرم کوچک کنید؟ بله تنها راه جراحی است.

11: زهرا:سلام،این نوع لیزر برای بارداری و برای دختران مشکل ایجادنمیکنه؟!

سلام به هیچ وجه. این لیزر خود درمانی بوده و در درمان عفونت های زنانه هم بسیار کاربردی است. همچنین برای لابیاپلاستی و روشن سازی واژن تنها در ناحیه بیرونی این لیزر مورد استفاده قرار میگرد و کاری با رحم و درون واژن ندارد.

12: سارا:سلام دکتر مهربان من از سن کم از بزرگی و عدم تقارن لابیا ماژور و اینکه رنگش تقریا سیاه هست رنج میبرم حتی کشاله های رانم هم خیلی تیره هستن بنظرتون با جراحی و لیزر قابل بهبود ظاهری هستن؟

سلام بله به راحتی با عمل میشه لابیاها را متقارن کرد و با لیزر هم میشه رنگ لابیا را روشن تر کرد.

13: عاطفه:ببخشید میخواستم بدونم تاچه حد درد داره لیزر واژن ؟؟مث لیزر کردن موهای زائد شرمگاهی هست؟؟

سلام بسیار کمتر چون از بی حسی موضعی برای اینکار استفاده میشه. هیچ وقت برای لیزر موی زائد از داروی بی حس کننده استفاده نمیشه.

14: آترین:سلام.من میخواستم بپرسم شما لیزر موهای زائد آلت تناسلی بانوان رو هم انجام میدید ؟و اینکه اول باید لیزر موهای زائد انجام بشه بعد لیزر سفید کردن واژن؟ممنون

سلام بله. بهتره ابتدا روشن سازی انجام شه.

15: الهه:سلام و عرض ادب خانوم دکتر لابیای مینور رو نمیشه بزرگتر کرد؟! و اینکه لیزر برای روشن سازی عوارض نداره؟

سلام بله امکانش هست و لیزر روشن سازی خودش نوعی لیزر درمانی هست به همین دلیل عوارضی نداره و همچنین این لیزر برای روشن سازی در ناحیه بیرونی واژن استفاده میشه به همین دلیل اصلا به رحم و تخمدان ها نزدیک هم نمیشه

16: مریم:سلام خانم دکتر من می خوام مراجعه کنم اما یه سوالی دارم که جواب درستشو تا حالا نگرفتم ممنون میشم جواب بدین با توجه به شیوع زگیل و تبخال و اینکه طرف ممکنه بیمار باشه نشانه ای نداشته باشه و به دکتر نگه مریضه واقعا میترسم کسی قبل از من اومده بیماری داشته باشه بعد با توجه به اینکه از توالت فرنگی عمومی هم قابل انتقال هست و باید پد یکبار مصرف استفاده کرد که پاها با توالت تماس نداسته باشه پس چطور از دستگاه لیزر منتقل نمیشه؟

سلام عزیزم. سر لیزر بعد از استفاده برای هر بیمار با روش و مواد خاصی ضد عفونی میشه

17: زهرا:چکارکنم رنگ واژنم مثل پوستم سفیدبشه؟

سلام. توی مقاله این موضوع رو توضیح دادم.

18: لادن:كرم براي روشن سازي قسمتهاي تيره بدن چقدر طول ميكشه اثر بگذاره ؟ براي تهيه ان چيكاربايد كرد؟

سلام عزیزم. متاسفانه بدلیل تحریمها و مشکلاتی که در واردات وجود داره در حال حاضر کرمهای روشن سازی که وارد بازار میشن کیفیت ندارند. در گذشته ما از دو مدل کرمهای ایتالیایی استفاده می کردیم که بسیار خوب پاسخگو بودند. برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی پیشنهاد میکنم سفیدسازی واژن با لیزر رو انجام بدین که تا 70 درصد موجب روشن شدن ناحیه تناسلی میشه.

