خانم دکتر متین ذاکرین
متخصص و جراح زنان

 

آدرس مطب: تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پونک، نبش کوچه نوزدهم، ساختمان بانک سامان، پلاک 24، طبقه 4، واحد 7

جراحی زیبایی واژن(عمل لابیاپلاستی):روشها،عوارض،هزینه

این روزها لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن) یکی از پرطرفدارترین عملهای زیبایی زنان در دنیا است. آمارهای جهانی حکایت از رشد سالیانه 40 درصدی این عمل در بین زنان دارد. این عمل زیبایی به دلیل نتایج شگفت انگیزی که در رابطه جنسی ایجاد می کند و اعتماد بنفس بالایی که به خانمها می دهد با رشد بی سابقه ای در بین عملهای زیبایی روبرو شده است. عمل زیبایی واژن برای کسانی که لابیاهای بزرگ یا لابیای نامتقارن دارند بسیار موثر و مفید است. ما در این مقاله سعی می کنیم اطلاعاتی کامل از عمل لابیاپلاستی یا همان عمل زیبایی واژن به شما ارائه کنیم. این مطلب، به مرور و درطول زمان، تکمیل و اطلاعات جدید به آن اضافه می شود. جهت دسترسی سریع به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.


فهرست
لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن) چیست؟
دلایل انجام عمل زیبایی واژن
علت بزرگ شدن و تورم لبه های مینور
کوچک سازی کلاهک کلیتوریس
عوارض لابیاپلاستی
لابیاپلاستی با لیزر
مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی
بهترین سن برای لابیاپلاستی
هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟
لابیاپلاستی و زایمان
آیا لابیاپلاستی درد دارد؟
مشاوره لابیاپلاستی 

 

لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن) چیست؟

لابیاپلاستی (labiaplasty) نوعی عمل جراحی زیبایی است که به وسیله آن، شکل ظاهری لبه های داخلی واژن (لابیای مینور) را بهبود می بخشیم. آمارها نشان می دهد بیشتر خانمهایی که متقاضی عمل لابیاپلاستی هستند، تمایل به کاهش اندازه و یا طول لبه داخلی واژن خود دارند. این عمل باعث کوچک شدن لبه های واژن و متقارن شده لابیاها در ناحیه تناسلی زنان می شود.

لابیاپلاستی - عمل زیبایی واژن

تورم لبه های بیرونی واژن، غیر از بحث زیبایی می تواند از لحاظ فعالیتهای روزانه هم بر روند فعابیتهای خانمها تاثیر منفی بگذارد. اگرچه تابحال از نظر پزشکی، اندازه طبیعی برای لابیای مینور تعریف نشده است، اما حالت ایده آل زیبایی برای بیشتر زنان حالتی است که لبه داخلی واژن از لبه بیرونی آن بیرون نزند. یعنی زمانیکه فرد سرپا می ایستد لبه های ماژور واژن لبه های کوچک و مینور را بپوشاند.

 

دلایل انجام عمل زیبایی واژن

دلایل اصلی که خانمها به انجام عمل زیبایی واژن اقدام می کنند عبارتند از:

• داشتن واژن زیبا
• اصلاح لبه های واژن نامتقارن
• درد در حین رابطه جنسی
• کم بودن تحریک کلیتوریس به دلیل پوست اضافه کلاهک کلیتوریس
• درد یا ناراحتی در هنگام فعالیت هایی مثل دوچرخه سواری
• ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس های تنگ مثل شلوارهای چسبان
• احساس کشیدگی، سایش و سوزش لبه های مینور در فعالیتهای روزانه
• عدم خروج ترشحات از واژن بدلیل سایز بزرگ لبه های واژن و ابتلا به عفونتهای مکرر واژینال
• تیرگی لبه های داخلی واژن

