آشنایی با بهترین دستگاه لیزر موهای زائد + نظرات مراجعین

این روزها از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر تبدیل به یکی از بهترین روشهای حذف موهای ناخواسته از بدن شده است. زمانی که برای اولین بار از لیزر برای رفع موهای زائد استفاده شد، کمتر کسی فکر می کرد که این روش اینهمه طرفدار پیدا کند. اما با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه به جایی رسدیم که لیزرهای الکساندرایت Motus AY می توانند بدون درد و هیچگونه عارضه جانبی کل موهای بدن شما را از بین ببرند. در ادامه مقاله به مزایای دستگاه فوق پیشرفته الکساندرایت Motus AY  می پردازیم و توضیح می دهیم چرا این روش در حال حاضر بهترین روش رفع موهای زائد بشمار می آید.

لیزر موهای زائد


فهرست
لیزر موی زائد چیست و چگونه کار می کند؟
بهترین لیزر موی زائد: دایود یا الکساندرایت؟
آشنایی با لیزر الکساندرایت Motus AY
برتری های لیزر Motus AY نسبت به Motus AX
ویژگیهای فنی لیزر موی زائد Motus AY
ویژگیهای بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 
مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد
کدام مرکز برای لیزر موهای زائد بهتر است؟
نظرات مراجعین در مورد لیزر Motus AY 
سوالات پر تکرار درباره دستگاه لیزر موهای زائد 

 

لیزر موی زائد چیست و چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد یکی از بهترین و موثرترین روشهای خلاص شدن از دست موهای زائد بدن است. این روش در ابتدا توسط دانشمندی راکس اندرسون که فارغ التحصیل دانشگاه MIT امریکا بود در سال 1996 کشف شد. آقای اندرسون متوجه شد که می توان با استفاده از امواج لیزر با طول موج خاص، فولیکولهای مو را مورد هدف قرار داد، بدون اینکه سلولهای پوستی اطراف آن تحت تاثیر قرار گیرند. این روش خیلی زود تبدیل به یکی از بهترین روشهای رفع موهای زائد در دنیا شد.

اصول اولیه کار لیزر موهای زائد به این شکل است که امواج لیزر با طول موج خاص به پوست تابانده می شوند. این امواج در طول موجی هستند که توسط ملانین موجود در فولیکول مو جذب می شوند. ملانین عامل تیره بودن رنگ مو است و این دریافت انرژی باعث تخریب فولیکول مو می شود بدون اینکه پوست اطراف مو آسیب یا گرمایی را جذب کند.

البته همانطور که در ابتدای این مقاله گفتیم، تقاضای بالا برای لیزر موهای زائد موجب شده است مارکهای مختلفی از دستگاههای لیزر به بازار عرضه شوند که نه تکنولوژی و نه توانایی رفع موهای ناخواسته بدن را ندارند.

روش کار لیزرهای موهای زائد

 

بهترین لیزر موی زائد: دایود یا الکساندرایت؟

دو نوع لیزر برای رفع موهای زائد وجود دارد:

• لیزرهای دایود که با طول موج 810 نانومتر کار می کنند.
• لیزرهای الکساندرایت که با طول موج 750 نانومتر کار می کنند.

لیزرهای دایود برای رفع موهای زائد در پوستهای روشن کاربرد دارد، درحالیکه لیزرهای برپایه الکساندرایت می توانند پوستهای تیره را هم مورد هدف قرار دهند.

هدف از ایجاد و توسعه لیزرهای الکساندرایت، افرادی بودند که پوست سبزه و موهای ضخیمی داشتند. در اصل کمپانی های سازنده لیزر موهای زائد بعد از اینکه بازارهای اروپایی را از لیزرهای دایود اشباع دیدند، تصمیم گرفتند به سمت بازارهای خاورمیانه و امریکای جنوبی و استرالیا بپردازند. جایی که افراد از پوست تیره تر و موهای ضخیم تری نسبت به اروپایی ها برخوردار بودند.