19: ناشناس:سلام میخواستم ببینم این روش بدرد مرد ها هم میخوره؟

با استفاده از لیزر مونالیزا هر قسمتی از پوست رو میشه روشن کرد. اما این دستگاه در مطب متخصصین زنان هست و ما در مرکزمون برای آقایان انجام نمی دیم.

20: زهرا :قاعدگی من خیلی کم است، اول هرماه سه روز بود نامنظم با عقب می افتد اما حالان یک روز است

عزیزم برای سبک بودن پریود پیشنهاد میدم مقاله «علت کم شدن خون قاعدگی و درمان آن» را در همین سایت بخونی.

21: Mahtab:سلام خانم دکتر خسته نباشید.ممنون از مطالب مفیدتون. من علاوه بر اینکه از عدم تقارن لابیاهای کوچک رنج میبرم روی یک طرف یک نقطه تقریبا سیاه مثل یک خال مشاهده کردم. خواستم بدونم این طبیعیه؟؟

عزیزم برای رفع عدم تقارن لبه های مینور میتونید عمل لابیاپلاستی رو انجام بدین. و در مورد خال اینکه واژن هم مسثل بقیه نقاط بدن میتونه خال بزنه و مشکلی نیست... نگران نباشید.

22: Sahel:سلام خانوم دکتر ببخشید چطور میشه تیرگی درون واژن رو از بین برد؟با واژینوپلاستی میشه این کارو کرد؟درمانی برای این مشکل وجود داره ک به پرده ی بکارت اسیب نزنه؟

منظورتون از تیرگی درون واژن چیه؟ بهتره با واتساپ 09909236065 در تماس باشید و سوالتون رو اونجا بپرسید.

23: مهناز:سلام.سوالم اینه که غیر از لیزر کرم و یا راهکار دیگه ای برای روشن کردن کشاله ران و ناحیه تناسلی هست؟

عزیزم بهترین روشها برای روشن سازی واژن روشهای مبتنی بر تکنولوژی و مدیکیشن هستند. ما الان در مرکزمون روهشای مختلفی رو انجام میدیم: از لیزر مونالیزا گرته تا کربوکسی و میکرونیدلینگ و... میتونید برای مشاوره به واتساپ 09909236065 پیام بدین.

24: نسیم:سلام و درود ب دکتری ک اینقدر شفاف توضیح میده و با دقت جواب ب سوالات.ی سوال دارم ک نمیدونم جز اینجا کجا باید میپرسیدم .تو ناحیه ی شرمگاهی از داخل بین لامبیاها پراز لکهای زیر پوستی شده ک انگار کک و مک صورته ولی ب زنگ قهوه ای تیره یا جیگری.دلیلش چیه؟بیماری خاصی دارم؟با روشن سازی از بین میره؟میشه کمکم کنید؟

سلام عزیزم. بهتره اول به یک متخصص پوست مراجعه کنید تا معاینه کنند و مطمئن شین بیماری ندارید.

25: arezo:سلام من 18 سالمه ولی ازچند سال پیش واژنم رنگش سیاه بوده حتی لایه های کناری پرده بکارتم نیز سیاهن علتش چی میتونه باشه واینکه من غده فوق کلیویم ادرنال بالا داره ایا این علتش میتونه باشه؟

سلام. عزیزم نیازه مراجعه کنید مطب برای معاینه. اینطوری بدون معاینه و دیدن پرونده پزشکیتون نمیتونم نظر بدم.

26: ناشناس:سلام خانم دکتر عزیز . روزتون بخیر ... آیا این بعد لیزر زمان پریود تغییر میکند ؟! چون بعضی از خانم ها بعد از لیزر دقدقه زیاد شدن زمان پریود دارند !!! آیا واقعا درست است ؟!

سلام. نه عزیزم به هم ربطی ندارند. لیزر روشن سازی واژن روی رنگددانه های پوستی تاثیر میگذااره. تغییرات پریودی ناشی از مشکلات و تغییرات شدید هورمونیه.