طبق تحقیقی که توسط محققین سوئدی انجام شد و در آن بیش از 500 زن را مورد بررسی قرار دادند، لابیاپلاستی موجب بهبودی روابط جنسی می شود. تحقیق فوق نشان داد 92 درصد از زنان، از نتیجه عمل خود راضی بوده اند و از بهبود روابط جنسی خود گفته اند. بیش از نیمی از زنان از بهبود ارگاسم در روابط جنسی خود گفته اند. از طرف دیگر با زیبا شدن واژن، اعتماد بنفس خانمها در روابط جنسی بسیار بالاتر رفته و این مساله موجب بهبود روابط جنسی می شود. در اصل همین موضوع بهبود روابط جنسی یکی از اصلی ترین دلایل گرایش خانمهای متاهل به عمل های زیبایی واژن در سراسر دنیاست.

لبیوپلاستی

مقاله ویژه سایت: ویژگیهای بهترین جراح زیبایی زنان 

 

علت بزرگ شدن و تورم لبه های واژن

یکی از رایج ترین سوالات در مورد لابیاپلاستی این است که اصلا چرا لابیاهای مینور بزرگ شده اند و یا نامتقارن و تیره شده اند. برای پاسخ به این سوال پیشنهاد می کنیم ویدیوی زیر را ببینید. 

کوچک سازی کلاهک کلیتوریس حین عمل لابیاپلاستی

کوچک سازی کلاهک کلیتوریس را می توان همزمان با عمل زیبایی واژن یا به صورت یک عمل جداگانه انجام داد. در این حالت، کل ناحیه واژن باید به صورت یکجا مورد بررسی قرار بگیرد و جراحی به صورتی انجام شود که اجزای بیرونی واژن از نظر سایز، متناسب باشند. در واقع، در برخی بیماران، پوست اضافه ای در ناحیه کلاهک کلیتوریس و لابیا وجود دارد که اگر تنها لابیا مورد عمل قرار گیرد، نیمه بالایی این ناحیه شکل غیر طبیعی به خود خواهد گرفت. در نتیجه پزشک جراح، همزمان با لابیوپلاستی، به منظور زیبایی هرچه بیشتر واژن، کلاهک کلیتوریس را هم کوچک می کند.

اگر شما هم قصد انجام عمل زیبایی واژن را دارید ما به شما خانم دکتر ذاکرین را پیشنهاد می کنیم. خانم دکتر ذاکرین با تجربه صدها عمل زیبایی واژن بعنوان یکی از بهترین جراحان زیبایی لابیاپلاستی شناخته می شوند که از همه جای کشور برای انجام عملهای زیبایی به ایشان مراجعه می کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با مطب ایشان به شماره 44463475 تماس بگیرید. شما همچنین می توانید از طریق واتساپ و شماره 09909236065 سوالات خود را در مورد عملهای زیبایی مطرح کنید و از مشاوره های مشاور لیزر و زیبایی مطب به رایگان استفاده کنید.

 

عوارض لابیاپلاستی

لابیاپلاستی توسط FDA امریکا جزو جراحی های ایمن و بی خطر دسته بندی شده است. این عمل اگر توسط جراحی مجرب در کلینیک یا مطب معتبر انجام شود، کاملا بی خطر خواهد بود و تجربه شیرینی را برای شما رقم خواهد زد. مهمترین عوارض لابیاپلاستی عبارتند از:

• درد و سوزش بعد از عمل: به مدت حداکثر سه روز
• ورم لبه های واژن: این ورم در بعضی از افراد ممکن است تا یک ماه هم طول بکشد. این مساله نگران کننده نیست و از این بابت استرس نداشته باشید.
• درد در حین رابطه جنسی: اگر زودتر از چهار الی پنج هفته بعد از عمل، رابطه جنسی داشته باشید ممکن است درد حین رابطه را تجربه کنید.
• باز شدن بخیه ها بعد از لابیاپلاستی: این مورد معمولا بندرت اتفاق می افتد. اگر پزشک شما در لابیاپلاستی تبحر کافی را نداشته باشد، احتمال این عارضه وجود دارد.
• متقارن نشدن نتیجه عمل لابیاپلاستی: این مشکل هم به ضعف جراح لابیاپلاستی شما برمیگردد و ممکن است در صورت مراجعه به کسی که تبحر کافی را ندارد از نتیجه عمل لابیاپلاستی خود ناراضی شوید.

