عمل لابیاپلاستی با لیزر

انجام جراحی های زیبایی یکی از تصمیمات شخصی است که فرد می تواند برای داشتن حس بهتری نسبت به بدن خود بگیرد. زنانی که از اندازه و شکل لابیای خود (لب های داخلی حول واژن) راضی نیستند، ممکن است حس کنند که چاره ای جز عمل در پیش رو ندارند. بعضی از زنان هم به دلیل بلندی لابیاها در حین فعالیت های جسمی از جمله دوچرخه سواری و همچنین در حین روابط جنسی دچار ناراحتی های جسمی و روانی می شوند.
عمل زیبایی واژن که همچنین به آن لابیوپلاستی هم گفته می شود یک جراحی روتین است که هزاران نفر از زنان هر ساله انجام می دهند و نتایج آن شگفت آور است و حل کننده مشکل اندازه و عدم تقارن لابیاها است. این جراحی سرپایی است و نیاز به ماندن در بیمارستان ندارد و بهبودی این عمل نسبتا سریع است. در ادامه این مقاله به بیان مطالب کلی درباره عمل لابیاپلاستی با لیزر، مزایا و عوارض آن می پردازیم. جهت دسترسی سریع به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید. کافی است روی سرفصل موردنظر کلیک کنید.


فهرست
لابیاپلاستی با لیزر چیست؟
مزایای لابیاپلاستی با لیزر
آیا کوچک سازی کلاهک کلیتوریس با لیرز قابل انجام است؟
جراحی لابیاپلاستی با لیزر برای چه کسانی مناسب است؟ 
عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره
آمادگی های لازم برای عمل لابیاپلاستی با لیزر
عوارض لابیاپلاستی با لیزر
پس از جراحی لابیاپلاستی با لیزر چه رخ میدهد؟ 
مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی با لیزر
در چه صورت نمی توان عمل لابیاپلاستی را انجام داد؟
هزینه لابیاپلاستی با لیزر 
سوالات پر تکرار درباره لابیاپلاستی با لیزر 

 

لابیاپلاستی با لیزر چیست؟

لابیاهای بزرگ و یا نامتقارن می توانند فرد را از بدن خود ناراضی کنند یا انجام برخی های فعالیت های جسمی را برای وی دشوار نمایند. لابیاپلاستی که راه حل این مشکل است با کوتاه سازی لابیاها می تواند ناراحتی و نگرانی این دست زنان را از بین ببرد. در عمل لابیاپلاستی با لیزر برای برش لابیاها از لیزر مونالیزاتاچ استفاده می شود. با توجه به اینکه ناحیه تناسلی خانم ها حساس است و عروق زیادی دارند، استفاده از لیزر برای برش، نسبت به تیغ جراحی کمتر تهاجمی است و بدلیل دقت بالای لیزر، نتیجه کار بسیار بهتر از حالت عمل زیبایی واژن با تیغ جراحی خواهد شد.

بیشتر بخوانید: لیزر واژینال چیست و چه کاربردی دارد؟

لابیاپلاستی با لیزر

خانم دکتر ذاکرین جراح و متخصص زنان و زیبایی و بهترین دکتر لابیاپلاستی، سالهاست در مراکز مختلف جراحی بیش از صدها عمل زیبایی واژن با استفاده از لیزر انجام داده اند و در استفاده از این لیزر برای انجام عمل های زیبایی از جمله لابیاپلاستی، کوچک کردن کلاهک کلیتوریس، ترمیم ناحیه پرینه با استفاده از لیزر و جوانسازی واژن با لیزر تبحر زیادی دارند. جهت اطلاع از ساعات کاری مطب می‌توانید با شماره‌ 02144463475 تماس حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید: عمل لابیاپلاستی: آری یا نه؟ 

 

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

بطور کلی عمل زیبایی واژن مزایا و فواید مختلفی دارد که در مقاله مزایای لابیاپلاستی به آن پرداخته ایم. انجام جراحی لابیاپلاستی با استفاده از لیزر ایمن تر است و نتایج بهتری به نسبت جراحی با استفاده از تیغ در بردارد. در ادامه به مزایای لابیاپلاستی با لیزر می پردازیم:

• لیزر موجب منعقد شدن سریع خون می شود بنابراین تقریبا هیچ خونریزی وجود ندارد.
• لیزر ریسک ایجاد زخم پس از جراحی را کاهش می دهد.
• استفاده از لیزر، احساس ورم و درد پس از جراحی را کاهش می دهد.
• لیزر همچنین به میزان زیادی سرعت بهبودی را افزایش می بخشد. به طوریکه فرد نیم ساعت بعد از عمل، از مطب مرخص شده و بدون هیچ مشکلی به منزل برمیگردد.