اینجا بود که بعد از تحقیقات فراوان به نسل جدید لیزر یعنی لیزرهای الکساندرایت دست پیدا کردند. امروزه از آنجایی که داشتن پوستهای برنزه مد شده است، بسیاری از مراکز لیزر دنیا اقدام به خرید و استفاده از لیزرهای الکساندرایت برای لیزر پوست سبزه و تیره کرده اند. بدون شک تکنولوژی الکساندرایت یکی از بهترین لیزرها برای رفع موهای زائد در کشور ماست.

اگر شما هم قصد لیزر موهای زائد خود را دارید با شماره 09032431616 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیغام بگذارید. تنها با چند جلسه می توانید بدون هیچ درد و سوزشی و در کمترین زمان ممکن از دست موهای زائد خود خلاص شوید. 

 

آشنایی با لیزر الکساندرایت Motus AY

اواخر سال 2019 بود که شرکت بزرگ DEKA بعنوان بزرگترین شرکت تولیدکننده دستگاههای لیزر در اروپا از جدیدترین تکنولوژی لیزر موهای زائد خود با نام Motus AY رونمایی کرد. دستگاهی با قابلیتهای منحصربفرد که به دلیل قیمت بالای آن و مشکلاتی که در واردات آن به ایران وجود داشت، چندان در کشور ما معرفی نشد.

شما با سرچ در سایتهای خارجی و یوتیوب می توانید از همه گیر شدن این دستگاه در بزرگترین مراکز لیزر و زیبایی اروپا و امریکا و نظر مراجعین مطلع شوید، اما با نوسانات ارزی در کشور ما واردات این دستگاه برای بسیاری از مراکز غیرممکن شد.

لیزر Motus AY

لیزری فوق العاده برای موهای زائد که نه تنها دوبرابر موثرتر از روشهای دیگر است، بلکه بدلیل کولینگ و خنک کنندگی بالایی که دارد هیچ درد و سوزشی ندارد. لیزر الکساندرایت Motus AY در اصل مدل Upgrade شده و بهینه شده دستگاه الکساندرایت Motus AX است که در برخی از مراکز مهم لیزر موی زائد کشورمان هم موجود است.

 

برتری های لیزر Motus AY نسبت به Motus AX

زمانی که شرکت دکا دستگاه لیزر Motus AX را معرفی کرد، در نوع خودش انقلابی در زمینه رفع موهای زائد با لیزر الکساندرایت به حساب می آمد. لیزر Motus AX لیزری بدون درد بود که قابلیت رفع موهای زائد در تمام رنگهای پوستی را داشت.

اما این کمپانی پیشرو در همین نقطه متوقف نشد و اواخر سال 2019 بود که لیزر Motus AY را معرفی کرد. لیزری که با اضافه شدن طول موج 1064 نانومتر (Nd:YAG) به آن، نه تنها باعث رفع موهای زائد بصورت موثرتر شد بلکه توانایی جوانسازی پوست و رفع موهای کرکی را هم با خود بهمراه آورد.

 

ویژگیهای فنی لیزر موی زائد Motus AY

- دارای هندپیس بزرگ 20 میلیمتری (بزرگترین هندپیس در بین لیزرهای الکساندرایت)
- دارای دو طول موج 755 و 1064 نانومتر
- مجهز بودن به سیستم کولینگ قوی
- دارای سرعت 10 هرتز (بالاترین سرعت در بین لیزرهای الکساندرایت)

 

ویژگیهای بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

شاید سوال شما هم باشد که چرا لیزر الکساندرایت Motus AY بعنوان بهترین لیزر موی زائد در دنیا مطرح است؟ این لیزر دارای ویژگیهای منحصربفردی است که در هیچکدام از موارد مشابه تابحال استفاده نشده است.

قدرت نفوذ بالا:
لیزر Motus AY بهترین دستگاه لیزر برای موهای ضخیم است. این دستگاه دارای یک هندپیس اختصاصی است که به هندپیس Moveo معروف است. این هندپیس را می توان برای موهای ضخیم تر که عمق بیشتری دارند بکار برد. به این ترتیب شما می توانید حتی از شر موهای زائد ضخیم خود هم راحت شوید.

هندپیس Moveo

کاملا بدون درد و سوختگی:
حتما شما هم زمانی که تصمیم به لیزر موهای زائد خود گرفته اید از آشنایان و دوستان خود شنیده اید که: موهای زائدت رو لیزر نکن. آنقدر درد دارد که نگو.