بر خلاف آنچه تصور می شود لابیاپلاستی باعث کاهش میل جنسی نمی شود. ممکن است جراح شما در انجام لابیاپلاستی عمل هودوپلاستی را هم انجام دهد که در صورت کارنابلدی می تواند موجب آسیب به اعصاب کلیتوریس شود. به همین دلیل برای انجام لابیاپلاستی حتما به جراح باتجربه مراجعه کنید. 

 

لابیاپلاستی با لیزر

یکی از جدیدترین متدهای روز دنیا در عملهای زیبایی زنان و بخصوص عمل زیبایی واژن، استفاده از لیزر مونالیزاتاچ است. دقت بالای لیزر در برش می تواند باعث زیباتر شدن هرچه بیشتر نتیجه عمل می شود. از دیگر مزایای لابیاپلاستی با لیزر این است که دوران نقاهت بعد از عمل کاهش پیدا می کند.

لابیاپلاستی با لیزر

در بسیاری از موارد لابیاپلاستی با لیزر، شخص می تواند بعد از نیم ساعت استراحت در مطب بدون هیچ مشکلی به خانه برگردد. در عمل زیبایی واژن با لیزر معمولا نیازی به بخیه نیست و اگر نیاز باشد تنها با یکی دو بخیه مشکل حل می شود. چنانچه علاقمندید در خصوص این روش و مزایا و عزینه آن بیشتر بدانید پیشنهاد می کنیم مقاله لابیاپلاستی با لیزر را مطالعه بفرمایید.

البته باید دقت داشته باشید برخلاف آنچه تبلیغ می شود لابیاپلاستی با لیزر برای همه مناسب نیست. در این باره مقاله ای در سایت نوشتیم که پیشنهاد می کنیم حتما بخوانید: لابیاپلاستی با لیزر بهتری است یا جراحی؟

 

مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی

بهبودی پس از انجام جراحی لابیاپلاستی نسبتا سریع است. به طور تیتروار نکاتی را که باید پس از عمل، رعایت کنید در ادامه بیان می کنیم:

- در سه روز اول بعد از جراحی، احساس درد و تورم طبیعی است که با مسکن های خوراکی مثل قرص بروفن به راحتی قابل کنترل است.
- روز اول پس از عمل، استفاده از کمپرس یخ و تمیز نگه داشتن ناحیه تناسلی توسط پزشک توصیه می شود.
- از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنید.
- بیشتر بیماران در کمتر از یک هفته (3 تا 5 روز) به سر کار و فعالیت های عادی خود بر می گردند.
- می توانید 48 ساعت پس از جراحی دوش بگیرید اما باید از مالش ناحیه جراحی خودداری کنید.
- حمام طولانی، نشستن در وان و یا رفتن به استخر تا بهبودی کامل ممنوع هستند.
- تورم و درد تا سه روز بیشترین میزان را دارد و ورم تا دو یا سه هفته بعد از جراحی کم کم کاهش خواهد یافت. 
- از تمرینات ورزشی که به طور مستقیم موجب وارد آمدن فشار و سایش به ناحیه عمل می شوند (دوچرخه سواری، اسب سواری و غیره) تا خوب شدن کامل خودداری کنید.
- فعالیت جنسی را می توان 4 تا 5 هفته پس از عمل جراحی از سر گرفت اما بیشتر زنان برای جلوگیری از باز شدن زخم ترجیح می دهند که 6 تا 8 هفته صبر کنند. (بهتر است اجازه دهید زخمتان به طور کامل بهبود یابد وگرنه احتمالا مجبور به طی کردن دوره بهبودی جدیدی می شوید.)

