هزینه عمل لابیاپلاستی-هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه عمل لابیاپلاستی

این روزها عمل لابیاپلاستی تبدیل به یکی از پر طرفدارترین عملهای زیبایی در بین خانمها شده است. عمل زیبایی واژن مزایا  و فواید زیادی دارد که در مقاله مزایا و فواید لابیاپلاستی به آن پرداخته ایم. در این مقاله سعی می کنیم اطلاعاتی کامل از هزینه عمل لابیاپلاستی و فاکتورهای موثر بر آن به شما ارائه کنیم. مقایسه کاملی در مورد هزینه عمل زیبایی واژن در ایران و خارج از کشور داشته باشیم و در انتها سوالات شما را پاسخ دهیم. این مطلب، به مرور و درطول زمان، تکمیل و اطلاعات جدیدی به آن اضافه می شود. جهت دسترسی سریع به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید. کافی ست روی سرفصل موردنظر کلیک کنید.


فهرست
لابیاپلاستی چیست؟
هزینه لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن) چقدر است؟
آیا بیمه ها هزینه های لابیاپلاستی را پوشش می دهند؟
آیا همزمان با لابیاپلاستی می توان عملهای دیگر زیبایی واژن را انجام داد؟
مقایسه هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران و خارج از ایران
آشنایی با فاکتورهای تأثیرگذار بر هزینه لابیاپلاستی
هزینه لابیاپلاستی با لیزر 
هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر بیشتر است یا با جراحی؟
پاسخ خانم دکتر ذاکرین به سوالات پرتکرار لابیاپلاستی 

 

لابیاپلاستی چیست؟

بدون شک مهم ترین سوالی که باید به آن پاسخ داد این است که لابیاپلاستی چیست و چه کسانی به عمل زیبایی واژن احتیاج دارند؟ لابیاپلاستی عملی است که هدف آن، افزایش زیبایی ظاهری واژن است. در این عمل پزشک اقدام به کوتاه کردن لابیاهای مینور واژن می کند و همانطور که در عکس بالا هم مشاهده می کنید، ظاهری زیبا و قرینه به آلت تناسلی خانم می دهد. امروزه این عمل در تمام کشورهای دنیا طرفداران قابل توجهی دارد و مهم ترین علت این استقبال از عمل لابیاپلاستی را می توان رضایت بخش بودن نتیجه آن دانست. عمل زیبایی واژن، هم اکنون در کشور ما بعد از عمل زیبایی بینی، پرطرفدارترین جراحی زیبایی به شمار می آید و بدلیل تاثیرات مثبتی که در افزایش اعتماد بنفس فرد، بهبود روابط زناشویی و راحتی در انجام فعالیت های بدنی دارد، جزو موفق ترین عملهای زیبایی به حساب می آید.

لابیاپلاستی چیست

 

هزینه لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن) چقدر است؟

یکی از سؤالاتی که همیشه از خانم دکتر ذاکرین پرسیده می‌شود این است که هزینه لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن) چقدر است؟ بدون شک از آن جایی که قیمت لابیاپلاستی مثل دیگر عمل‌های زیبایی، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانم‌های محترم است، سعی می‌کنیم در این پست به آن بپردازیم. برای دریافت یک هزینه دقیق از عمل نیاز است که حتما قبل از هر چیزی معاینه شوید. چرا که همانطور که در ادامه و در بخش فاکتورهای تاثیرگذار بر لابیاپلاستی هم مشاهده می کنید، عمل زیبایی واژن به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که یکی از این فاکتورهای مهم به شکل و فرم واژن شما و لابیاهای مینور برمی گردد.

از آنجایی که عمل زیبایی لابیا برای شخص تا شخص فرق می کند، ارائه دقیق قیمت عمل زیبایی واژن مشکل است. بهترین راه برای به دست آوردن هزینه عمل لابیاپلاستی این است که توسط پزشک معاینه شوید. پیشنهاد می کنیم جهت دریافت هزینه دقیق جراحی زیبایی، یک جلسه معاینه را حتما انجام دهید. در این جلسه خانم دکتر ذاکرین پس از معاینه می توانند در خصوص عمل زیبایی واژن شما را بسیار بهتر و موثرتر راهنمایی کنند.

با توجه به فاکتورهای مختلف تأثیرگذار بر عمل، این هزینه می‌تواند متغیر باشد. اگر فکر می کنید که میخواهید بدانید علت این رنج قیمت چیست و چه عواملی بر آن تاثیر دارند پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید. 

 

آیا بیمه ها هزینه های لابیاپلاستی را پوشش می دهند؟

از آنجایی که لابیاپلاستی جزو عملهای زیبایی محسوب می شود، مشمول بیمه و بیمه های تکمیلی نمی شود. متاسفانه بیمه ها به این مورد که عمل لابیاپلاستی به منظور درمانی یا زیبایی انجام شده اند کاری ندارند و در هر صورت این عمل و دیگر عملهای زیبایی واژن را تحت پوشش قرار نمی دهند.

بیمه و لابیاپلاستی 

 

آیا همزمان با لابیاپلاستی می توان عملهای دیگر زیبایی واژن را انجام داد؟ این موارد چه تاثیری در هزینه لابیاپلاستی خواهند داشت؟

مسلما برخی از خانمهایی که به دنبال داشتن واژنی زیباتر هستند ممکن است نیاز به عملهای تکمیلی در کنار لابیاپلاستی هم داشته باشند. این موارد به نظر شخصی مراجعه کننده بستگی دارد. بله می توان در کنار لابیاپلاستی، جراحی های ترمیمی دیگر مثل تزریق ژل به واژن، روشن سازی واژن و واژینوپلاستی یا پرینورافی را هم انجام داد. هزینه هر مورد جداگانه محسوب می شود و بدون شک تخفیف قابل قبولی در عملهای ترکیبی (بین 500 هزارتومان تا یک و نیم میلیون تومان) داده خواهد شد. ضمن اینکه با ترکیب چند عمل در یک روز، شما می توانید در هزینه های ثابت مثل هزینه بیمارستان بسیار صرفه جویی کنید.

جهت اطلاع از هزینه ها و تعیین وقت قبلی لطفاً با شماره 02144463475 تماس بگیرید. هم اکنون خانم دکتر ذاکرین این عمل را با بهترین کیفیت در مطب، درمانگاه یا بیمارستان دلخواه شما انجام می دهند. پیش از عمل نیاز است یک جلسه جهت معاینه و در صورت نیاز یک سری آزمایشها داشته باشید. در آن جلسه می توانید تمامی سوالات و مسائل خود را با ایشان در میان گذاشته و از مشاوره تخصصی در زمینه لابیاپلاستی بهره مند شوید.

 

مقایسه هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران و خارج از ایران

هزینه عمل زیبایی واژن در کشورهای مختلف، متفاوت است. مسلما هزینه عمل های زیبایی هم مثل دیگر خدمات پزشکی رنج قیمت زیادی در سطح دنیا دارند. با این حال بعنوان یک مقایسه از یکی از سایتهای معتبر، تفاوت هزینه بالای این عمل بسیار مشهود است.

در حالیکه در حال حاضر هزینه لابیاپلاستی در ایران حدود 3 میلیون تومان است، هزینه این عمل در ایالت تگزاس امریکا بین 6000 تا 8000 دلار است. این تفاوت بالای هزینه، یکی از دلایلی است که باعث می شود هموطنان ایرانی مقیم امریکا یا اروپا برای انجام عمل زیبایی لابیای خود به ایران بیایند و ترجیح بدهند عمل زیبایی واژن خود را در ایران انجام دهند.