این یک حقیقت است که لیزرهای قدیمی بسیار دردناک بودند، طوریکه انگار در پوست شما سوزن فرو می کنند. علت این مساله، این است که لیزر در کنار موهای شما ممکن است پوست شما را هم بسوزاند. از آنجایی که لیزر Motus AY خیلی سریع و هدفمند ملانین فولیکولهای موی شما را هدف می گیرد، نیازی به نگه داشتن لیزر بصورت طولانی روی پوست نیست. پس انرژی اضافه جذب پوست شما نمی شود و پوست شما دچار سوختگی نمی شود. آپشن مهم دیگر این است که لیزر Motus AY دارای یک سر خنک کننده بسیار پیشرفته است که موجب می شود شما در حین انجام لیزر هیچ سوزش و گرمایی را احساس نکنید.

لیزر الکساندرایت

سرعت بسیار بالا:
دستگاه لیزر Motus AY دارای سرعتی دو برابر لیزرهای دیگر است. سایز بزرگ هندپیس (20 میلیمتر) و هدفمندی این دستگاه در لیزر موهای زائد موجب شده است که بصورت بسیار سریع جلسات لیزر موهای زائد شما تمام شود. در کنار سرعت، این لیزر بسیار موثرتر از لیزرهای دیگر عمل می کند. یک جلسه لیزر تمام بدن (فول بادی) حدود 30 دقیقه تا 45 دقیقه زمان می برد.

بدون نیاز به ژل و بی حس کننده:
لیزر الکساندرایت Motus AY هیچ نیازی به بی حسی های موضعی ندارد. آنقدر همه چیز ساده و بدون درد پیش می رود که شما نیازی به روشهای بی حسی نخواهید داشت. وقتی از لیزر کاملا بدون درد صحبت می کنیم، این فقط یک تبلیغ نیست، یک واقعیت است.

یکنواختی لیزر:
لیزر Motus AY می تواند موهای زائد بدن شما را بصورت یکنواخت از بین ببرد. شما هیچگاه با این مشکل روبرو نمی شوید که بخشی از موهای شما از بین رفته باشد و بعضی جاها هنوز دارای موی زائد باشید.

جوانسازی پوست:
یکی از مشکلاتی که بعضی از افراد بعد از لیزر موهای زائد به آن دچار می شوند خشکی پوست است. اما دستگاه لیزر Motus AY بدلیل داشتن طول موج اختصاصی در دامنه 1064 نانومتر همزمان موجب جوانسازی پوست شما هم می شود که این مساله رضایت بسیار بالای مراجعین را بهمراه دارد.

پوشش همه رنگهای پوستی:
رنگهای مختلف پوستی که ما آن را تحت عنوان تیپهای پوستی می شناسیم، همیشه یکی از دغدغه های شرکتهای تولیدکننده لیزرهای موهای زائد بوده است. این مشکل در دستگاه لیزر موی زائد Motus AY رفع شده است. این دستگاه تمام رنگهای پوستی را پوشش می دهد و با هر رنگ پوستی که باشید از شر موهای زائد راحت می شوید.

پوشش همه رنگهای پوستی

اگر میخواهید تجربه ای متفاوت و لذتبخش را از لیزر موهای زائد خود داشته باشید، ما به شما انجام لیزر الکساندرایت Motus AY در مطب خانم دکتر ذاکرین را پیشنهاد می کنیم. سریعتر، موثرتر و بهتر از هر روش دیگری برای رفع موهای زائد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه ها با شماره 09032431616 تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام بگذارید.

تعداد جلسات پایین:
شاید خیلی از شما تجربه ده جلسه لیزر داشته باشید و تازه باز هم نتیجه نگرفته باشید. پیشنهاد ما به شما این است که دستگاه لیزر Motus AY را تجربه کنید. جلسات فول بادی لیزر Motus AY بین شش تا هشت جلسه تنظیم می شود. اما بسیاری از مراجعین ما سابقه اتمام دوره حتی در چهار جلسه را هم داشته اند.