توجه کنید که تمام توصیه ها و روند های بهبودی از بیماری تا بیمار دیگر متفاوت هستند. بنابراین، این توصیه های عمومی ممکن است برای تمام بیماران قابل اجرا نباشند. حتما با پزشک خود در تماس باشید و بر اساس صلاحدید او فعالیت های مختلف را از سر بگیرید.

در مورد مراقبتهای بعد از عمل مقاله کاملی در سایت داریم که شما را به خواندن آن دعوت می کنیم:

بیشتر بخوانید: مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی

مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی 

 

بهترین سن برای انجام لابیاپلاستی

این عمل می تواند برای دختران بالای 20 سال تا خانمهای 55 ساله بدون هیچ مشکلی انجام شود. در سنین بالای 55 سال، بدن در ترمیم خود و بهبود بخیه ها معمولا سرعت کافی را ندارد و به همین دلیل توصیه می کنیم خانمهایی که قصد انجام عمل زیبایی واژن را در سنین بالای 55 سال دارند حتما با پزشک خود مشورت کنند و آزمایشات موردنیاز را در این زمینه انجام بدهند.
در مورد سنین زیر 20 سال هم هنوز، احتمال تکمیل نشدن رشد جنسی دختر وجود دارد. این نکته حائز اهمیت است که بلوغ جنسی با رشد لابیاها همراه است. به همین دلیل به دختران زیر این سن پیشنهاد می شود تا رسیدن به سن 20 سالگی از انجام لابیاپلاستی خودداری کنند.

انتخاب جراح در دست یافتن به یک نتیجه خوب و رضایتبخش برای لابیاپلاستی بسیار حائز اهمیت است. شما می توانید دکتر ذاکرین را بعنوان جراح زیبایی خود انتخاب کنید. خانم دکتر ذاکرین با بیش از 1000 عمل زیبایی لابیاپلاستی شما را در داشتن بدنی زیباتر یاری خواهند کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت با مشاور لیزر و زیبایی مطب در واتساپ در تماس باشید. شماره واتساپ مشاور زیبایی مطب 09909236065 است که می توانید همین الان سوالات خود را بپرسید.

 

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

بدون شک یکی از سوالات متداول در مورد هر عمل زیبایی، هزینه آن است. عوامل متعددی بر هزینه لابیاپلاستی تاثیرگذارند و این عوامل موجب ایجاد یک رنج قیمت در این عمل می شوند. چنانچه تمایل دارید بدانید چه چیزهایی بر این رنج قیمت تاثیر گذارند پیشنهاد می کنیم مقاله هزینه عمل لابیاپلاستی را بخوانید. 

 

لابیاپلاستی و زایمان

هنگام زایمان، میزان خونریزی در قسمت واژن زیاد است درحالیکه عمل زیبایی لابیا (لابیاپلاستی) جزو جراحی های زیبایی محسوب می شود که شرایط خاص خود را می طلبد. به همین دلیل انجام این عمل را باید به وقت دیگری موکول کرد.
همچنین در دوران بارداری میزان هورمونهای زنانه در بدن مادران بالاست که موجب متورم شدن واژن، تغییر شکل ظاهری ناحیه تناسلی و تیره تر شدن این ناحیه می شود. پیشنهاد می شود انجام عمل را به چهار ماه بعد از زایمان موکول کنید که هورمونها به تعادل رسیده باشند.

بیشتر بخوانید: هفت سوال مهم درباره لابیاپلاستی در بارداری

لابیاپلاستی و زایمان

سوال شایع دیگر در مورد لابیاپلاستی و بارداری این است که آیا بارداری و زایمان بعدی موجب برهم خوردن نتیجه لابیاپلاستی می شود یا نه؟
که پاسخ به این سوال "خیر" است. لابیاها همانطور که قبلا هم گفتیم لابیاهای مینور حداکثر تا 20 سالگی رشد می کنند و در صورتیکه با عمل زیبایی آنها را کوتاه کرده و دفرمگی آنها را از بین ببریم دیگر نتیجه عمل برگشت پذیر نبوده و از این بابت خیالتان راحت باشد. 