27: zari:لیرز کردنِ واژن برای بکارت ضرری نداره؟؟!

نه عزیزم. لیزر روشن سازی روی ناحیه بیرونی واژن و روی پوست لابیا ماژور (فاصله بین لابیا مینور و کشاله ران) انجام میشه و آسیبی به بکارت نمی رسونه. همین الان هم دختران زیادی برای روشن سازی واژن به مرکز ما مراجعه می کنند.

28: Sh:سلام خسته نباشید .ایا تیرگی داخلی واژن قسمت داخلی که معمولا صورتی رنگ برای منم صورتی رنگ بود ولی الان تیره و سیاه شده ایا مشکلی دارم باید به دکتر مراجعه کنم لطفا جواب بدید نگرانم.ممنون.

این مساله تیرگی لبه های داخلی واژن بدلیل بلوغ ایجاد میشه و البته مقداری هم ژنتیکی هست. خیالی از خانمها با عمل لابیاپلاستی این مشکل رو رفع می کنند.

29: فائزه:حداقل سن برای روشن سازی و لابیاپلاستی چند ساله ؟

بالای هفده سال بهتره انجام شه. باید بلوغ خانم کامل شه و بعد برای عملهای زیبایی واژینال اقدام کنید.

30: M:سلام چند وقت از روش خانگی استفاده کنم تا لبهای واژنم روشن بشه؟

عزیزم روشهای خانگی خیلی موثر نیستند. اگر قصد سفیدسازی واژن و کشاله ران را دارید بهتره روشهای جدیدتر رو امتحان کنید.

31: F:سلام خانوم دکتر استفاده از زینک باعث عفونت نمیشه؟

سلام عزیزم. نه اصلا. این پماد روی پوست واژن استفاده میشه و مشکلی ایجاد نمیکنه.

32: Rahil:سلام .. ببخشید .. تیرگی و له شدن واژن با این روش ها کاملا از بین میره ؟؟

سلام عزیزم. با روشهای روشن سازی میتونید تیرگی واژن رو برطرف کنید. اگر منظورتون از له شدگی واژن بدشکل شدن واژنه، باید بگم با روشن سازی تغییری نمیکنه. باید تزریق ژل به واژن و یا تزریق چربی به واژن روانجام بدید. این دو عمل برای حجیم کردن لابیاهای بیرونی و فرم دهی به اون موثره.

33: ستاره:سلام خانم دکتر عزیز.میخواستم بدونم این لیزر برای قسمتهای دیگه بدن هم کاربرد داره یا نه.چون من پشتوبالای کمرم تیره شده آیا این لیزر رنگشوبحالت عادی میکنه یا نه

سلام. بله میتونید از لیزر روشن سازی برای قسمتهای دیگه بدن هم استفاده کنید.

34: Parisa:سلام خانم دکتر من 21سالمه ومجرد هستم ولی رنگ واژانم خیلی تیره شده با درمان های خونگی رفع میشه؟؟کدوم درمان بهتره؟

سلام. درمانهای خانگی رو باید ماهها انجام بدید تا کمی روشن تر بشه واژن و با قطع درمان هم دوباره برمی گرده. اگه میخواید روشن سازی انجام بدید من لیزر مونالیزا رو بهتون پیشنهاد میدم. ظرف چند جلسه پوست واژن همرنگ نواحی اطرافش میشه و ماندگاره.

35: زهرا:سلام دکتر عمل لابیاپلاسی هم انجام میدن؟

سلام. بله عمل لابیاپلاستی رو هم انجام میدم. میتونید روشن سازی و لابیاپلاستی رو هم همزمان انجام بدید.

36: گوهری:سلام خانم دکتر وقت بخیر ببخشید من میخوام روشن سازی انجام بدم بنظرتون اول لیزر موهای زائدمو انجام بدم یا روشن سازیمو..؟!!!

سلام. بهتره اول روشن سازی رو انجام بدید و بعد لیزر موهای زائد رو.