لینک ویژه: از لیزر مونالیزا تاچ و کاربردهای آن چه میدانید؟ 

 

آیا کوچک سازی کلاهک کلیتوریس با لیزر قابل انجام است؟

جراحی کوچک سازی کلاهک کلیتوریس با استفاده از لیزر CO2 به دلیل ویژگی های خاص این لیزر سریع، بدون خونریزی و موثر است. این جراحی به خصوص نیازمند جراح متبحری است زیرا کلیتوریس، اندام اصلی مسئول لذت جنسی در زنان است. بنابراین انتخاب یک جراح مناسب اهمیت زیادی در موفقیت این عمل دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله عمل زیبایی کلیتوریس را مطالعه بفرمایید.

شما می توانید با جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کوچک سازی کلاهک کلیتوریس و دریافت وقت ویزیت با شماره 02144463475 تماس حاصل فرمایید.

 

جراحی لابیاپلاستی با لیزر برای چه کسانی مناسب است؟

عمل لابیاپلاستی با لیزر برای افراد زیر مناسب است:

• زنانی که دچار بزرگی لابیا هستند.
• زنانی که لابیای آنها موجب التهاب، ورم و درد می شود.
• زنانی که در اثر پوشیدن لباس های تنگ دچار درد و اختلالات التهابی مکرر می شوند.
• زنانی که از ظاهر لابیای خود راضی نیستند.

چنانچه در انتخاب عمل زیبایی واژن شک دارید پیشنهاد می کنیم مقاله عمل زیبایی لابیا: آری یا خیر را بخوانید. در این مقاله به طور مفصل به این سوال پرداخته ایم که چه کسانی نباید عمل زیبایی واژن انجام دهند. 

 

عمل لابیاپلاستی برای دختران باکره

در پاسخ به این سوال که آیا دختران می توانند لابیاپلاستی انجام دهند باید گفت بعضی از دختران در سن بلوغ به دلیل تغییرات هورمونی دچار مشکل عدم تقارن یا بزرگی بیش از اندازه لابیاها می شوند اما به دلیل بکارت نگران انجام عمل لابیاپلاستی هستند. در حالی که عمل لابیاپلاستی روی لبه های واژن انجام می شود و هیچ کاری به دهانه واژن ندارد. بنابراین هیچ آسیبی به پرده بکارت وارد نمی شود. 

 

آمادگی های لازم برای عمل لابیاپلاستی با لیزر

در جلسه مشاوره با پزشک زنان پس از بررسی سلامت کلی فرد، انگیزه جراحی بیمار بررسی می شود و پزشک برای رد هرگونه التهاب و عفونت در دهانه واژن و خود واژن فرد را معاینه می کند.

دو هفته پیش از تاریخ جراحی تعیین شده، بیمار باید از مصرف آسپیرین یا دروهای مشابه، ویتامین E و داروهای سرماخوردگی اجتناب کند. این دارو ها می توانند موجب افزایش خونریزی در طی جراحی شوند.
در صورت ابتلا به عفونت در طی دو هفته پیش از زمان تعیین شده جراحی، باید پزشک را مطلع کرد.

اگر جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام شود، بیمار نباید تا شش ساعت قبل از جراحی چیزی بخورد یا بنوشد و همچین باید آزمایش های خون لازم برای بیهوشی عمومی (از جمله سدیم، پتاسیم، قند خون، شمارش گلبول های خون و غیره) را انجام دهد.

لیزر مونالیزاتاچ

بیشتر بخوانید: آیا جوانسازی واژن برای شما مناسب است؟

 

عوارض لابیاپلاستی با لیزر

تمام جراحی ها با عوارض متعددی از جمله التهاب و عفونت همراه هستند. انتخاب یک جراح مجرب و همچنین اجرای کامل دستورات پزشک قبل و پس از عمل، در به حداقل رسانی عوارض جراحی موثر است. ما به شما خانم دکتر متین ذاکرین جراح و متخصص زنان را پیشنهاد می کنیم. ایشان تبحر زیادی در انجام جراحی های زیبایی متعدد از جمله لابیا پلاستی، واژینوپلاستی، تزریق ژل به واژن، پرینورافی و بسیاری از موارد دیگر دارند.