 

آیا لابیاپلاستی درد دارد؟

بدون شک خیلی از خانمها از انجام عمل لابیاپلاستی می ترسند و گمان می کنند این عمل یک جراحی دردناک است. اما نگران نباشید با انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی هیچ جای نگرانی وجود ندارد. این عمل هم اکنون در مطب خانم دکتر ذاکرین با جدیدترین متدهای بی حسی و طی چندین مرحله بی حسی انجام می شود. انجام عمل لابیاپلاستی کاملا بدون درد بوده و خیال شما از این بابت کاملا آسوده باشد. شما در طی عمل هیچگونه درد و سوزشی را احساس نخواهید کرد و استفاده از بهترین برندهای مواد بیحس کننده یکی از اصول اولیه داشتن یک عمل دلنشین و دلخواه است.

 

مشاوره رایگان لابیاپلاستی

دوستانی که قصد دریافت مشاوره رایگان لابیاپلاستی را دارند می توانند به شماره 09909236065 در واتساپ پیام دهند و سوالات خود را از مشاور لیزر و زیبایی مرکز بپرسند. در ادامه به پرتکرارترین سوالات شما عزیزان پاسخ داده ایم.

آیا همزمان با عمل زیبایی واژن می توان از متدهای زیبایی دیگر مثل تزریق چربی به واژن جهت شکل دهی و فرم دهی دلخواه استفاده کرد؟
بله. این عملهای ترکیبی را می توان با هم انجام داد. شما می توانید عمل تزریق چربی به واژن را همرمان با لابیاپلاستی انجام دهید.

آیا این عمل برای روشن سازی واژن هم مفید است؟
خیر. برای روشن سازی واژن از روش سفیدکردن واژن با لیزر استفاده می کنیم که خیلی خوب جواب می دهد.

لیزر مونالیزا

من به زگیل تناسلی مبتلا هستم. آیا میتونم این عمل رو انجام بدم؟
سلام. اگر شما دچار زگیلهای فعال در ناحیه تناسلی خود هستید، این عمل برای شما توصیه نمیشه. ابتدا پیشنهاد می کنیم که اقدام به درمان ویروس اچ پی وی کنید و کاملا درمان شوید، بعد از آن برای عمل زیبایی واژن اقدام کنید.

در انتخاب متخصص برای این عمل تردید دارم. بعضیها می گویند باید جراح زنان این عمل را انجام دهد و برخی می گویند جراحان زیبایی باید لابیاپلاستی کنند. نظر شما چیست؟
دراین مورد پیشنهاد می کنم حتما مقاله بهترین جراح زیبایی زنان را مشاهده بفرمایید. در این مقاله به طور کامل به این سوال شما پاسخ داده ایم که کدام متخصص و با چه شرایطی برای انجام عمل زیبایی واژن مناسب تر است.

آیا بعد از زایمان طبیعی، لابیاها دوباره بزرگ می شوند؟
خیر. لابیاها رشد نمی کنند. در سوال بالا هم که گفتم لابیاها در بارداری بزرگ می شوند، منظور حجم آنها بود که به دلیل تغییرات هورمونی زیاد می شود. زمانی که برای شما در عمل لابیاپلاستی، لابیاها را کوتاه و زیبا کنیم دیگر امکان رشد محدد آنها نیست. پس در این مورد نگران نباشید. از بین عملهای زیبایی، عملهای تنگ کردن واژن مثل پرینورافی یا واژینوپلاستی هستند که بعد از زایمان طبیعی امکان برگشت آنها وجود دارد.