(منبع: www.womenswellnessinstitute.com)

 

آشنایی با فاکتورهای تأثیرگذار بر هزینه لابیاپلاستی:

می رسیم به بخش اصلی مقاله، این که چه فاکتورهایی بر هزینه عمل زیبایی واژن تأثیر می‌گذارند. در ادامه هر مورد را توضیح داده و سعی می‌کنیم حتی الامکان، مسأله را باز کنیم:

تکنیک جراحی:
خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی، روز به روز تکنیک‌های جدیدی برای جراحی‌های زیبایی پدید می‌آیند و یا تکنیک‌های قدیمی‌تر به روزتر می‌شوند. هدف از این به روزرسانی‌ها، راحت‌تر کردن شرایط عمل، کم کردن عوارض و سریع‌تر کردن دوران بهبودی پس از عمل است. هم اکنون مهم‌ترین و به روز‌ترین تکنیک‌های جراحی زیبایی واژن عبارتند از:

1- V-Wedge Resection / Modified V-Wedge Resection
2- Seculped Linear resection
3- De-Epithelialization Technique
4- تکنیک Z-Plasty Technique
5- تکنیک Stem-Iris Scissors
6- تکنیک Superior – inferior pedicle flap

چنانچه شما هم در انتخاب متخصص موردنظر خود برای عمل زیبایی واژن شک دارید می توانید از مقاله زیر کمک بگیرید. در این مقاله به طور کامل شما را در انتخاب بهترین جراح برای عمل زیبایی راهنمایی می کنیم.

مقاله ویژه سایت: بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

توجه کنید که انتخاب روش جراحی زیبایی واژن، تنها پس از معاینه توسط پزشک زنان تعیین می‌شود. خانم دکتر ذاکرین به شما پیشنهاد می‌کنند که حتماً قبل از انتخاب روش، یک جلسه مشاوره و معاینه را در برنامه خود قرار دهید. جهت تماس و رزرو نوبت قبلی می توانید با 02144463475  تماس حاصل فرمایید.

شکل و فرم لابیاهای مینور
یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت لابیاپلاستی، فرم و شکل لابیاهای مینور شماست. لابیای مینور به لبه های داخلی و کوچکتر واژن می گویند که در عمل لابیاپلاستی باید اصلاح شده و کوتاه و خوش فرم شوند. ظاهر و ضخامت و فرم و اندازه لابیا مهم ترین عامل تاثیرگذار بر هزینه عمل است. در اصل تکنیک جراحی زیبایی لابیا بر اساس همین عامل مشخص می شود. به همین دلیل خانم دکتر ذاکرین پیشنهاد می کنند برای دریافت هزینه دقیق عمل حتما یک جلسه مشاوره و معاینه نیاز است. در این جلسه پس از معاینه، خانم دکتر در مورد جزئیات عمل و تکنیک عمل و دیگر نکات لازم با شما صحبت خواهند کرد.

تاثیر شکل لابیا بر هزینه لابیاپلاستی

میزان برش‌های مورد نیاز در جراحی
یکی از فاکتورهای مهم در هزینه عمل لابیاپلاستی، میزان عدم تقارن لابیاها، اندازه کلیتوریس، میزان چروک لابیاها و جراحی‌هایی است که در کنار لابیاپلاستی انجام می‌شوند. بدون شک، هدف اصلی عمل لابیاپلاستی، زیبایی و جوان سازی واژن است. به همین دلیل بعضی اوقات نیاز می‌شود، پزشک جراح علاوه بر کوتاه کردن لابیاها، بر روی بخش‌های دیگر واژن، مثل پوست کنار کلیتوریس و سایز آن هم کار کند. بالطبع انجام اصلاحات اضافه، هزینه‌های عمل را تا حدودی افزایش می‌دهد. البته در برخی موارد به عمل زیبایی کلیتوریس هم نیاز است که در آن به اصلاح هود کلیتوریس می پردازیم.

مواد مصرفی و ابزار جراحی

نخ بخیه:
در عمل زیبایی واژن، معمولاً از نخ‌های مخصوص بخیه استفاده می‌شود. نخ‌هایی از شرکت اپیرود ایتالیا وجود دارد که به خوبی جذب پوست شده و بعد از عمل هیچ گونه رد و نشانی از خود باقی نمی‌گذارند. خانم دکتر ذاکرین، عمل زیبایی واژن شما را بااستفاده از این نخ‌ها که مختص جراحی‌های زیبایی واژن هستند، انجام می دهد.

استفاده از لیزر:
کاربرد لیزر در لابیاپلاستی به زدن برش، محدود می‌شود. در حقیقت چنانچه بیمار درخواست کند می‌توان به جای استفاده از ابزار جراحی از لیزر برای برش استفاده کرد. البته به منظور کاهش هزینه‌ها پیشنهاد می کنیم از استفاده از لیزر چشم پوشی کنید.
از آن جایی که برخی از خانم‌ها ممکن است از لابیاپلاستی هراس داشته باشند، لازم به ذکر است که این عمل هیچ گونه دردی نداشته و تحت بی حسی کامل انجام می‌شود.

همراه شدن لابیاپلاستی با دیگر جراحی‌های زیبایی دیگر
همان طور که می‌دانید، لابیاپلاستی تنها یکی از عمل‌های زیبایی واژن به حساب می‌آید. دیگر جراحی‌های زیبایی زنان عبارتند از:

پرینورافی
واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن)
تزریق ژل به واژن
تزریق چربی به واژن
روشن سازی واژن
تنگ کردن واژن با نخ (بدون خونریزی)

چنانچه عمل لابیاپلاستی با هر کدام از عمل‌های فوق انجام شود، هزینه عمل ‌ترکیبی از مجموع هزینه دو عمل به صورت مجزا کمتر خواهد شد.

ویزیت‌های قبل و پس از عمل

همان طور که قبلاً هم گفته شد، قبل از لابیاپلاستی، نیاز به یک جلسه معاینه و مشاوره حضوری است. این را به یاد داشته باشید که همواره بهترین دکتر لابیاپلاستی را برای انجام این عمل انتخاب کنید. در این جلسه، خانم دکتر ذاکرین پس از بررسی ناهمگونی ظاهری واژن شما، نوع تکنیک را مشخص کرده و برای عمل به شما وقت می‌دهند.

در جراحی‌های لابیاپلاستی، بیمار نیاز به دو معاینه دیگر هم دارد. معاینه اول، یک هفته بعد از عمل و پس از خوابیدن ورم لابیاهاست. ویزیت دوم یک ماه بعد از عمل و زمانی‌ست که شخص می‌خواهد روابط زناشویی خود را از سر بگیرد. البته چنانچه مراجعه کننده با مشکلی مواجه نشده باشد و یا از نظر بعد مسافت دور باشد می‌توان از ویزیت دوم چشم‌پوشی کرد. همچنین شما قبل از انجام عمل باید یک تست انعقاد خون انجام دهید که این مورد در جلسه مشاوره قبل از عمل برای شما نوشته و تجویز می شود.

ویزیت های قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی

محل انجام عمل (بیمارستان – درمانگاه – مطب)
یکی از فاکتورهای مهم در هزینه لابیاپلاستی، جایی است که در آن جراحی انجام می‌شود. در صورتیکه عمل در درمانگاه یا بیمارستان انجام شود، هزینه این مراکز هم به آنها اضافه می‌شود. از آن جایی که عمل لابیاپلاستی جزء جراحی‌های سبک محسوب می‌شود و به صورت سرپایی و بدون استفاده از بیهوشی انجام می‌شود، انتخاب محل عمل یک انتخاب شخصی است. مدت زمان عمل حدودا یک ساعت است و شما می‌توانید پس از عمل (بعد از یک استراحت نیم ساعته) به راحتی به خانه خود برگردید. 