 کاملا بهداشتی و غیرتماسی:
یکی از مواردی که همیشه برای متقاضیان لیزر موهای زائد نگران آن هستند انتقال بیماریها در مراکز لیزر است. متاسفانه بیماریهای مثل زگیل تناسلی و تبخال تناسلی براحتی می توانند از طریق مراکز لیزر و اپیلاسیون انتقال پیدا کنند. این بیماریها از طریق تماس پوستی منتقل می شوند. به این معنی که اگر سر لیزر که بر روی پوست نفر قبلی گذاشته شده به این ویروس آلوده شده باشد، می تواند براحتی به شما منتقل شود.

این مشکل در نسل جدید لیزرهای الکساندرایت برطرف شده است. لیزر Motus AY می تواند به صورت کاملا غیرتماسی رفع موهای زائد شما را انجام دهد. این دستگاه دارای دو سر تماسی و غیرتماسی است. سر تماسی آن به توصیه کمپانی تولیدکننده توسط روکش سلفونی پوشیده می شود. به این ترتیب احتمال انتقال بیماریهای پوستی و بیماریهای تناسلی که از طریق تماس پوستی منتقل می شوند صفر است!

بدون نیاز به استراحت:
شما در حین جلسه لیزر خود نیازی به استراحت ندارید. سرعت بالا و درد کم این لیزر باعث می شود جلسه لیزر شما خیلی زود به پایان برسد و شما بخاطر درد و سوزش نیاز ندارید استراحت کنید.

قابلیت لیزر موهای کرکی:
لیزر الکساندرایت Motus AY می تواند بدون هیچ مشکلی موهای نازک و کرکی را لیزر کند. ویژگی منحصربفردی که در هیچ دستگاه لیزری قبل از این دیده نشده است. 

 

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

بعد از لیزر موهای زائد به خاطر حساسیت پوست در ناحیه بیکینی باید نکات مربوط به مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی را جدی بگیرید.

• برای تسکین التهاب از کمپرس یخ یا کرم های ضد التهاب استفاده کنید.
• تا چند هفته نباید حمام آفتاب بگیرید یا پوست خود را برنزه کنید.
• بعد از لیزر بیکینی نمیتوان رابطه داشت. به دلیل حساس شدن پوست بعد از لیزر نباید تا چند روز رابطه جنسی داشته باشید.

همچنین، نباید تا بهبود کامل پوست از هیچ محصول بهداشتی حاوی لایه استفاده کنید. چون باعث التهاب، سوزش و درد بیشتر در ناحیه بیکینی می شود.

اگر شما هم قصد انجام لیزر موهای زائد دارید، برای دریافت هزینه ها و اطلاعات از پکیج های رفع موی زائد توسط لیزر Motus AY به شماره 09032431616 تماس بگیرید. مشاور لیزر مرکز شما را راهنمایی می کنند. 

 

کدام مرکز برای لیزر موهای زائد بهتر است؟

همیشه زمانیکه صحبت از هزینه ها و کیفیت لیزر موهای زائد می شود، مراجعین بین اینکه کدام لیزر را انتخاب کنند و در کدام مرکز لیزر کنند دچار سردرگمی می شوند. متاسفانه این روزها بدلیل تقاضای بالا برای لیزر موهای زائد، مدلها و مارکهای چینی و فیک هم در بازار زیاد شده است که قیمتهای پایین برای خدمات لیزر موی زائد ارائه می کنند و اثربخشی بسیار پایینی هم دارند یا اصلا اثربخشی ندارند.

تشخیص اینکه کدام لیزر واقعی و اصل است و کدامیک کپی است واقعا مشکل است. طبق یک قانون اگر شما بیشتر از دو جلسه برای لیزر موی زائد خود به مرکزی مراجعه کردید و اثربخش نبود، بهتر است دیگر مراجعه نکنید.

اما بهترین راه برای انتخاب بهترین مرکز لیزر موی زائد این است که یا خودتان امتحان کنید یا از کسانی که قبلا امتحان کرده اند بپرسید. برهمین اساس خانم دکتر ذاکرین در پیج اینستاگرام خود طی چند سری استوری از دوستانی که قبلا لیزر کرده بودند خواستند که نظر خود را ارسال کنند. ما نظرات این دوستان را در ادامه برای شما قرار می دهیم.