من فقط یک روز فرصت دارم که بیام تهران برای لابیاپلاستی، امکانش هست در همان روز عمل زیبایی را انجام بدهم؟
بله امکان لابیاپلاستی در روز مراجعه هست. فقط حتما از قبل برای عمل نوبت بگیرید و این مورد را با منشی مطب هماهنگ کنید تا راهنمایی های لازم خدمتتون ارائه شود.

دوستانی که قصد انجام عمل زیبایی واژن را دارند می توانند سوالات خود را در واتساپ مطرح کنند و از مشاوره تخصصی مشاور لیزر و زیبایی مرکز خانم دکتر ذاکرین استفاده کنند. دکتر ذاکرین با انجام بیش از هزار عمل لابیاپلاستی موفق یکی از بهترین انتخابهای شما برای انجام عمل زیبایی واژن خواهند بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت هزینه با شماره 09909236065 در واتساپ در تماس باشید.

امکان لابیاپلاستی و لیزر موهای زائد با هم وجود دارد؟
خیر. بهتر است ابتدا لابیاپلاستی را انجام دهید و بعد از یک ماه برای لیزر موهای زائد اقدام کنید. با خواندن مقاله عوارض لیزر موهای زائد شما اطلاعات مناسبی در این زمینه بدست می آورید.

آیا امکانش هست که قبل از عمل و در طی یک جلسه مشاوره، عکسهای بعد از عمل لابیاپلاستی را به من نشان بدهید تا از نتیجه عمل اطمینان حاصل کنم؟
بله. شما می توانید در جلسه قبل از عمل، عکسهای قبل و بعد از عمل را در مطب مشاهده بفرمایید تا خیالتان از بابت کیفیت عمل راحت شود.

اگر سوال شما در بین سوالات بالا نبود می توانید در بخش نظرات زیر همین مقاله سوال خود را مطرح کنید و با مراجعه به همین صفحه، پاسخ آن را از خانم دکتر ذاکرین دریافت کنید.

 

 

 


ارسال سوال و دیدگاه
سوالات کاربران

1: مجتبی:سلام همسر من دوبار زایمان طبیعی داشته و الان افسردگی بخاطر باز شدن واژن دارد خواستم بدونم ایا این عمل باعث زیبایی و تنگ شدن میشود هزینه کلی عمل در بالاترین قیمت چقدر هست؟ هم زیبایی هم تنگ کردن واژن؟ ادرس مطب لطفا من از بوشهر هستم

سلام برای هزینه ها با مطب تماس بگیرید. عمل تنگ کردن واژن و عمل زیبایی لابیا را میشه همزمان انجام داد. برای مشاهده آدرس مطب و شماره تماس به این صفحه مراجعه کنید.

2: هانی:سلام من بیکینیمو لیزر کردم ایا میتونم این عملو انجام بدم؟؟؟

سلام بله عزیزم مشکلی نیست. معمولا خانمهایی که عمل لابیاپلاستی رو انجام میدن متقاضی سفید کردن واژن هم هستند و ما در مرکزمون این پکیج رو به همراه تزریق چربی در واژن بصورت یکجا هم ارائه میدیم.

3: مهین:سلام دلیل لابیای بزرگ چیه؟ یعنی یک نوع بیماری ژنتیکی بحساب میاد؟ احتمال دارد از مادر به دختر به طور وراثتی منتقل بشه؟

سلام. مهم ترین دلایل بزرگ شدن لابیای مینور، بلوغ، مسائل ژنتیکی و بالارفتن سن هست. پیشنهاد می کنم مقاله آشنایی با لابیا رو مطالعه کنید. اطلاعات کاملی در این زمینه در اون وجود داره.

4: ستاره:سلام وقت بخیر ببخشید برای ترمیم بعد از جراحی پماد خاصی هست؟ اگر داروی خاصی برای ترمیم تجویز میکنید این دارو برای دختران باکره مشکلی نداره؟ تشکر

سلام. نه عزیزم. بعد از لابیاپلاستی نیازی به پماد نیست. کمپرس یخ و استفاده از قرصهای مسکن مثل بروفن کفایت میکنه.