در اینجا توصیه می کنیم جهت اطلاع از هزینه ها و تعیین وقت قبلی لطفاً با شماره 02144463475 تماس بگیرید. هم اکنون خانم دکتر ذاکرین این عمل را با بهترین کیفیت در مطب، درمانگاه یا بیمارستان دلخواه شما انجام می دهند. پیش از عمل نیاز است یک جلسه جهت معاینه و در صورت نیاز یک سری آزمایشها داشته باشید. در آن جلسه می توانید تمامی سوالات و مسائل خود را با ایشان در میان گذاشته و از مشاوره تخصصی در زمینه لابیاپلاستی بهره مند شوید. 

 

هزینه لابیاپلاستی با لیزر

امروزه می توان عملهای جراحی را با استفاده از لیزر مونالیزا هم انجام داد. در اصل در عمل لابیاپلاستی با لیزر می تواند به جای چاقوی جراحی مورد استفاده قرار گیرد. لیزر با دقت بالایی که در برش لابیاها دارد می تواند باعث یک نتیجه بهتر در شکل و فرم لابیاها شود. در کنار استفاده از لیزر، عمل لابیاپلاستی به تبحر پزشک و دقت او در زدن بخیه های نهایی وابسته است. جنس نخ بخیه و تکنیک مورد استفاده پزشک خیلی خیلی فاکتورهای مهم تری محسوب می شوند. با تمام این اوصاف، چنانچه  مراجعه کننده بخواهد می توان عمل را با استفاده از لیزر انجام داد. معمولا استفاده از لیزر موجب افزایش هزینه تا حدود سیصد تا پانصد هزار تومان می شود. این افزایش قیمت به نوع دستگاه و شارژی که از دستگاه استفاده می شود بستگی دارد. همچنین از لیزر مونالیزا تاچ در انجام لیزر واژینال جهت تنک کردن واژن هم استفاده می شود. 

 

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر بیشتر است یا با جراحی؟

اگر عمل لابیاپلاستی با لیزر را انجام دهید علاوه بر اینکه دوره نقاهت شما کمتر شده و سریعتر بهبود می یابید، هزینه آن کمتر از جراحی خواهد بود. عمل لابیاپلاستی با چاقوی جراحی به تکنیک های سخت تر و زمان طولانی تری برای جراحی نیاز دارد. همچنین تعداد پزشکانی که در ایران از این روش استفاده می کنند بسیار کم است. چون انجام این جراحی به گذراندن دوره های خاصی نیاز دارد که پر هزینه و وقت گیر هستند. این فاکتورها بر هزینه جراحی بسیار تاثیرگذا بوده و باعث گرانتر شدن هزینه لابیاپلاستی با جراحی شده اند. 

 

پاسخ خانم دکتر ذاکرین به سوالات پرتکرار لابیاپلاستی

در این قسمت پرتکرارترین سوالات در مورد لابیاپلاستی را با خانم دکتر ذاکرین در میان گذاشتیم. چنانچه شما هم قصد انجام این عمل زیبایی را دارید پیشنهاد می کنیم سوالات زیر را یک نگاهی بیندازید. بدون شک پاسخ بسیاری از سوالات خود را در این قسمت خواهید گرفت.

آیا لابیاپلاستی نیاز به بیهوشی دارد؟
لابیاپلاستی جزو عملهای سبک و سرپایی محسوب می شود و نیازی به بیهوشی ندارد. این عمل تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

آیا لابیاپلاستی درد دارد؟
خانم دکتر ذاکرین پاسخ می دهند: "خیر. در مرکز ما عمل بی حسی لابیاپلاستی طی چند مرحله انجام می شود. بعضی از مراکز دیگر برای انجام لابیاپلاستی از تزریق مواد بی حسی در ابتدای کار استفاده می کنند که مسلما استفاده از این روش بسیار دردناک خواهد بود. اما زمانیکه ما از چند مرحله بی حسی مطابق با جدیدترین تکنیکهای بی حسی استفاده می کنیم، تزریق مواد بی حسی آخرین مرحله خواهد بود و قبل از آن سه مرحله بی حسی گام به گام داریم. نتیجه کار این است که این عمل تحت بی حسی موضعی و بصورت کاملا بدون درد انجام می شود."

عمل زیبایی واژن چقدر طول می کشد؟
لابیاپلاستی حدودا یک ساعت زمان نیاز دارد.

من می خواهم از شهر دیگری به تهران بیایم و پیش شما عمل کنم. چند شب باید تهران بمانم؟
برای عمل لابیاپلاستی نیاز است یک نفر همراه با خود داشته باشید. این عمل را می توانید یک روزه انجام داده و به شهر خود برگردید. اما از آنجایی که این عمل مثل هر عمل دیگری ریسک های خاص خود را دارد پیشنهاد ما به شما این است که حداقل یک شب تهران بمانید. احیانا اگر بخیه ای خونریزی کرد پزشک جراح در نزدیکی شماست و می تواند مشکل را رفع کند. اگرچه تاکنون کسی با چنین مشکلی مواجه نشده اما باز هم "احتیاط، شرط عقل است".

سلام خانم دکتر. من هنوز دختر هستم. اما حس می کنم لابیاهایم نیاز به عمل دارند. دلم می خواهد لابیاهایم کوتاه شوند و در ضمن کمی هم اطراف واژنم سفید شوند. آیا الان که دختر هستم می توانم این عمل را انجام دهم؟
سلام. بله لابیاپلاستی مشکلی برای بکارت ایجاد نمی کند و شما می توانید در صورتی که سن تان بالای 18 سال است عمل زیبایی واژن را انجام دهید. به نظر می رسد شما نیازمند روشن سازی واژن هم هستید که این کار را هم می توانیم همزمان با لابیاپلاستی توسط لیزر مونالیزا برایتان انجام دهیم.

این عمل زیبایی را تا چه سنی می توان انجام داد؟
عمل لابیاپلاستی را می توان از سن 18 سالگی تا 50 سالگی انجام داد و انجام آن در این محدوده سنی منعی ندارد. البته دانستن این نکته ضروری است که در دوران بارداری انجام این عمل توصیه نمی شود و بهتر است در زمان دیگری این عمل انجام شود. مقاله هفت سوال مهم درباره لابیاپلاستی در بارداری به برخی سوالات شما در این زمینه پاسخ میدهد.

سن انجام عمل لابیاپلاستی

آیا در عمل زیبایی واژن جای بخیه ها باقی می ماند؟
خیر. در یک عمل خوب لابیاپلاستی نباید جای بخیه ها باقی بماند و بخیه ها باید به بهترین شکل ممکن زده شوند. البته که پزشک تا پزشک تفاوت می کند.

آیا لابیاپلاستی روی لذت جنسی تاثیر می گذارد؟
در این مورد پاسخ خانم دکتر ذاکرین را می شنویم: اعصاب جنسی که باعث ایجاد لذت جنسی می شوند عمدتا در ناحیه کلیتوریس و در ناحیه ای به اسم نقطه جی در درون واژن قرار دارند. از آنجایی که عصب جنسی در لبه های مینور وجود ندارد لذا با عمل لابیاپلاستی میل جنسی کاهش پیدا نمی کند. از سمت دیگر با زیباتر شدن واژن، اعتماد بنفس خانم در رابطه جنسی بیشتر می شود و همین باعث می شود که از رابطه خود و از بدن خود لذت بیشتری ببرد. بدون شک روحیه و احساس خوب نسبت به بدن خود در رابطه جنسی بسیار بسیار تاثیرگذار است و موجب رضایتی جنسی زوجین می شود.