همچنین می توانید در جلسه معاینه با خانم دکتر ذاکرین آلبوم عکس های جراحی های لابیاپلاستی انجام شده توسط ایشان را مشاهده کنید. برای تعیین وقت جهت ویزیت و معاینه با شماره 02144463475 تماس حاصل فرمایید.

چنانچه می خواهید با عوارض عمل زیبایی واژن بیشتر آشنا شوید مقاله زیر را مطالعه بفرمایید.

بیشتر بخوانید: آشنایی با عوارض لابیاپلاستی 

 

پس از عمل لابیاپلاستی با لیزر چه رخ میدهد؟

پس از جراحی، شما ممکن است تا چند روز کمی درد داشته باشید اما ورم و درد در طی یک هفته به میزان زیادی کاهش خواهد یافت. کمپرس سرد می تواند به کاهش ورم کمک کند. بهتر است رابطه جنسی و فعالیت های سنگین را برای شش تا هشت هفته به تاخیر بیندازید. بهبود ناحیه جراحی شده تا چند ماه ادامه دارد و پس از چند ماه اول هنگامی که ورم به طور کامل از بین رفت، می توانید نتیجه جراحی خود را ببینید.

مقاله مرتبط: آنچه باید درباره مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی بدانید! 

 

مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی با لیزر

تا 24 ساعت بعد از لابیاپلاستی با لیزر باید از کمپرس یخ در محل جراحی استفاده کنید. نکات زیر را برای مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی با لیزر حتما رعایت کنید:

• خشک نگه داشتن محل جراحی
• دوش نگرفتن تا 48 ساعت بعد از عمل
• تا افتادن بخیه ها هیچ کار سنگینی انجام ندهید.
• جلوگیری از یبوست با خوردن غذاهای فیبردار

همچنین 3 هفته تا یک ماه بعد از لابیاپلاستی با لیزر، ورزشهای سنگین نکنید و رابطه جنسی نداشته باشید. 

 

در چه صورت نمی توان عمل لابیاپلاستی را انجام داد؟

• سرطان های دستگاه تناسلی و تولید مثل
• بارداری
• قاعدگی
• اختلالات انعقاد خون
• عفونت واژینال
• دیابت 

 

هزینه لابیاپلاستی با لیزر

هزینه لابیاپلاستی با لیزر

برای اطلاع از هزینه لابیا پلاستی با لیزر می توانید با مطب دکتر ذاکرین به شماره 02144463475 تماس بگیرید. همچنین می توانید از مقاله هزینه لابیاپلاستی چقدر است اطلاعات کاملی درباره هزینه این عمل بدست بیاورید. این مقاله یکی از پربازدیدترین مقالات سایت است و شما را در مورد فاکتورهای مهم در هزینه عمل زیبایی واژن بسیار کمک خواهد کرد. 

 

سوالات پر تکرار درباره لابیاپلاستی با لیزر

در این بخش به سوالات پر تکرار شما درباره لابیاپلاستی با لیزر پاسخ داده شده است:

• هزینه لابیاپلاستی با لیزر بیشتر از یا با جراحی؟
هزینه لابیاپلاستی با لیزر کمتر از جراحی است. سریعتر هم بهبود می یابید.

• لابیاپلاستی برای لبه های بیرونی واژن هم انجام می شود یا فقط برای لبه های داخلی است؟
لابیاپلاستی تکنیکی برای کوچک کردن لابیاهای مینور است. اگر می خواهید لابیاهای بیرونی و بزرگ خود را کوچکتر کنید، می توانید همزمان با لابیاپلاستی، لابیاماژور پلاستی را انجام دهید. این جراحی روی لبه های بیرونی انجام می شود.

اگر در مورد این مقاله سوال یا ابهامی دارید در بخش کامنتهای زیر همین مقاله با ما در میان بگذارید.

Flowers
بیشتر بخوانید...