37: سحر :سلام خانم دکتر میخاستم بدونم کسایی هم که پوستشون سبزس با لیزر وازنشون صورتی میشه؟ و اینکه لیزری واسه صورتی کردن سینه هاهم وجود داره؟

سلام. نه عزیزم با استفاده از روشهای روشن سازی میشه تیرگی ها رو درمان کرد و فولیکولهای تیره پوست رو از بین برد. با این کار پوست نواحی تیره حداکثر میتونه به رنگ نتواحی اطراف خودشون نزدیک شه و درصد موفقیت روشن سازی هم حدود هفتاد درصد هست.

38: Bita:سلام من سن زیادی ندارم و اینکه ازدواجم نکردم ولی پوست واژنم کمی تیره هستش و میخوام رفع شه ولی خب چون سن خیلی زیادی ندارم و فک نمیکنم لازم ب لیزر باشه میخواستم ببینم روش های دیگه هستش؟

بله. داخل مقاله بهش اشاره کردم

39: گلناز:خانم دکتر عزیزم مقعد هم با لیزر میشه سفید کرد؟ من واژن و مقعد و بینش همش سیاهه

سلام بله با لیزر مونالیزا ناحیه تناسلی، مقعد و خط بیکینی رو روشن سازی می کنیم.

40: الی:بعضیا میگن لیزر واژن نازایی میاره و خطرناکه. ایا درسته؟ و سوال دیگه اینکه کاملا همرنگ بدن میشه یا فقط کمرنگ میشه؟

نه عزیزم. پرتوهای لیزر نفوذ زیادی نداره و فقط لایه بیرونی پوست رو هدف میگیره. اگر نازایی میاورد که اینهمه سال استفاده نمی کردیم. طی جلسات لیزر، تیرگی هی کمتر میشه تا همرنگ نواحی اطراف بشه. من با لیزر مونالیزا انجام میدم و مراجعینم راضی بودن.

41: دریا :سلام خانم دکتر عزیز صبح عالی بخیر ممکنه هزینه روشن سازی واژن با لیزر را بفرمائید؟

سلام لطفا به مشاور زیبایی مطب در واتساپ  (09909236065) پیام بدید. ایشون هم مشاوره به شما میدن و هم به هر سوال و جزئیاتی که نیاز دارید بدونید پاسخ میدن.

42: فاطمه :آیا دختران مجرد نیز میتوانند برای روشن کردن واژن از کرم زینک اکساید استفاده کنند؟

سلام. بله مشکلی نداره اما ماهها باید از زینک استفاده کنید تا جواب بده. اگر دنبال سفیدتر شدن سریعتر واژن هستید، این کار رو طی چند جلسه با ترکیب لیزر مونالیزا و کربوکسی انجام میدیم.

43: دری:سلام خانم دکتر من گوشت ناحیه تناسلی یکی از لبه هاش قهوه ای سیاه شده چجوری میتونم سیاهیشو از بین ببرم؟

سلام. عزیزم برای روشن سازی به لیزر مونالیزا نیاز دارید. طبق تجربه م با این توضیحی که نوشتید با روش دیگه ای نمیشه تیرگی رو برطرف کرد.

44: بهار:سلام در خوزستان هم مطب دارید؟چون شهرستانی هستیم

سلام. نه عزیزم ولی مراجعین زیادی از استانهای دیگه دارم.

45: ملينا:خانوم دكتر من ١٦سالمه و كناره هاي واژنم تيرگي هايي ميبينم و خيلي خجالت زدم ميكنه با روش خونگي از بين ميرود؟!

سلام. اگه تیرگی زیاد باشه روشهای خانگی موثر نیستند و حتی بعضی از این روشها میتونه فلور واژن رو بهم  بزنه و دچار عفونت بشید. برای کسایی که تیرگی واژنشون زیاده و میخوان زودتر روشن بشه ما روشهای روشن سازی با لیزر مونالیزا رو پیشنهاد می کنیم.