خانم دکتر من شاغلم. می خواستم بدونم برای انجام این عمل باید چند روز از سر کارم مرخصی بگیرم؟
عمل زیبایی واژن، نیاز به دو روز استراحت مطلق و 5 روز تا یک هفته مرخصی شغلی دارد. بعد از این یک هفته شما می توانید بدون هیچ مشکلی به سر کار خود برگردید. پیشنهاد می کنیم مقاله مراقبتهای پس از لابیاپلاستی را مطالعه بفرمایید.

آیا عمل لابیاپلاستی باعث تنگ تر شدن واژن هم میشه؟
در صورتیکه واژن شما کمی گشاد شده باشد می توان حین عمل، مقداری عضلات را به سمت هم کشید و باعث تنگ تر شدن آن شد. البته چنانچه میزان گشادی واژن زیاد باشد باید از روشهای دیگر مثل واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن با نخ استفاده کرد.

من دلم میخواهد که واژنم سفیدتر شود. آیا این مورد هم جزو خدمات زیبایی واژن ارائه می دهید؟
سلام. بله دوست عزیز. پس از انجام لابیاپلاستی شما می توانید جهت سفید کردن اطراف ناحیه تناسلی تشریف بیاورید. در حال حاضر خدمات روشن سازی واژن در مرکز ما انجام می شود. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله سفید کردن واژن با لیزر مراجعه کنید.

سلام. میخواستم بدانم چه تفاوتی بین لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی بدون لیزر است؟ باتشکر
سلام. در عمل لابیاپلاستی با لیزر، بجای استفاده از تیغ جراحی از لیزر مونالیزا استفاده می شود که مزایای خیلی زیادی دارد و علاوه بر دقت بالا، باعث کم شدن عوارض احتمالی بعد از عمل می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله لابیاپلاستی با لیزر را مطالعه بفرمایید.

سلام. من بعد از زایمان دچار مشکلات گشادی واژن و تغییر شکل واژن شده ام. میخواستم بدانم آیا این عمل برای حل این مشکل مناسب است؟
برای ترمیم واژن روشهای مختلفی وجود دارد. از جمله ورزشهای کگل، عملهای پرینورافی، واژینوپلاستی و همین عمل لابیاپلاستی. انتخاب نوع عمل تنها بعد از ویزیت توسط متخصص ممکن خواهد بود. در این زمینه پیشنهاد می کنم ابتدا مقاله ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی را ملاحظه بفرمایید و بعد اگر سوالی بود در خدمتم.

اگر در مورد این مقاله سوال یا ابهامی دارید در بخش نظرات زیر همین مقاله با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید...

ارسال سوال و دیدگاه
سوالات کاربران
1: سحر:من هم لابیاهام‌ نیاز ب جراحی داره هم کلیتوریس بیش‌ترم کلیتوریسممممم امکان جراحی داره یا ن

سلام عزیزم. بله امکان انجام عملهای زیبایی و ترمیمی روی هر دو عضو کلیتوریس و لابیامینور وجود داره.

2: لاله:سلام اگه عمل تزریق ژل به لابیاها انجام بشه و بعدا شخص بخواد لیزر موهای زاید اون ناحیه رو انجام بده مشکلی پیش نمیاد؟

سلام. خیر عزیزم این دو موردی که گفتین با هم اختلالی ایجاد نمی کنند و مشکلی ندارن. در اصل لیزر موهای زائد مشکلی برای هیچکدام از عملهای ترمیمی یا زیبایی مثل عمل زیبایی لابیا، تزریق چربی به واژن یا تزریق ژل به واژن ایجاد نمی کنند.

3: Fatemeh:سلام این عمل زیبایی تا چه مدت میمونه موقتیه یا داعمی؟

سلام. عزیزم همونطوری که در مقاله و پاسخ به سوالات هم توضیح دادم، تاثیر عمل لابیاپلاستی دائمیه چون جراحی صورت می گیره و بعد از تکمیل بلوغ، اینطوری نیست که لابیاها دوباره رشد داشته باشند.

4: پریا:سلام شماترمیم بکارت هم انجام میدین؟

سلام برای این مورد لطفا با مطب تماس بگیرید و نیازه ابتدا حضوری مراجعه کنید برای معاینه.

5: الهام:سلام. ببخشيد سفيد كردن واژن با ليزر انجام ميشه؟؟

سلام بله. بهترین روش برای روشن سازی واژن انجام این کار با لیزر مونالیزاتاچ هست که تاثیر خیلی خوبی داره و بازگشت هم نداره. فقط هر دو سال یکبار نیاز به یه جلسه داره که فولیکولهای جدید پوست رو ترمیم کنه. پیشنهادم اینه مقاله سفیدکردن واژن رو مطالعه کنین.

6: ندا:سلام، برای عمل لابیاپلاستی برای دختران نیاز به اجازه ی والدین هست یا خیر ؟

سلام. برای انجام عمل خیر نیازی نیست و دختران زیادی این روزها برای داشتن یه بدن زیباتر و دلخواه، این عمل رو انجام میدن و از هیچ کس رضایتنامه ای دریافت نمیشه. با اینحال بهتره در جریان باشن.

7: سهیلا دیانتی:مطالب و توضیحات خانم دکتر کامل و شفاف بودن . از ایشان بسیار متشکرم . با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون .

ممنون عزیزم. خوشحالم که سوالاتتون جواب داده شده. سوال دیگه ای هم بود می تونید در بخش نظرات زیر مقالات مطرح کنید.

8: Zeinab:سلام وقتتون بخیر .من الان باردارم میخواستم ببینم بلافاصله بعد زایمان امکان جراحی زیبایی وجود داره؟واینکه زایمان های بعد تاثیری تو زیبایی بعد جراحی نداره؟

سلام. عزیزم امکان انجام عمل لابیاپلاستی همراه با زایمان وجود نداره. به دلیل تغییرات هورمونی در دوران بارداری بهتره سه ماه صبر کنید تا سایز و فرم لابیاها به حالت عادیشون برگردن و بعد برای عمل زیبایی اقدام کنید. و مورد دیگه اینکه خیر زایمان باعث تغییر در نتیجه عمل نمیشه چرا که لابیاها دیگه رشد نمی کنند. حین بارداری ممکنه فرمشون تغییر کنه اما مجددا سه ماه بعد از زایمان به فرم ایده آل بعد از عمل برمیگردن.

9: Ane:سلام هزینه گشادی واژن چقده

سلام برای هزینه ها لطفا با مطب تماس بگیرین.

10: ف. ب:سلام ببخشید من 53ساله هستم وبعلت بیرون زدگی رحم از واژن باید جراحی بشم ورحمم برداشته بشه سوالم اینه که در حین اون جراحی میشه لابیا پلاستی هم انجام بدم؟؟؟

سلام بله. امکان انجام عملهای ترمیمی مثل عمل افتادگی رحم و عمل لابیاپلاستی با همدیگه وجود داره. البته خیلییییی بندرت بدلیل افتادگی رحم، رحم برداشته میشه. بنظرم با یکی دوتا جراح دیگه هم مشورت کنید.