ارسال سوال و دیدگاه
سوالات کاربران

1: R.a:سلام خانم دکترمن نمیدونم چطور توی سایت ازتون سوال کنم.توروخدا اینجاجوابموبدین.من مجردم29ساله فیبروم رحم وکیست تخمدان راست دارم الان دوماهه قرص HDمصرف میکنم .امروز بعد از دوماه لکه بینی دارم واصلا هم خوردن قرصامو فراموش نکردم.راهنماییم کنین لطفا

سلام لکه بینی ناشی از مصرف قرص هاست. قرص های بهتری هم تو بازار هست که البته تجویزشون زیر نظر پزشک باید باشه.

2: لیلا سپهری:سلام خانم دکتر لیزر برای درمان واژیتیمیس یا درد در هنگام نزدیکی چیه وهزینه اش چقدره۴۰ سال سن دارم ممنون از پاسخگوییتون

سلام لیزر برای درمان واژینیسموس چندان کارایی نداره. روش های بسیار بهتری برای درمانش هست.

3: مریم:سلام ببخشید من افتادگی رحم دارم حدود دوسه سانت از رحمم داخل واژن اومده هنگام خوابیده یا نشسته میره تو اما مدتی که سرپا بمونم دوباره میاد بیرون .درضمن واژنم گشاد هم شده دیر به ارگاسم میرسم .میخواستم بدونم عمل افتادگی رحم و تنگ کردن با لیزر ممکنه؟ وهزینه ش چقدره؟

سلام عزیزم باید حتما مراجعه کنی تا میزان پیشرفت افتادگی رحمت مشخص بشه و بر اساس اون نوع عمل و هزینه مشخص میشه.

4: محدثه:سلام خانم دکتر من یه دخترمجرد هستم در اثر خودارضایی لبهام برگشته وبزرگ شده ۱۹ سالمه و حتی نمیدونم بکارتم سالمه یانه.این موضوع مال ۴سال پیشه والان بخاطر اینکه خواستگاربرام میاد میترسم ونگرانم این موضوع رو مطرح کنم یانه لطفا راهنماییم کنید ممنون

سلام عزیزم. برای معاینه بکارت باید تشریف بیارید مطب. اگر لبه های واژن دفرمه باشند برای اینکه زیباتر شوند، می تونید عمل زیبایی واژن انجام بدید.

5: سروه توفیقی:سلام و عرض ادب خدمت خانم دکتر عزیز ببخشید من عمل تنگی واژن انجام دادم و الان میخوام لابیامو با لیزر عمل کنم چکار باید بکنم ؟ سپاسگزارم

سلام. عزیزم می تونید حضوری تشریف بیارید. سوالی هم در مورد قیمت و مسائل دیگه داشتید به شماره 09909236065 تو واتساپ برای مشاوره زیبایی و عمل پیام بدین.

6: سروه توفیقی:خانم دکتر عزیز من برای تنگی واژن بسیار درد کشید و دیگه تحمل این درد رو ندارم برای عمل لابیا ایا با لیزر هم چنین دردی دارد یا نه ممنونم از سایت خوبتون

سلام. عزیزم لابیاپلاستی طی چند مرحله بیحسی انجام میشه و کاملا بدون درده. نگران نباشید اصلا.

7: لیلا:سلام من دخترم اما لابیا موقع پوشیدن شلوار تنگ اذیتم میکنه و موقع نشستن زیاد مشکلی نداره من که مجردم لیزر لابیا انجام بدم؟ چون لابیا خودش نا متقارن؟

بله عزیزم لابیاپلاستی عملیه که برای رفع عدم تقارن لبه های واژن بکار میره. برای مشاوره می تونید به واتساپ 09909236065 پیام بدید.

8: زهرا:سلام ببخشید من دخترن ۱۷سالش هست ولی لابیاهاش بزرگ شدن و خیلی اذیتش میکنه میخواستم بدونم میشه تو این سن هم عمل کرد چون واقعا داره اذیت میشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام عزیزم. نه متاسفانه. مجبوره تا 18 سالگی تحمل کنه. چون زیر 18 هست هنوز توی سن رشده و نتیجه جراحی بهم میخوره.

9: A:سلام دکتر ایا با خودارضایی بدون وارد کردن چیزی در واژن بکارت پاره میشه؟ تو رو خدا جواب بدین من خیلی میترسم

سلام. نه مشکلی برای بکارت ایجاد نمیکنه. پرده بکارت در صورت وارد شدن الت یا هر چیز دیگه ای به واژن پاره میشه.