5: Mari:سلام شما عمل ترميم بكارت هم انجام ميديد؟

سلام با مطب تماس بگیرید.

6: زهرا ف:با سلام. من یه سوال دارم. شاید خیلی بد باشه ولی میخوام بدونم. اول اینکه من تقریبا بیشتر از سایر افراد دسشویی میرم نمیشه گفت تکرر ادرار، ولی تعداد دفعات زیاده. این موضوع مشکلی بعد از عمل ایجاد نمیکنه؟ مثل سوزش؟

سلام تکرر ادرار گاهی خودش یک بیماری محسوب میشه. اگر مطمئن هستید که تکرر ادرار شما ناشی از بیماری دیگری نیست نه برای لابیاپلاستی مشکلی ایجاد نمیکنه.

7: محیا:سلام ببخشید این عمل که با لیزر انجام میشه برای دختران باکره برای بعداز ازدواج و جریان بارداریشون بد نیست یعنی باعث ناباروری نمیشه؟

سلام لیزر تنها برای برش بخش بیرونی واژن استفاده میشه و هیچ کاری با خود واژن یا رحم نداره. غیر از این موارد خود این لیزر درمانی هست و برای درمان خشکی واژن و عفونت های مکرر نیز به کار میره و به همین دلیل عوارضی نداره. این مقاله را درباره لابیاپلاستی با لیزر مطالعه کنید.

8: S.U.J M:سلام خسته نباشید هزینه پکیج ((-لابیاپلاستی و تزریق چربی و...)چقد میشه محدودیت سنی نداره؟

سلام باید 18 سال به بالا باشید. برای اطلاع از هزینه ها با مطب تماس بگیرید.

9: تهمینه:سلام خانم دکتر فرمودین لیزر موهای زاید با عمل لابیا همزمان انجام نمیشود .من الان جلسه سوم لیزر هستم باید منتظر بمونم تا جلسات لیزرم کامل بشه بعد برای عمل اقدام کنم؟

سلام بله بهتره صبر کنید.

10: سهیلا:تنگی واژن برا سن ۲۸ سال بعداز دوتا زایمان طبیعی قابل برگشت هست؟و چقدر هزینه داره ؟

سلام اگه دیگه زایمان نداشته باشید قابل برگشت نخواهد بود. هزینه تنگی واژن فقط با معاینه قابل بارورد هست چون بستگی به بافت واژن و میزان گشادی داره.

11: الهه:سلام خانم دکتر عزیز لطفا شماره تماس مطب و آدرس رو اعلام بفرمایید .

شماره های تماس با مطب

021-44463475

09909236065

12: Elin:سلام خسته نباشید. من یه سوال داشتم من 20 سالمه و حدود یک سالی میشه که موهای زائد واژن رو لیزر کردم. با این وجود مشکلی برای این عمل دارم؟

سلام خیر هیچ مشکلی نیست.

13: معصومه:مقاله بسیار جامع و روشن بود

خوشحالم که براتون مفید بوده.

14: نرگس محمدی:سلام خانم دکتر من تو منزل راحت نیستم ایا این جراحی طوری هست که خودم از پسش بر بیام و عنوان نکنم؟ یا نیاز به مراقبت خاصی داره و در هر صورت خانواده متوجه میشن؟

سلام بله نیاز به مراقبت خاصی نداره و دیگران نیازی به دونستن این موضوع ندارند.

15: zohre:ایا برای انجام این عمل اجازه همسر لازمه

سلام خیر نیازی به اجازه ایشون نیست.

16: شراره:بخاطر كمبود وقت و مشغوليت هاي كاري ، علاقه دارم كه لابيا پلاستي رو همراه با تزريق چربي به واژن انجام بدم امكان پذيره ؟؟

سلام بله مشکلی نیست و این کار به راحتی قابل انجامه. میتونید از قبل با منشی مطب هماهنگ کنید.