11: مونا:سلام. تزریق ژل یا چربی در قسمت واژن ماندگاریش چقدره؟ومیشه بیشترتوضیح بدین

سلام. ماندگاری چربی چون از بدن خودتون استخراج میشه بیشتر از ژل هست. ماندگاری تزریق چربی به واژن حدود 3 تا 5 ساله و بعد از این زمان هم به طور کامل از بین نمیره بلکه می تونید دوباره ترمیم کنید که هزینه اش از انجام اولیه این عمل کمتر خواهد بود.

12: ...:سلام من ۱۷ سالمه و از عدم تقارن لابیام رنج میبرم میتونم جراحی کنم؟

سلام عزیزم. بله میتونی بیای اما چون هنوز 18 سالت نشده باید همراه مادرت برای دادن رضایت بیای. ضمن اینکه بهت پیشنهاد میدم بعد از 18 سالگی مراجعه کنی تا فرم لابیاها تثبیت شده باشه و مطمئن شیم که نتیجه عمل، رضایتبخش میشه و در آینده تغییری نمیکنه.

13: پریسا:سلام با تشکر فراوان از توضیحات خوبتون .دختری بیست و دو ساله دارم که از شکل الت تناسلی خودش خوشش نمی آید و کولیتوریس او کمی بیرون آمده است آیا عمل زیبایی کلیتوریس داریم؟و اگر هست آیا بر روی میل جنسی او تاثیر نمیگذرد؟و آسیبی به بکارت او وارد نمیشود؟ممنونم

سلام عزیزم. بله عمل کلیتوریس هود ریداکشن (clitoral hood reduction) برای تغییر اندازه کلیتوریس انجام میشه و باید حتما توسط پزشک مجرب انجام بشه. و اینکه عمل زیبایی کلیتوریس به پرده بکارت آسیبی نمیزنه چون یه عضو خارجیه و با پرده بکارت کاری نداریم. برای آشنایی با این عمل، مقاله عمل زیبایی کلیتوریس رو مطالعه کن.

14: پریسا:خانم دکتره عزیزم مجددا سلام .من دو سال چهار سال پیش عمل افتادگی رحم و مثانه رو انجام دادم که متاسفانه بعد از عمل به شدت واژن رو تنگ کرد و هنگام نزدیکی فقط زجر میکشم.اما نکته ی مهم اینه که الان ۴۹ ساله هستم و پریودهام کمی نامنظم و طولانی شده اما خونریزی اصلا شدید نیست و طبیعیه و فقط بعد از شش هفت روز با لکه بینی دارم آیا به میل خودم میتونم رحمم رو بردارم.؟و آیا بعد عمل میشه که دیگه اینقدر درد نکشم چون رحمم رو خیلی جمع کرده

سلام عزیزم. واژن باید با جراحی مجدد گشادتر شه که البته عمل سبکی محسوب میشه. عمل برداشتن رحم، جراحی سنگینیه و دلیل کافی باید براش باشه که دلیل شما کافی نیست. چون برداشتنش عوارض شدیدی داره و اصلا توصیه نمیشه.

15: سمیه:ببخشید خانم دکتر امکان روشن کردن نوک سینه با لیزر هم هست مثل واژن

سلام عزیزم. خیر ممکن نیست. بافت نوک سینه ها طوری نیست که بشه با استفاده از لیزر اون رو روشن تر کرد.

16: س:سلام وقتتون بخیر من تهران نیستم میخواستم ببینم برا انجام عمل و ازمایش قبلش چند روز باید بیام و تهران بمونم؟همینطور برا معاینه یک هفته بعدش حتما باید بیام؟ واینکه خیلی وحشت دارم از دردش چون لیزر موهایه زائد انجام دادم انقد سختی کشیدم چشمم ترسیده از هر لیزری انجام عمل کاملا بی درده؟همینطور انجام سفید کردن واژن و اطرافش هم بی درده؟؟؟و اینکه من اگه همون روز عمل بخوام برگردم ۶تا۷ساعت توی راهم میتونم؟یا اگه فرداش بخوام برگردم

سلام. همون روز که برای ویزیت تشریف میارین میتونین عمل هم بشین و بهتره که یک روز تهران تشریف داشته باشین. درد و مشکل خاص دیگه ای هم وجود نداره. و ضمنا روشن سازی واژن با لیزر خیلی سبک تر از لیزر موهای زائده و درد و ناراحتی اصلا احساس نمی کنید.

17: صبور:سلام ببخشید خانم دکتر بنده اگر که بخوام لابیاسکوپی رو همراه تزریق ژل انجام بدم حدودا چقدر هزینه داره؟ این تزریق ژل هم دایمی هست یا اینکه بعد به مدت باید تمدید بشه.. چون دوست دارم علاوه بر لابیاسکوبی لب های بیرونی رو هم حجیم کنم.. اگه بخوام میتونم واسه این عمل بیهوشی کامل کنم چون خیلی میترسم راستش.

سلام عزیزم برای هزینه ها با مطب تماس بگیرید. بجای تزریق ژل، می تونین تزریق چربی به واژن رو انجام بدید که ماندگاری بالا (بین سه تا پنج سال) رو داره. بعد از این مدت، برای تمدید تاثیرش، یه مقدار کمی نیاز به تزریق چربی پیدا میکنه که هزینه ش نسبت به انجام اولیه خیلی کمتره. بعلاوه بیهوشی هم برای مریض انتخابی است.

18: روژیار:سلام ببخشید باردارم ۲۵هفته میتونم لابیاپلاستی انجام دهم ممنون

سلام. عزیزم سه ماه پس از زایمان مراجعه کنید تا فرم لابیاها که بدلیل تغییرات هورمونی در دوران بارداری باعث تغییر فرم لابیا شده تاثیرش از بین بره.

19: Sadeghi:سلام خانم دکتر. من خیلی در مورد لابیاپلاستی تحقیق کردم و همچنان بشدت از این عمل ترس دارم. سوالم این هست که آیا می توان برای روشن کردن لابیا مینورا هم از لیزر استفاده کرد و اگر امکان پذیر هست تا چه حد اثر دارد؟ و اینکه برای از بین بردن چروک های اون ناحیه و بویژه بالای کیتوریس چطور؟

سلام. بله امکان روشن سازی لابیا مینور هم با لیزر وجود داره. اما با اینحال لابیاپلاستی گزینه بهتریه و بسیار عمل شایعی در تمام دنیاست که غیر از زیبایی لابیا مینور، موجب بهبود چروکهای واژن هم میشه.

20: نازنین:سلام ببخشید من در خارج از کشور هستم و تا چند ماه دیگه به ایران میام ممکن هست که از قبل نوبت بگیرم چون متاسفانه به مدت ۱ هفته بیشتر نمیتونم ایران بونم

سلام عزیزم. بله میتونید انجام بدید با مطب برای هماهنگی و گرفتن نوبت تماس بگیرید.

21: ساناز:سلام خانم دکتر لابیاهای ماژور رو هم میشه کوچیک کرد؟من از وقتی یادم میاد مشکل خارش هنگام پیاده روی دارم.آخر به این نتیجه رسیدم بخاطر اصطکاک لابیای ماژور هست.لطفا راهنمایی کنین میشه هر دو جفت لابیاها رو کوچیک کرد؟هزینه چقدره؟

سلام عزیزم بله. مشکلی که گفتید در برخی از خانمها پیش میاد که با کاهش سایز لابیا ماژور قابل رفعه. برای هزینه ها با مطب تماس بگیرید.