بیشتر بخوانید: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران 

 

نظرات مراجعین در مورد لیزر موی زائد Motus AY

شما می توانید در اینجا نظرات مراجعین به مطب خانم دکتر ذاکرین برای لیزر موهای زائد را مشاهده بفرمایید.

1

2

3

4

5

 

سوالات پر تکرار درباره دستگاه لیزر موهای زائد

در این قسمت سوالاتی که غالبا در مورد دستگاه های لیزر موهای زائد پرسیده می شود به همراه پاسخ آنها آمده است:

1- پوست من گندمیه چه نوع لیزری برام مناسبه؟
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای شما لیزر الکساندرایت موتوس است. چون طول موج آن بلندتر از دستگاه های لیزر دیگر است، جذب ملانین بیشتری دارد. برای پوست های تیره و گندمی این لیزر کاملا مناسب است.

2- لیزر با این دستگاه چقدر سریعتره؟
چون سر این دستگاه بزرگ است می تواند در زمان کمتری مساحت بیشتری را لیزر کند. به همین خاطر سریعترین دستگاه لیزر موهای زائد، لیزرهای الکساندرایت هستند.

آیا لیزر موی زائد باعث نازایی دارد؟
از آنجایی که عمق نفوذ لیزرهای موی زائد پایین است و در سطح پوست است، این روش رفع موی زائد به هیچ عنوان باعث نازایی نمی شود. لیزر موی زائد الکساندرایت Motus AY دارای گواهینامه FDA امریکاست و بی خطر بودن و بی عارضه بودن آن کاملا اثبات شده است. در این باره مقاله زیر را حتما بخوانید.

من جای دیگری چند جلسه لیزر رفتم. میتوانم ادامه آن را به مرکز شما بیایم؟
بله هیچ مشکلی وجود ندارد. اتفاقا دوستانی که در مراکز دیگر لیزر کرده اند، با یک جلسه لیزر در مرکز ما شیفته این دستگاه می شوند. کافی ست تنها یک جلسه امتحان کنید تا تفاوت را متوجه شوید.

من باردار هستم، آیا میتوانم لیزر کنم؟
خیر. در دوران بارداری به دلیل عدم تعادل هورمونی انجام لیزر پیشنهاد نمی شود. بهترین زمان دو ماه بعد از زایمان است.

لیزر موی زائد در بارداری

آیا لیزر Motus AY موهای زیرپوستی را هم از بین می برد؟
بله. شما برای درمان موهای زیرپوستی می توانید از لیزر Motus AY استفاده کنید.

من تنبلی تخمدان دارم. آیا این لیزر برای من هم جواب میدهد؟
بله جواب می دهد. اما مساله این است که شما به دلیل عدم تعادل هورمونی ناشی از تنبلی تخمدان، هم تعداد به جلساات بیشتری دارید و هم اینکه باید در کنار لیزر موی زائد، برای درمان تنبلی تخمدان هم اقدام کنید.

قبل از جلسه لیزر می توانم اپیلاسیون کنم؟
خیر به هیچ وجه. شما قبل و بین جلسات لیزر خود باید موهای زائد خود را با تیغ و ژیلت شیو کنید و اصلا نباید از روشهایی که مو را از ریشه در می آورند استفاده کنید.به طور کلی باید بدانید که قبل و بعد از لیزر موهای زائد مراقبتهایی نیاز دارد تا روند لیزر موهای زاید به خوبی پیش برود.

هزینه لیزر موی زائد در مرکز شما چقدر است؟
مسلما هزینه لیزر موی زائد بسته به جایی که میخواهید لیزر کنید متفاوت است. اما از آنجایی که تاثیر لیزر Motus AY نسبت به لیزرهای دیگر بسیار بهتر است، هزینه آن هم کمی بالاتر است. هرچند ارزشش را دارد و تعداد جلسات پایین تری موردنیاز است.