17: منا:سلام من زایمان طبیعی سختی داشتم خودم هم ساکن شهرستان کلیبراذربایجانشرقی هستم.وپارگی دارم .همیشه عفونت دارم.میشه لطفاقیمت عمل روبه مابگید؟متاسفانه تهران نمیتوانم بیام اما میخواهم توتبریزبرم دکتر‌ولی ازقیمت خبری ندارم

سلام برای اطلاع از هزینه ها با مطب تماس بگیرید.

18: ترانه:سلام. من دو سال پیش عمل واژن انجام دادم. ولی حالا باردار هستم . آیا باز هم میتونم طبیعی زایمان کنم؟

سلام اگه منظورتون از عمل واژن، لابیاپلاستی است بله مشکلی برای زایمان طبیعی نیست.

19: سهيلا گنجي:امكان انجام عمل لابياپلاستي و تنگ كردن كامل واژن در يك مرحله امكان پذير هستش؟

سلام بله هر دوی این جراحی ها رو به راحتی میشه در یک جلسه و با بی حسی موضعی انجام داد.

20: زهرا نایینی:سلام. میشه راجع به قسمت عانه هم توضیح بدید. من در اون قسمت چربیه زیادی دارم و خیلی برجسته هست. میخاستم ببینم‌میشه عمل کرد؟

سلام بله این کار نیز قابل انجام هست.

21: الهه:برای لابیاپلاستی هزینش چقدره؟من تو سایت سپیدیار خوندم که هزینه ی هر دکتر متفاوت هست.حدودا چند روز بعد از عمل بهبود پیدا میکنم؟

سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه لابیاپلاستی با مطب تماس بگیرید یا در واتساپ به شماره 09909236065 پیام بدید تا مشاور مطب راهنمایی تون کنند. بعد از عمل دور روز استراحت نیازه و اگر شاغلید، بهتره تا پنج روز بعد از عمل لابیاپلاستی سر کار نرید. در مورد مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی این مقاله را بخوانید.

22: فرزانه:سلام آیا در لابیاپلاستی کل لابیا برداشته میشود؟ یا بستگی به تکنیک و اندازه تیرگی لابیا دارد؟

سلام. عزیزم یکی از مهمترین هدفهای عمل لابیاپلاستی، زیباسازی ناحیه تناسلیه. پس بستگی به شکل و فرم لابیاهای شما باید طراحی صورت بگیره و اون مقدار از لابیا برداشته میشه که دفرمگی لبه ها رفع و شکل واژن زیباتر شه. در این مورد در جلسه مشاوره قبل از عمل کامل صحبت می کنیم.

23: شیخ دیاباته:عمل زیبایی آلت مردان هم هست؟؟؟؟؟

به متخصصین اورولوژی باید مراجعه کنید.

24: شادی:سلام خانم دکتر من شاغلم و خیلی برام مهمه برای لابیاپلاستی حتما بتونم بعد یک هفته برم سر کار.تو سایت شما و نی نی سایت و سپیدیار و دکتای دیگه خوندم بعد یک هفته مشکلی نداره برم.شما نظرتون چیه؟بعد یک هفته اوکی هست؟

سلام. عزیزم معمولا مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی دو سه روز بیشتر طو نمیکشه. یک هفته دیگه حداکثر مدتی هست که شما نیاز دارید در خانه استراحت کنید. پیشنهاد میکنم مقاله مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی رو بخونید.

25: ....:سلام من یک‌ لبه واژنم بزرگتر از لبه دیگر است آیا را درمانی هست؟

سلام. بله عزیزم برای درمان تقارن لابیاها از عمل لابیاپلاستی استفاده می کنیم.

اینستاگرام دکتر ذاکرین با بیش از 120 هزار فالوور!