22: صونا:سلام خانم دکتر، وقتتون بخیر. خانم دکتر از اونجایی که امروز چهارشنبه هست وشما تا روز شنبه مطب تشریف ندارید امکانش هست برای شنبه یه وقت برای من معین کنید؟ و اینکه ممکن هست تاریخ عملم برای یکشنبه باشه؟

سلام عزیزم. با شماره های داده شده تماس بگیرین تا منشی مطب براتون زمان رو معین کنه.

23: سلونا:سلام خانم دکتر اگر بعد از 50 سالگی انجام بشه مگه اشکالی داره

سلام برای بعد از 50 سالگی باید حتما تست انعقاد خون داده بشه و هم اینکه زخم دیرتر بهبود پیدا میکنه. مواردی داریم که انجام میدیم اما با اینحال قبلش در این سن باید معاینه شین و تستهای موردنظر رو بدید تا مطمئن شیم احیانا عارضه ای مثل دیرجوش خوردن بخیه ها وجود نداشته باشه.

24: مینا:سلام خانم دکتر هر دو عمل لابیا پلاستی و کلیتوریس توسط لیزر حدودا هزینه ش چقدر میشه ؟ آیا هزینه ها با توجه به عدم ثبات شرایط اقتصادی جامعه متغیره؟ ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدید.

سلام عزیزم برای هزینه ها با مطب تماس بگیرین.

25: نسترن:سلام خانوم دکتر خسته نباشید من 17 سالمه و حس میکنم به عمل لابیا پلاستی نیاز دارم میتونم الان انجام دهم؟

سلام عزیزم بعد از 18 سالگی مراجعه کن. به این علت که در این سن دیگه مطمئنیم دوره بلوغ کامل شده و رشد لابیاها متوقف شده و نتیجه عمل، برای همیشه ماندگار میشه.

26: زویا:من هم نیاز به کرایوتراپی زگیل در ناحیه انتهایی لابیا ها دارم و هم لابیاپلاستی. قبلا مراجعه حضوری هم به خودتون داشتم. میخواستم ببینم ایا امکان انجام هردوی این موارد در یک جلسه هست؟ دوم اینکه اگر بعد از عمل دو روز استراحت مطلق کنم و از روز سوم برم سر کار ایا برام مشکلی ایجاد میکنه؟ حتما لازمه مرخصی بگیرم؟

سلام. بهتره ابتدا زگیل ها درمان شه بعد لابیاپلاستی انجام بشه. درمان بیماری در اولویته و از اونجایی که امکان داره زگیلها در دوران نقاهت و جوش خوردن بخیه ها دوباره عود کنند در حال حاضر توصیه نمیشه. برای اطلاعات کامل در مورد مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی این مقاله رو مطالعه کنین.

27: نسیم:سلام خانم دکتر ممنون بابت مطالبتون من مشکل گشادی واژن دارم 6ماه پیش عمل جراحی تنگ کردن انجام دادم ولی بازم تاثیر چندانی نداشت بنظرتون چیکار کنم

سلام. عزیزم باید معاینه بشین. در صورتیکه نیاز به عمل ترمیمی یا عمل مجدد تنگ کردن واژن داشته باشید در جلسه حضوری خدمتتون میگم.

28: شیلا:سلام وقت بخیر خسته نباشید ببخشید من یک قسمت از کلیتوریسم خیلی درازه حدوده ۶سانت میشود من ۱۵ سال دارم ایا میتوانم عمل جراحی انجام دهم

سلام. عزیزم برای اصلاح کلیتوریس باید مراجعه کنید. ابتدا باید معاینه شین. توصیه میکنم ابتدا مقاله عمل زیبایی کلیتوریس رو مطالعه بفرمایید تا دید بهتری به عمل داشته باشید.

29: الهام:سلام وقت بخیر من اهواز هستم برای عمل نوبت دهی چطور هست؟؟ و اینکه واقعا واژن قشنگی ندارم و دوست دارم زود عمل لابیا رو‌انجام بدم جوری باشه که صبح بیام بعد از ظهر برگردم ممنومم دکتر جان

سلام. برای گرفتن نوبت با مطب تماس بگیرید. بله در صورتیکه نوبت عملتون صبح باشه میتونین عصر به منزل برگردید. فقط اینکه بهتره یکی از دوستان یا آشنایان بعنوان همراه، باهاتون تشریف بیاره.

30: آرزو:سلام وقت بخیر من سوالم در مورد تزریق ژل هست میخواستم بدونم ماندگاری ژلی که تزریق میکنید چقدر هست و اینکه احتیاج به ترمیم یا تزریق مجدد داره بعد یه مدت کوتاه؟!

سلام. خود شرکتهای سازنده ژل میگن تا دو سال نیاز به تزریق مجدد نیست اما تجربه نشون داده که بعد از هفت هشت ماه باید مجددا ژل رو احیا کرد. بنظرم اگر قصد حجم دهی لابیاماژور رو دارید از تزریق چربی به واژن استفاده کنین که هم نتیجه بهتری میده و هم سه سال ماندگاری داره. بعلاوه تزریق چربی های مجدد هم در حجم خیلی کمتر از حجم اولیه موردنیازه.

31: آرزو:سلام وقت بخیر من سوالم در مورد تزریق ژل هست میخواستم بدونم ماندگاری ژلی که تزریق میکنید چقدر هست و اینکه احتیاج به ترمیم یا تزریق مجدد داره بعد یه مدت کوتاه؟!و اینکه ایا میسه دستگاه ای یو دی رو گذاست و تزریق چربی رو هم انجام داد؟!

سلام. تزریق ژل به واژن معمولا نیازمند تزریق مجدد بعد از شش ماه هست. توصیه میکنم برای فرم دهی به لابیاهای ماژور از روش تزریق چربی به واژن استفاده کنید که ماندگاری سه الی پنج سال داره و البته بعد از این مدت هم برای شارژ مجدد، مقدار خیلی کمتری نیاز به تزریق داره که هزینه ش هم خیلی کمتر میشه. و در جواب به سوال آخرتون، تزریق چربی با قراردادن آی یو دی منافاتی نداره و میشه هر دو را با هم انجام داد.

32: Mandana:سلام خوبي خانم دكتر من ١٧ سالمه و رابطه جنسي با نمزادم داشتم الان هم ميخوام واژنم سفيد و تنگ و كوچك بشه بايد چيكار كنم ميشه راهنمايي كنيد ممنون ميشم????

سلام. عزیزم با مطب تماس بگیرید.

33: h:سلام و خسته نباشید میشه آیا همزمان عمل لابیاپلاستی و روشن سازی واژن و تزریق ژل رو انجام داد؟

سلام. بله عزیزم غیر از روشن سازی واژن که معمولا دو جلسه نیاز میشه، میشه لابیاپلاستی و تزریق ژل به واژن رو با هم انجام داد.

34: عطیه:دکتر خوب برای این عمل در مشهد سراغ ندارین؟ برام مقدور نیست که تهران بیام

سلام نه عزیزم. متاسفانه کسی رو نمیشناسم.  ولی بهتره فردی ککه پیدا می کنید مشخصاتی که در مقاله بهترین جراح زیبایی زنان نوشتیم رو داشته باشه.

35: Negin:سلام دو مورد برجستگي واژن و لابياها سوال داشتم با توجه به اينكه من بيپوليزر مونس پوبيس رو انجام دادم الان قسمت لابيا ماژورام برجسته و به عبارتي كاملا مشخص كه چربي دارن و براي لباس هاي تنگ حالت زشتي داره ميخواستم بپرسم كه انكان تخليه چربي لابيا ماژورا و كاهش سايز اون وجود داره ؟؟ ممنون ميشم پاسخم رو بديد

سلام بله عزیزم. امکان کم کردن حجم لابیا ماژور وجود داره.