آیا لیزر باعث عقب افتادن پریود می شود؟
پرتوهای لیزر حدود سه میلیمتری پوست واژن نفوذ می کنند در نتیجه بر روی هورمون های زنانه بی تاثیر است و به تخمدان ها آسیب نمی زند اما خوب است که لیزر موی زائد خود را به بعد از دوران پریودی انجام دهید.

آیا لیزر موهای زائد برگشت پذیر است؟
از آنجایی که تمام موهای زائد در جلسه اول از بین نمی رود بایستی در جلسات متعدد اقدام به رفع موهای زائد خود کنید. جالب است بدانید که رنگ مو و نوع پوست در تاثیر زیادی در بازگشت موهای زائد بدن دارد.

بعد از چند جلسه نتیجه لیزر را می بینم؟
برخلاف خیلی از دستگاه های لیزر دیگر، خانم هایی که لیزر موهای زائد را با موتوس AY انجام می دهند از همان جلسه دوم می توانند نتیجه لیزر موهای زائد خود را ببینند.

در پایان اگر سوالی در مورد لیزر موهای زائد دارید زیر این مقاله آن را با ما در میان بگذارید. برای دریافت پاسخ خود می توانید مجددا به همین صفحه مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید...

ارسال سوال و دیدگاه
سوالات کاربران
1: نفس:سلام در دوران شیردهی میشه لیزر انجام داد؟

سلام به دلیل افزایش هورمون های بدن در دوران شیردهی ممکن هست نتیجه ای که میگیرید چندان مطلوب نباشه. بهتره صبر کنید ذدوران شیردهی تموم بشه تا هورمون های بدن به حالت عادی خودشون برگردن و نتیجه استفاده از لیزر موثر تر باشه.

2: عبدالهی:باسلام و خداقوت خدمت خانم دکتر و همکارانشون. یه مدت طولانیه که قصد لیزر موهای زائد دارم ولی نمیدونم چرا میترسم از اینکه جواب نده یا بیماری خاصی بگیرم . خوشحالم که کاملا شفاف توضیح دادید. فقط یه سوال: آیالیزر موهای زائد، تیرگی پوست را هم برطرف میکنه ؟و اینکه قیمت لیزر کل بدن چنده؟

سلام. برای اطلاع از هزینه ها که با شماره 09032431616 تماس بگیرید. لیزر موی زائد در روشن سازی پوست با از بین بردن موهای زائد از ریشه و نماندن سر سیاه موها تاثیر داره اما لیزر مناسب تر برای روشن سازی مخصوصا روشن سازی ناحیه تناسلی، لیزر مونالیزا تاچ هست.

3: سعیده:لیزر مو زاید کلاژن پوست رو از بین میبره؟ یا باعث میشه پوست زودتر پیر بشه؟

سلام. عزیزم بستگی به مدل لیزر داره. بضی از دستگاههای لیزر باعث خشکی پوست میشن. اگر مقاله رو کامل خونده باشید یکی از ویژگیهای اصلی لیزر Motus AY طول موجی هست که برای جوانسازی پوست استفاده میشه. یعنی همزمان با برداشتن موهای زائد موجب طراوت پوست هم میشه.

4: نرگس :سلام من دوسال پیش ۶جلسه صورت وچانه خودم رولیزرکردم تا چندوقت پیش خوب بودوخیلی کم مو میدیدم اماچندماهه مثل سابق شدم وحتی زیرگلوم هم که مو نداشت موی زایددراورده چون قم هم هستم ودسترسی به شماندارم مرکزی درقم هست که بتونم برم وازشراین موها خلاص بشم ؟

سلام عزیزم. دوباره باید لیزر موهای زائد رو انجام بدی. قم خیلی از تهران دور نیست از استانهای دیگه هم حتی مراجعه کننده دارم. پیشنهاد میدم لیزر موتوس ay رو انجام بدی چون مراجعین من کاملا ازش راضی هستن.

5: سارا:سلام روز بخیر. من تقریبا ۱۳ ساله برای صرع تگرتول(کاربامازپین) مصرف میکنم. آیا میتونم از لیزر motus AY استفاده کنم یا این دستگاه هم با داروی من تداخل داره؟ اگر تداخل داره با چه راهکاری میتونم لیزر کنم؟ البته من یک بار زیر بغلم رو لیزر کردم و اتفاقی برای پوستم نیفتاد فقط صرعم کمی تحریک شد. پوستم گندمی هست و موهای زخیم و زیادی دارم پیشاپیش ممنون از پاسختون!