36: الهه:سلام خانم دکتر من فقط یکی از لابیاهام نیاز ب جراحی داره و تزریق چربی .هزینه این دو مورد باهم ب صورت تقریبی چقدر میشه . اینکه برای نوبت گرفتن از چند وقت قبل معمولا باید زنگ بزنیم؟

عزیزم برای دریافت هزینه عمل زیبایی واژن در واتساپ به شماره 09909236065 پیام بدین. مشاور لیزر و زیبایی مطب راهنمایی تون می کنند.

37: Zohre:سلام خانوم دکتر عزیز یه سوال داشتم,هزینه دوختن پرده بکارت و لابیاپلاستی با لیزر تا سقف5تومن امکان پذیره؟ممنونم ازشما

سلام. عزیزم برای دریافت هزینه ها در واتساپ به شماره 09909236065 پیام بدین.

38: نرگس:من نیاز به جراحی لابیا دارم . اما بخاطر حساس بودنم و کم خونی میترسم انجام بدم ...

سلام عزیزم نگران نباشید. در صورتیکه نیاز باشه قبل از عمل آزمایشهای ضروری تجویز میشه. مورد دیگه اینکه لابیاپلاستی با بی حسی موضعی و کاملا بدون درد انجام میشه.

39: لیلا بشیری:سلام وقت بخیر بعد از زایمان طبیعی دچار افتادگی شدم آیا بعد از عمل جراحی میتوانم دوباره به صورت طبیعی زایمان کنم؟

سلام. بله عزیزم مشکلی نیست و میتونید دوباره زایمان طبیعی داشته باشید.

40: فرزانه:سلام.ایا میشه جراحی لابیاپلاستی را تحت بیهوشی انجام داد نه بی حسی؟

سلام. بله عزیزم این امکان وجود داره. در این صورت باید عمل لابیاپلاستی در کلینیک جراحی و زیر نظر متخصص بیهوشی انجام بشه.

41: سحر:سلام خسته نباشین ایا این عمل برا افرادی که خود ارضایی کردن و به علت خود ارضایی دچار چروکی و بزرگی واژن اونها شده هم تاثیری داره؟

بله عزیزم. لابیاپلاستی باعث رفع بزرگی لبه های مینور در واژن میشه.

42: fatemhe:سلام من ۳۰ هفته بارداری هستم میشه پس ازتولدبچه عمل ترمیم واژن داشته باشم ؟بعداین عمل اگه بعدچندسال دوباره حامله بشم مشکلی پیش نمیاد؟

سلام عزیزم. در این مورد در مقاله ترمیم واژن بعد از زایمان کامل صحبت کردیم. شما بهتره چهار الی شش ماه بعد از زایمان برای ترمیم تشریف بیارید. نگران نباشید برای زایمانهای بعدی مشکلی پیش نمیاد.

43: mthrh:سلام خانم دکتر من دختری 17 ساله هستم و به دلیل خودارضایی های مکرر لابیاهاوکلیتوریس من دچار افزایش حجم شده و رشد زیادی داشته میخواستم بدونم میشه برطرفش کرد؟ و بهبودی بعد عمل چه قدر طول میکشه چون باید از شهر دیگری به تهران بیایم؟ ومیخواستم ازتون بپرسم برای سفید کردن واژن و کشاله ی ران از چه کرم و پمادی میتوانم استفاده کنم؟ ومورد دیگری هم که میخواستم ازتون بپرسم اینکه من زیر باسنم جوش های ریزی میزنه و جای جوش ها باقی میمونه و باعث تیرگی زیر باسنم شده برای رفع تریگی زیر باسن و رد جوش ها باید چه کاری انجام بدهم؟آیا کرم یا پمادی برای این منظور وجود دارد؟

سلام. چقدر سوال!! :) 
عزیزم علت بزرگی لبه های واژن و کلیتوریس، خودارضایی نیست. خودارضایی باعث بزرگی لبه های واژن نمیشه. اینمساله بخاطر مسائل هورمونی و بعضا ژنتیکی هست. میشه با استفاده از عمل لابیاپلاستی فرم لبه های مینور واژن رو اصلاح کرد. اگر کلیتوریس هم پوست اضافه داشته باشه، میشه حین عمل اونه رو اصلاح کرد. البته اگر خود کلیتوریس بزرگ باشه نیاز به عمل هودکتومی دارید. این عمل در یک روز انجام میشه و بهبودی اولیه بعد از عمل دو الی سه روز استراحت نیازه. این مقاله رو بخونید: مراقبتهای بعد از عمل زیبایی واژن . برای روشن سازی واژن بهترین روش انجام سفیدسازی واژن با لیزر هست که دو الی سه جلسه با فاصله های یک ماهه باید انجام شه. برای رد جوش ها تشریف بیارید داروی ترکیبی هست میدیم خدمتتون. اگر سوال دیگه ای داشتید در واتساپ به شماره 09909236065 پیام بدین. مشاور لیزر و زیبایی مطب راهنمایی تون می کنند.

44: mthrh:سلام خانم دکتر من دختری 17 ساله هستم وبه دلیل خودارضایی های مکرر دچار افزایش حجم لابیا و کلیتوریس شدم میخواستم بدونم امکان ترمیم وجود داره؟وبهبود بعد عمل تقریبا چند روز طول میکشه چون باید از شهر دیگری به تهران بیایم؟ ومیخواستم بدونم برای رفع تیرگی واژن و کشاله ی ران پماد یا کرم مناسبی هم وجود داره؟اگه هست میشه معرفی کنین؟ واینکه زیر باسن من جوش های ریز میزنه و معمولا جای جوش ها تیره شده و باقی میمونه و باعث تیرگی زیر باسنم شده،برای رفع تیرگی زیر باسنم وجای جوش ها باید از چه روشی توی خونه استفاده کنم؟

سلام عزیزم. بعد از 18 سالگی و بلوغ کامل میتونی عمل لابیاپلاستی رو انجام بدی الان عمل کنی نتیجه عملت بهم میخوره. با منشی باید هماهنگ کنی که همون روز که میای تهران جراحی رو انجام بدم. یه شب تهران باشی کافیه بعد میتونی برگردی خونه. پمادهای روشن سازی رو از داروخانه میتونی تهیه کنی. برای روشهای خانگی هم در این مورد اطلاعی ندارم. ولی میتونی روشن سازی با لیزر رو سریع و راحت انجام بدی.

45: نگار:سلام خانم دكتر ببخشيد من لابيا مينورم كاملا بيرون زده است و خيلي حالت نافرمي دارد ميخواستم بدونم كه طبيعيه من حتي خجالت ميكشم كه دكتر برم

سلام عزیزم. نیازی به خجالت نیست. برای چکاپ و درمان حتما به پزشک مراجعه کنید. بزرگ بودن لابیا در خیلی از خانمها وجود داره و اینطوری نیست که شما بخواهید از این موضوع ناراحت باشید یا خجالت بکشه. فرم واژن انواع مختلفی داره و مطمئین باشید در این مورد هیچ پزشکی نظر منفی نداره. اینکه بعضی ها لابیاپلاستی یا عمل زیبایی واژن انجام میدن یک انتخاب شخصیه.

46: سحر:سلام. من ۶ روزه عمل لابیا و پرینه رو انجام دادم . که لابیا رو با لیزر کوچیک کردن و پرینه بخیه داره. بعد از ۶ روز همچنان سوزش شدید لابیا دارم. چه مدت طول میکشه این سوزش از بین بره؟

سلام عزیزم حدود 10 روز طول میکشه خوب بشی البته فرق میکنه بین آدمها ولی تا بهبود جای زخم و بخیه معمولا ادامه داره. اگه بیشتر ادامه پیدا کرد و سوزش کم نشد به پزشکت مراجعه کن شاید مشکلی ایجاد شده باشه.

47: نازنین:سلام دکتر سلام خانم دکتر من مجردم لابیای بزرگم حتی در حالت ایستاده از هم بازن من میخوام مث بقیه بسته باشند عین خط واینکه من لابیاهام قرینه نیستن و اطراف کلیتوریسم چروک شده به عبارتی دوچین اضافه به علت خودارضایی زیاد افتاده میتونم همه این مشکلاتو برطرف کنم؟؟ واینکه می‌خوام ناحیه تناسیلم مث بدنم روشن باشه بازم میشه؟؟هزینه اینا کلن به طور تقریبی چقد میشه؟؟خیلی ذهنم درگیرع

سلام عزیزم. بله عمل لابیاپلاستی انجام بدید لابیاها قرینه میشه و مشکلش بر طرف میشه. برای کلیتوریس هم به عمل زیبایی هودکتومی نیاز دارید. روشن سازی واژن هم میتونه به روشن شدن لابیاهاتون کمک کنه. برای تعیین هزینه ها هم مشاوره لازمه. با شماره واتزاپ مطب 09909236065 تماس بگیرید.

48: م.ی:سلام خسته نباشیداین عمل برای زیر ۱۸سال انجام میشه؟وحتمابایدبامادر تشریف بیاریم؟

سلام عزیزم. بهتره این جراحی را زیر 18 سال انجام نشه چون مرحله بلوغ کامل نشده و نتیجه عمل بهم میخوره. بعد از 18 سالگی می تونید عمل لابیاپلاستی رو انجام بدید و نیازی به حضور مادرتون نیست.

49: نگین:سلام، وقت بخیر، چرا انجام این عمل برای سنین زیر 18 ممانعت داره؟ یعنی به هیچ صورت ممکن نیست انجام بشه برای این سن؟

سلام. چون نتیجه عملتون به هم میخوره. اگه مقاله آیا دختران می توانند لابیاپلاستی انجام دهند را بخونی کاملا متوجه میشی.

50: خدیجه :باسلام بنده 45 سالمه و دو بچه دارم واژنم کمی بدریخت شده در ضمن گشادی واژن هم دارم راهنمایی بفرمائید چطور بیام تا هم معاینه انتجام شود و هم عمل باتوجه به بعد زیاد مسافت تا تهران در ضمن در صورت امکان هزینه ان را نیز مرقوم فرمائید

سلام. برای اینکه عمل و معاینه شما در یک روز انجام بشه باید از قبل با منشی مطب هماهنگ کرده باشید. باید معاینه تون کنم تا مشخص بشه چه نوع عملهایی برای فرم لابیاها و تنگ کردن واژن نیاز دارید. میتونید قبل از مراجعه با شماره واتزاپ 09909236065 در مورد عملهای زیبایی و هزینه ها مشاوره بگیرید.

51: مبینا:سلام لطفا میشه یه طیف قیمت بدید پره پرشو بگین ولیدقیمترو بگین مرسی

سلام خب من الان یه قیمتی بگم مرتب قیمت همه چیز رو میبینید که بالا میره برای همین قیمت نمی نویسیم که کسی دچار سوتفاهم نشه که چرا قیمت سایت با مطب فرق داره. برای هزینه ها می تونید با مشاور عملهای زیبایی مطب تماس بگیرید، ایشون میتونن با توجه به مشکلی که دارید و خواسته های شما، بهتون یه حدود قیمت بدن. شماره واتساپ مطب اینه: 09909236065

52: Marzi:سلام من یکی از لابیاهام دچار پارگی شده خیلی هم سایزش کوچیکه میشه با عمل درستش کرد ؟

سلام. بله میشه با تکنیکهایی که در لابیاپلاستی به کار میره و با بخیه زدن پارگی رو ترمیم کرد. جای بخیه ها هم نمیمونه و کاملا تمیز و یکدست میشه بافت لابیاها

53: ریحانه:سلام دراولین رابطه ام خون ریزی و دردی نداشتم انگار واژنم گشاد بود میشه عمل تنگ کردن واژن انجام بدم

سلام. اینها دلیل گشادی واژن نمی تونه باشه. باید معاینه بشید. اگر پزشک تشخیص داد که گشادی واژن دارید، اونوقت می تونید به یکی از روشها برای درمانش اقدام کنید.

54: آسنات:سلام ببخشید من ۱۹ سالمه خاستم ببینم برای عمل کلیتورس به دکتر زنان شهر خودم میتونم مراجعه کنم یا کس خاصی انجام میده این عملو ؟؟؟؟لیزر میتونم تو شهر خودم برم ؟

سلام. برای هودکتومی باید ببینید دکتر زنان شما این جراحی رو انجام میدن یا نه و اینکه تحقیق کنید چقدر با تجربه هستند در این زمینه. چون عمل حساسیه.

55: دریا:سلام.روزتون بخیر.من20سالمه ومجردم.امااصلا ازظاهرخودم راضی نیستم.حتی لیزرموهای زائدم که برای کل بدنم انجام دادم، بخاطر ظاهربدواژنم، از لیزر اون قسمت خودداری کردم.خیلی پیگیرم که بیام عمل کنم اماچون توشهر کوچیک و محدودی زندگی میکنم اطرافیانم حتی خانواده خودم،اطلاعات کافی درمورد این دسته از جراحیاندارن وباعث شده دیدبدی نسبت به این موضوع داشته باشن. میشه یه راهنمایی کنید چطور قانعشون کنم برا انجام این جراحی؟!

متاسفانه در این مورد نمیتونم کمکی بکنم.

56: ملیکا:سلام خسته نباشید خانوم دکتر ذاکرین میخواستم بدونم در دوران کرونا هم عمل میکنید؟؟؟ و احتمال اینک جای عمل بمونه چن درصده؟؟؟

سلام. کرونا افت و خیز داره برای همین نمیتونم جواب کلی بدم بهتون. با شماره مطب (09909236065) تماس بگیرید هر وقت که خواستید تا ببینم شرایط برای جراحی هست یا نه. جای عمل هم نمیمونه. اگر بمونه که دیگه عمل زیبایی نیست :))))

57: نسرین:با سلام وخسته نباشید .هزینه عمل سفید چقدر است

سلام روشهای مختلفی برای روشن سازی واژن هست که هزینه هاش متفاوته. به مشاور زیبایی مطبم در واتساپ پیام بدید: 09909236065

58: Smaa:ببخشید من خود دستگاه تناسلیم سایزش بزرگ هست و وقتی شلوار تنگ‌میپوشم معلومه برای کوچک کردنش عملی هست یا خیر؟

سلام. بله میتونید عمل لابیاپلاستی انجام بدید. اگر لابیاهای بیرونی هم خیلی بزرگ باشه میتونید لابیاماژور پلاستی انجام بدید.

59: الهه:سلام،دختری سیزده ساله دارم که کلیتوریس وی پس از بلوغ بزرگ شده،به طوری که هنگام ورزش ،پیاده روی و پریودی برایش رنج آور است.آیا امکان این وجود دارد که در این موارد استثنا عمل لابیاپلاستی در زیر سن ۱۸ سال انجام شود؟

سلام. نه عزیزم نمیشه چون هنوز در حال رشده نواحی تناسلیش و نتیجه عمل بهم میخوره. برای کوچک کردن کلیتوریسش باید عمل هودکتومی انجام داد.