سلام عزیزم، چون پوست گندمی داری لیزر موتوس برای موهای زائدت موثره. اما چون صرع داری و قبلا کمی تحریک شده با لیزر توصیه میکنم با پزشکت مشورت کنی، بعد اقدام به لیزر کنی

6: نفس:سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوال داشتم من برای موهای صورتم که تعدادشون خیلیع و ضخیم نیس لیزر کردم دستگاهشم دایود بود و اونجوری که من خوندم برای پوست من که سبزه هس بهتره اما الان بعد 5 جلسه تغییر خاصی نکرده و خیلی سریع در میاد بنظرتون باید دستگاهو عوض کنم ؟الکس چطوره ؟

سلام. لیزر الکساندرایت رو بهتون پیشنهاد می کنم چون خودم نتیجه ش رو روی مراجعینم دیدم. این لیزر برای همه رنگ پوست و مویی یا هر ضخامتی که باشه کاملا موثره و جدیدترین نوع لیزر موهای زائده.

7: نگین:سلام ببخشید من سیزده جلسهبا دستگاه الکس لیزر موهای بیکینی را انجام دادم ولی نتیجه ندیدم باید ادامه بدم یا نه

نه عزیزم بهتره دستگاه رو عوض کنی. ما الان مراجعین مون طی دو جلسه اول، بالای هشتاد درصد ریزش موهای زائد رو تجربه می کنند.

 

8: H:سلام خانوم دکتر من 13 سالمه و میخوام موهای زائد رو لیزر کنم میتونم

سلام بله مشکلی نیست. می تونید انجام بدید.

9: محمدی:سلام. آیا لیزر روی موهای زائد که زرد یا سفید شدند هم تاثیر دارد؟ چانه من موی زائد داره که بعضی هایش سیاه و بعضی ها زرد و یا سفید هستند. ۵۰ ساله هستم.

سلام. اگر دستگاه لیزرش الکساندرایت موتوس AY  باشه، بله روی موهای کرکی تا حد مطلوبی تاثیر داره. اما موهای سفید رو نمیشه با لیزر از بین برد. چون لیزر بر اساس اختلاف رنگ مو و پوست کار میکنه و نمی تونه موهای سفید رو تشخیص بده.


 

10: mohadese :سلام خانم دکتر من 18 سالمه و حدود 2ماهه ک از اخرین پریودم میگذره و موهای زاید بدنم هم بعد از این تاخیر خیلی زباد شده .میخواستم بدونم من اگر تا 2ماه دیگه به پزشک مراجعه نکنم مشکلی برام پیش خواهد امد یا فرقی نداره. چون من کنکور دارم والانم امتحاناتم شروع شده و خیلی شرایطش رو ندارم. اگه میشه این سئال من رو پاسخ بدید چون خیلی نگرانم

سلام. احتمالا بخاطر استرس کنکوره که تاخیر داشته. نگران نباش. اگر دو سه تا پریودی اینجوری دنبال هم داشتی، اون موقع حتما باید به پزشک زنان مراجعه کنی. احتمال میدم بخاطر استرست باشه و غیرعادی هم نیست.

11: F:سلام خانم دکتر. من خیلی شنیدم که میگن لیزر کردن برای رفع موهای زائد، به مرور باعث سرطان میشه... این درسته؟ لیزر، باعث سرطان میشه؟

سلام. نه عزیزم. لیزر موهای زائد فقط تا چند میلی متری پوست نفوذ میکنه و فولیکول های مو رو هدف میگیره که تیره تر از بقیه نقاط اطرافشون هستن. بنابراین نمیتونه باعث سرطان بشه.

12: ارام:سلام وقت بخیر من مبتلا به پسوریازیس هستم در ناحیه کف سر وصورت، البته شدید نیست، میخواستم بدونم میتونم لیزر انجام بدم؟

سلام. ترجیحا افرادی که مبتلا به مشکلات پوستی مثل پسوریازیس هستند، نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند.