خانم دکتر متین ذاکرین
متخصص و جراح زنان

 

آدرس مطب: تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پونک، نبش کوچه نوزدهم، ساختمان بانک سامان، پلاک 24، طبقه 4، واحد 7

هزینه عمل لابیاپلاستی-هزینه جراحی زیبایی واژن

تعداد بازدید: 136129

در این مقاله سعی می کنیم اطلاعاتی کامل از عمل زیبایی واژن (لابیاپلاستی) و هزینه عمل لابیاپلاستی به شما ارائه کنیم. این مطلب، به مرور و درطول زمان، تکمیل و اطلاعات جدید به آن اضافه می شود.
جهت دسترسی سریع به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید. کافی ست روی سرفصل موردنظر کلیک کنید.


فهرست مطالب
لابیاپلاستی چیست؟
هزینه لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن) چقدر است؟
آیا بیمه ها هزینه های لابیاپلاستی را پوشش می دهند؟
آیا همزمان با لابیاپلاستی می توان عملهای دیگر زیبایی واژن را انجام داد؟ این موارد چه تاثیری در هزینه لابیاپلاستی خواهند داشت؟
مقایسه هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران و خارج از ایران
آشنایی با فاکتورهای تأثیرگذار بر هزینه لابیاپلاستی
هزینه لابیاپلاستی با لیزر
پاسخ خانم دکتر ذاکرین به سوالات پرتکرار لابیاپلاستی 

هزینه عمل لابیاپلاستی

 

لابیاپلاستی چیست؟

بدون شک مهم ترین سوالی که باید به آن پاسخ داد این است که لابیاپلاستی چیست و چه کسانی به عمل زیبایی واژن احتیاج دارند؟ لابیاپلاستی عملی است که هدف آن، افزایش زیبایی ظاهری واژن است. در این عمل پزشک اقدام به کوتاه کردن لابیاهای مینور واژن می کند و همانطور که در عکس بالا هم مشاهده می کنید، ظاهری زیبا و قرینه به آلت تناسلی خانم می دهد. امروزه این عمل در تمام کشورهای دنیا طرفداران قابل توجهی دارد و مهم ترین علت این استقبال از عمل لابیاپلاستی را می توان رضایت بخش بودن نتیجه آن دانست. عمل زیبایی واژن، هم اکنون در کشور ما بعد از عمل زیبایی بینی، پرطرفدارترین جراحی زیبایی به شمار می آید و بدلیل تاثیرات مثبتی که در افزایش اعتماد بنفس فرد، بهبود روابط زناشویی و راحتی در انجام فعالیت های بدنی دارد، جزو موفق ترین عملهای زیبایی به حساب می آید.

پیشنهاد ویژه: پیشنهاد می کنیم مقاله عمل زیبایی لابیا: آری یا نه را که پاسخی به این سوال است که چه کسانی کاندیداهای اصلی لابیاپلاستی هستند و چه کسانی نباید این عمل را انجام دهند را هم مطالعه کنید. این مقاله دید خوبی در مورد این عمل زیبایی به شما می دهد و شما را در تصمیم گیری برای انجام عمل زیبایی واژن بسیار کمک خواهد کرد! برای مشاهده مقاله اینجا را کلیک کنید

 

هزینه لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن) چقدر است؟

یکی از سؤالاتی که همیشه از خانم دکتر ذاکرین پرسیده می‌شود این است که هزینه لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن) چقدر است؟ بدون شک از آن جایی که قیمت لابیاپلاستی مثل دیگر عمل‌های زیبایی، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانم‌های محترم است، سعی می‌کنیم در این پست به آن بپردازیم. برای دریافت یک هزینه دقیق از عمل نیاز است که حتما قبل از هر چیزی معاینه شوید. چرا که همانطور که در ادامه و در بخش فاکتورهای تاثیرگذار بر لابیاپلاستی هم مشاهده می کنید، عمل زیبایی واژن به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که یکی از این فاکتورهای مهم به شکل و فرم واژن شما و لابیاهای مینور برمی گردد.

از آنجایی که عمل زیبایی لابیا برای شخص تا شخص فرق می کند، ارائه دقیق قیمت عمل زیبایی واژن مشکل است. بهترین راه برای به دست آوردن هزینه عمل لابیاپلاستی این است که توسط پزشک معاینه شوید. با این حال می توان گفت هزینه تقریبی عمل زیبایی واژن عموما بین دو میلیون و پانصد هزار تومان تا سه و نیم میلیون تومان است. البته این قیمت می تواند با توجه به عوامل مختلف کمتر یا زیادتر شود. پیشنهاد می کنیم جهت دریافت هزینه دقیق جراحی زیبایی، یک جلسه معاینه و مشاوره را حتما انجام دهید. در این جلسه خانم دکتر ذاکرین پس از معاینه می توانند در خصوص عمل زیبایی واژن شما را بسیار بهتر و موثرتر راهنمایی کنند.

با توجه به فاکتورهای مختلف تأثیرگذار بر عمل، این هزینه می‌تواند متغیر باشد.ا گر فکر می کنید که میخواهید بدانید علت این رنج قیمت چیست و چه عواملی بر آن تاثیر دارند پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید.

قبل از هر چیز توصیه می کنیم حتما از مقاله همه چیز در مورد لابیاپلاستی هم دیدن فرمایید. در آن مقاله، اطلاعات کاملی از عمل لابیاپلاستی به دست خواهید آورد. 

 

آیا بیمه ها هزینه های لابیاپلاستی را پوشش می دهند؟

از آنجایی که لابیاپلاستی جزو عملهای زیبایی محسوب می شود، مشمول بیمه و بیمه های تکمیلی نمی شود. متاسفانه بیمه ها به این مورد که عمل لابیاپلاستی به منظور درمانی یا زیبایی انجام شده اند کاری ندارند و در هر صورت این عمل و دیگر عملهای زیبایی واژن را تحت پوشش قرار نمی دهند.

پیشنهاد ویژه: از دیگر عملهای زیبایی واژن چه می دانید؟ 

 

آیا همزمان با لابیاپلاستی می توان عملهای دیگر زیبایی واژن را انجام داد؟ این موارد چه تاثیری در هزینه لابیاپلاستی خواهند داشت؟

مسلما برخی از خانمهایی که به دنبال داشتن واژنی زیباتر هستند ممکن است نیاز به عملهای تکمیلی در کنار لابیاپلاستی هم داشته باشند. این موارد به نظر شخصی مراجعه کننده بستگی دارد. بله می توان در کنار لابیاپلاستی، جراحی های ترمیمی دیگر مثل تزریق ژل به واژن، روشن سازی واژن و واژینوپلاستی یا پرینورافی را هم انجام داد. هزینه هر مورد جداگانه محسوب می شود و بدون شک تخفیف قابل قبولی در عملهای ترکیبی (بین 500 هزارتومان تا یک و نیم میلیون تومان) داده خواهد شد. ضمن اینکه با ترکیب چند عمل در یک روز، شما می توانید در هزینه های ثابت مثل هزینه بیمارستان بسیار صرفه جویی کنید.

جهت اطلاع از هزینه ها و تعیین وقت قبلی لطفاً با شماره 02144463475 تماس بگیرید. هم اکنون خانم دکتر ذاکرین این عمل را با بهترین کیفیت در مطب، درمانگاه یا بیمارستان دلخواه شما انجام می دهند. پیش از عمل نیاز است یک جلسه جهت معاینه و در صورت نیاز یک سری آزمایشها داشته باشید. در آن جلسه می توانید تمامی سوالات و مسائل خود را با ایشان در میان گذاشته و از مشاوره تخصصی در زمینه لابیاپلاستی بهره مند شوید.

قیمت عمل لابیاپلاستی در ایران و تهران

 

مقایسه هزینه عمل لابیاپلاستی در ایران و خارج از ایران

هزینه عمل زیبایی واژن در کشورهای مختلف، متفاوت است. مسلما هزینه عمل های زیبایی هم مثل دیگر خدمات پزشکی رنج قیمت زیادی در سطح دنیا دارند. با این حال بعنوان یک مقایسه از یکی از سایتهای معتبر، تفاوت هزینه بالای این عمل بسیار مشهود است.
در حالیکه در حال حاضر هزینه لابیاپلاستی در ایران حدود 3 میلیون تومان است، هزینه این عمل در ایالت تگزاس امریکا بین 6000 تا 8000 دلار است. با یک حساب سرانگشتی می توان به هزینه تقریبی 80 میلیون تا 100 میلیون تومان دست پیدا کرد.
این تفاوت بالای هزینه، یکی از دلایلی است که باعث می شود هموطنان ایرانی مقیم امریکا یا اروپا برای انجام عمل زیبایی لابیای خود به ایران بیایند و ترجیح بدهند عمل زیبایی واژن خود را در ایران انجام دهند.
(منبع: www.womenswellnessinstitute.com) 

تزریق چربی به واژن

 

آشنایی با فاکتورهای تأثیرگذار بر هزینه لابیاپلاستی:

می رسیم به بخش اصلی مقاله، این که چه فاکتورهایی بر هزینه عمل زیبایی واژن تأثیر می‌گذارند. در ادامه هر مورد را توضیح داده و سعی می‌کنیم حتی الامکان، مسأله را باز کنیم:

 

1- تکنیک جراحی:

خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی، روز به روز تکنیک‌های جدیدی برای جراحی‌های زیبایی پدید می‌آیند و یا تکنیک‌های قدیمی‌تر به روزتر می‌شوند. هدف از این به روزرسانی‌ها، راحت‌تر کردن شرایط عمل، کم کردن عوارض و سریع‌تر کردن دوران بهبودی پس از عمل است. هم اکنون مهم‌ترین و به روز‌ترین تکنیک‌های جراحی زیبایی واژن عبارتند از:
1- V-Wedge Resection / Modified V-Wedge Resection
2- Seculped Linear resection
3- De-Epithelialization Technique
4- تکنیک Z-Plasty Technique
5- تکنیک Stem-Iris Scissors
6- تکنیک Superior – inferior pedicle flap

چنانچه شما هم در انتخاب متخصص موردنظر خود برای عمل زیبایی واژن شک دارید می توانید از مقاله زیر کمک بگیرید. در این مقاله به طور کامل شما را در انتخاب بهترین جراح برای عمل زیبایی راهنمایی می کنیم.

مقاله ویژه سایت: بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

... توجه کنید که انتخاب روش جراحی زیبایی واژن، تنها پس از معاینه توسط پزشک زنان تعیین می‌شود. خانم دکتر ذاکرین به شما پیشنهاد می‌کنند که حتماً قبل از انتخاب روش، یک جلسه مشاوره و معاینه را در برنامه خود قرار دهید. جهت تماس و رزرو نوبت قبلی می توانید با 02144463475  تماس حاصل فرمایید.

 

2- شکل و فرم لابیاهای مینور

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت لابیاپلاستی، فرم و شکل لابیاهای مینور شماست. لابیای مینور به لبه های داخلی و کوچکتر واژن می گویند که در عمل لابیاپلاستی باید اصلاح شده و کوتاه و خوش فرم شوند. ظاهر و ضخامت و فرم و اندازه لابیا مهم ترین عامل تاثیرگذار بر هزینه عمل است. در اصل تکنیک جراحی زیبایی لابیا بر اساس همین عامل مشخص می شود. به همین دلیل خانم دکتر ذاکرین پیشنهاد می کنند برای دریافت هزینه دقیق عمل حتما یک جلسه مشاوره و معاینه نیاز است. در این جلسه پس از معاینه، خانم دکتر در مورد جزئیات عمل و تکنیک عمل و دیگر نکات لازم با شما صحبت خواهند کرد.

 

3- میزان برش‌های مورد نیاز در جراحی

یکی از فاکتورهای مهم در هزینه عمل لابیاپلاستی، میزان عدم تقارن لابیاها، اندازه کلیتوریس، میزان چروک لابیاها و جراحی‌هایی است که در کنار لابیاپلاستی انجام می‌شوند. بدون شک، هدف اصلی عمل لابیاپلاستی، زیبایی و جوان سازی واژن است. به همین دلیل بعضی اوقات نیاز می‌شود، پزشک جراح علاوه بر کوتاه کردن لابیاها، بر روی بخش‌های دیگر واژن، مثل پوست کنار کلیتوریس و سایز آن هم کار کند. بالطبع انجام اصلاحات اضافه، هزینه‌های عمل را تا حدودی افزایش می‌دهد. البته در برخی موارد به عمل زیبایی کلیتوریس هم نیاز است که در آن به اصلاح هود کلیتوریس می پردازیم.

بیشتر بخوانید: جوانسازی واژن با لیزر

 

4- مواد مصرفی و ابزار جراحی

نخ بخیه:
در عمل زیبایی واژن، معمولاً از نخ‌های مخصوص بخیه استفاده می‌شود. نخ‌هایی از شرکت اپیرود ایتالیا وجود دارد که به خوبی جذب پوست شده و بعد از عمل هیچ گونه رد و نشانی از خود باقی نمی‌گذارند. خانم دکتر ذاکرین، عمل زیبایی واژن شما را بااستفاده از این نخ‌ها که مختص جراحی‌های زیبایی واژن هستند، انجام می دهد.
استفاده از لیزر:
کاربرد لیزر در لابیاپلاستی به زدن برش، محدود می‌شود. در حقیقت چنانچه بیمار درخواست کند می‌توان به جای استفاده از ابزار جراحی از لیزر برای برش استفاده کرد. البته به منظور کاهش هزینه‌ها پیشنهاد می کنیم از استفاده از لیزر چشم پوشی کنید.
از آن جایی که برخی از خانم‌ها ممکن است از لابیاپلاستی هراس داشته باشند، لازم به ذکر است که این عمل هیچ گونه دردی نداشته و تحت بی حسی کامل انجام می‌شود.

 

5- همراه شدن لابیاپلاستی با دیگر جراحی‌های زیبایی دیگر

همان طور که می‌دانید، لابیاپلاستی تنها یکی از عمل‌های زیبایی واژن به حساب می‌آید. دیگر جراحی‌های زیبایی زنان عبارتند از:
پرینورافی
واژینوپلاستی (تنگ کردن واژن)
تزریق ژل به واژن
تزریق چربی به واژن
روشن سازی واژن
تنگ کردن واژن با نخ (بدون خونریزی)
چنانچه عمل لابیاپلاستی با هر کدام از عمل‌های فوق انجام شود، هزینه عمل ‌ترکیبی از مجموع هزینه دو عمل به صورت مجزا کمتر خواهد شد.

 

6- ویزیت‌های قبل و پس از عمل

همان طور که قبلاً هم گفته شد، قبل از لابیاپلاستی، نیاز به یک جلسه معاینه و مشاوره حضوری است. در این جلسه، خانم دکتر ذاکرین پس از بررسی ناهمگونی ظاهری واژن شما، نوع تکنیک را مشخص کرده و برای عمل به شما وقت می‌دهند.
در جراحی‌های لابیاپلاستی، بیمار نیاز به دو معاینه دیگر هم دارد. معاینه اول، یک هفته بعد از عمل و پس از خوابیدن ورم لابیاهاست. ویزیت دوم یک ماه بعد از عمل و زمانی‌ست که شخص می‌خواهد روابط زناشویی خود را از سر بگیرد. البته چنانچه مراجعه کننده با مشکلی مواجه نشده باشد و یا از نظر بعد مسافت دور باشد می‌توان از ویزیت دوم چشم‌پوشی کرد. همچنین شما قبل از انجام عمل باید یک تست انعقاد خون انجام دهید که این مورد در جلسه مشاوره قبل از عمل برای شما نوشته و تجویز می شود.

 

7- محل انجام عمل (بیمارستان – درمانگاه – مطب)

یکی از فاکتورهای مهم در هزینه لابیاپلاستی، جایی است که در آن جراحی انجام می‌شود. در صورتیکه عمل در درمانگاه یا بیمارستان انجام شود، هزینه این مراکز هم به آنها اضافه می‌شود. از آن جایی که عمل لابیاپلاستی جزء جراحی‌های سبک محسوب می‌شود و به صورت سرپایی و بدون استفاده از بیهوشی انجام می‌شود، انتخاب محل عمل یک انتخاب شخصی است. مدت زمان عمل حدودا یک ساعت است و شما می‌توانید پس از عمل (بعد از یک استراحت نیم ساعته) به راحتی به خانه خود برگردید.

هزینه لابیاپلاستی

در اینجا توصیه می کنیم جهت اطلاع از هزینه ها و تعیین وقت قبلی لطفاً با شماره 02144463475 تماس بگیرید. هم اکنون خانم دکتر ذاکرین این عمل را با بهترین کیفیت در مطب، درمانگاه یا بیمارستان دلخواه شما انجام می دهند. پیش از عمل نیاز است یک جلسه جهت معاینه و در صورت نیاز یک سری آزمایشها داشته باشید. در آن جلسه می توانید تمامی سوالات و مسائل خود را با ایشان در میان گذاشته و از مشاوره تخصصی در زمینه لابیاپلاستی بهره مند شوید. 

 

هزینه لابیاپلاستی با لیزر

امروزه می توان عملهای جراحی را با استفاده از لیزر مونالیزا هم انجام داد. در اصل در عمل لابیاپلاستی با لیزر می تواند به جای چاقوی جراحی مورد استفاده قرار گیرد. لیزر با دقت بالایی که در برش لابیاها دارد می تواند باعث یک نتیجه بهتر در شکل و فرم لابیاها شود. در کنار استفاده از لیزر، عمل لابیاپلاستی به تبحر پزشک و دقت او در زدن بخیه های نهایی وابسته است. جنس نخ بخیه و تکنیک مورد استفاده پزشک خیلی خیلی فاکتورهای مهم تری محسوب می شوند. با تمام این اوصاف، چنانچه  مراجعه کننده بخواهد می توان عمل را با استفاده از لیزر انجام داد. معمولا استفاده از لیزر موجب افزایش هزینه تا حدود سیصد تا پانصد هزار تومان می شود. این افزایش قیمت به نوع دستگاه و شارژی که از دستگاه استفاده می شود بستگی دارد.

پیشنهاد ویژه: آشنایی با لیزر مونالیزاتاچ

جراحی زیبایی واژن

 

پاسخ خانم دکتر ذاکرین به سوالات پرتکرار لابیاپلاستی

در این قسمت پرتکرارترین سوالات در مورد لابیاپلاستی را با خانم دکتر ذاکرین در میان گذاشتیم. چنانچه شما هم قصد انجام این عمل زیبایی را دارید پیشنهاد می کنیم سوالات زیر را یک نگاهی بیندازید. بدون شک پاسخ بسیاری از سوالات خود را در این قسمت خواهید گرفت.

 

آیا لابیاپلاستی نیاز به بیهوشی دارد؟

لابیاپلاستی جزو عملهای سبک و سرپایی محسوب می شود و نیازی به بیهوشی ندارد. این عمل تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

 

آیا لابیاپلاستی درد دارد؟

خانم دکتر ذاکرین پاسخ می دهند: "خیر. در مرکز ما عمل بی حسی لابیاپلاستی طی چند مرحله انجام می شود. بعضی از مراکز دیگر برای انجام لابیاپلاستی از تزریق مواد بی حسی در ابتدای کار استفاده می کنند که مسلما استفاده از این روش بسیار دردناک خواهد بود. اما زمانیکه ما از چند مرحله بی حسی مطابق با جدیدترین تکنیکهای بی حسی استفاده می کنیم، تزریق مواد بی حسی آخرین مرحله خواهد بود و قبل از آن سه مرحله بی حسی گام به گام داریم. نتیجه کار این است که این عمل تحت بی حسی موضعی و بصورت کاملا بدون درد انجام می شود."

پیشنهاد ویژه: در صورتیکه علاقه داشته باشید می توانید مقاله عوارض لابیاپلاستی را هم مطالعه کنید.

 

عمل زیبایی واژن چقدر طول می کشد؟

لابیاپلاستی حدودا یک ساعت زمان نیاز دارد.

 

من می خواهم از شهر دیگری به تهران بیایم و پیش شما عمل کنم. چند شب باید تهران بمانم؟

برای عمل لابیاپلاستی نیاز است یک نفر همراه با خود داشته باشید. این عمل را می توانید یک روزه انجام داده و به شهر خود برگردید. اما از آنجایی که این عمل مثل هر عمل دیگری ریسک های خاص خود را دارد پیشنهاد ما به شما این است که حداقل یک شب تهران بمانید. احیانا اگر بخیه ای خونریزی کرد پزشک جراح در نزدیکی شماست و می تواند مشکل را رفع کند. اگرچه تاکنون کسی با چنین مشکلی مواجه نشده اما باز هم "احتیاط، شرط عقل است".

بیشتر بخوانید: مراقبتهای پس از لابیاپلاستی

 

سلام خانم دکتر. من هنوز دختر هستم. اما حس می کنم لابیاهایم نیاز به عمل دارند. دلم می خواهد لابیاهایم کوتاه شوند و در ضمن کمی هم اطراف واژنم سفید شوند. آیا الان که دختر هستم می توانم این عمل را انجام دهم؟

سلام. بله لابیاپلاستی مشکلی برای بکارت ایجاد نمی کند و شما می توانید در صورتی که سن تان بالای 18 سال است عمل زیبایی واژن را انجام دهید. به نظر می رسد شما نیازمند روشن سازی واژن هم هستید که این کار را هم می توانیم همزمان با لابیاپلاستی توسط لیزر مونالیزا برایتان انجام دهیم.

 

این عمل زیبایی را تا چه سنی می توان انجام داد؟

عمل لابیاپلاستی را می توان از سن 18 سالگی تا 50 سالگی انجام داد و انجام آن در این محدوده سنی منعی ندارد.

 

آیا در عمل زیبایی واژن جای بخیه ها باقی می ماند؟

خیر. در یک عمل خوب لابیاپلاستی نباید جای بخیه ها باقی بماند و بخیه ها باید به بهترین شکل ممکن زده شوند. البته که پزشک تا پزشک تفاوت می کند. پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله عمل لابیاپلاستی را مشاهده کنید.

 

آیا لابیاپلاستی روی لذت جنسی تاثیر می گذارد؟

در این مورد پاسخ خانم دکتر ذاکرین را می شنویم: اعصاب جنسی که باعث ایجاد لذت جنسی می شوند عمدتا در ناحیه کلیتوریس و در ناحیه ای به اسم نقطه جی در درون واژن قرار دارند. از آنجایی که عصب جنسی در لبه های مینور وجود ندارد لذا با عمل لابیاپلاستی میل جنسی کاهش پیدا نمی کند. از سمت دیگر با زیباتر شدن واژن، اعتماد بنفس خانم در رابطه جنسی بیشتر می شود و همین باعث می شود که از رابطه خود و از بدن خود لذت بیشتری ببرد. بدون شک روحیه و احساس خوب نسبت به بدن خود در رابطه جنسی بسیار بسیار تاثیرگذار است و موجب رضایتی جنسی زوجین می شود.

 

خانم دکتر من شاغلم. می خواستم بدونم برای انجام این عمل باید چند روز از سر کارم مرخصی بگیرم؟

عمل زیبایی واژن، نیاز به دو روز استراحت مطلق و 5 روز تا یک هفته مرخصی شغلی دارد. بعد از این یک هفته شما می توانید بدون هیچ مشکلی به سر کار خود برگردید. پیشنهاد می کنیم مقاله مراقبتهای پس از لابیاپلاستی را مطالعه بفرمایید.

 

آیا عمل لابیاپلاستی باعث تنگ تر شدن واژن هم میشه؟

در صورتیکه واژن شما کمی گشاد شده باشد می توان حین عمل، مقداری عضلات را به سمت هم کشید و باعث تنگ تر شدن آن شد. البته چنانچه میزان گشادی واژن زیاد باشد باید از روشهای دیگر مثل واژینوپلاستی یا تنگ کردن واژن با نخ استفاده کرد.

 

من دلم میخواهد که واژنم سفیدتر شود. آیا این مورد هم جزو خدمات زیبایی واژن ارائه می دهید؟

سلام. بله دوست عزیز. پس از انجام لابیاپلاستی شما می توانید جهت سفید کردن اطراف ناحیه تناسلی تشریف بیاورید. در حال حاضر خدمات روشن سازی واژن در مرکز ما انجام می شود. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله روشن سازی واژن مراجعه کنید.

 

سلام. میخواستم بدانم چه تفاوتی بین لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی بدون لیزر است؟ باتشکر

سلام. در عمل لابیاپلاستی با لیزر، بجای استفاده از تیغ جراحی از لیزر مونالیزا استفاده می شود که مزایای خیلی زیادی دارد و علاوه بر دقت بالا، باعث کم شدن عوارض احتمالی بعد از عمل می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله لابیاپلاستی با لیزر را مطالعه بفرمایید.

 

سلام. من بعد از زایمان دچار مشکلات گشادی واژن و تغییر شکل واژن شده ام. میخواستم بدانم آیا این عمل برای حل این مشکل مناسب است؟

برای ترمیم واژن روشهای مختلفی وجود دارد. از جمله ورزشهای کگل، عملهای پرینورافی، واژینوپلاستی و همین عمل لابیاپلاستی. انتخاب نوع عمل تنها بعد از ویزیت توسط متخصص ممکن خواهد بود. در این زمینه پیشنهاد می کنم ابتدا مقاله ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی را ملاحظه بفرمایید و بعد اگر سوالی بود در خدمتم.

اگر در مورد این مقاله سوال یا ابهامی دارید در بخش کامنتهای زیر همین مقاله بپرسید. خانم دکتر ذاکرین در اسرع وقت جوابگوی سوال شما خواهند بود. برای دریافت پاسخ خود به همین صفحه مراجعه کنید.

 

بیشتر بخوانید...

ارسال سوال و دیدگاه
سوالات کاربران

1: سحر:من هم لابیاهام‌ نیاز ب جراحی داره هم کلیتوریس بیش‌ترم کلیتوریسممممم امکان جراحی داره یا ن

سلام عزیزم. بله امکان عمل هر دو وجود داره.

2: لاله:سلام اگه عمل تزریق ژل به لابیاها انجام بشه و بعدا شخص بخواد لیزر موهای زاید اون ناحیه رو انجام بده مشکلی پیش نمیاد؟

سلام. خیر عزیزم این دو موردی که گفتین با هم اختلال و مشکلی ندارن.

3: Fatemeh:سلام این عمل زیبایی تا چه مدت میمونه موقتیه یا داعمی؟

سلام دایمیه چون جراحی میشی.

4: الناز:سلام خانم دکترچطورمیتونم باهاتون رابطه برقرارکنم نیکارفوری دارم

سلام متاسفانه مطب تا پایان تعطیلات نیستم.سوالتو بپرس.

5: پریا:سلام شماترمیم بکارت هم انجام میدین؟

لطفا با مطب تماس بگیرید

6: پریسا:سلام

7: الهام:سلام. ببخشيد سفيد كردن واژن با ليزر انجام ميشه؟؟

سلام بله.

8: zahra:سلام خانوم دکتر. من دوماه پیش قسمت اپاندیسم درد میگرفت ک رفتم سونو گفت سنگریزه احتمالی تو حالب... بعد ازمایشم رشد باکتری منفی بود اما عفونت ادراری داشتم. سیپروفلوکساسین خوردم درد اون قسمت. خوب شده ولی قسمت پیشابراه یا جدیدا از بیرون قسمت کلیتوریس سمت راست درد میکنه و بعضی وقتا هم حس میکنم ادرارم قهوه ای یا خونی خ کمرنگ هست...ب نظرتون علت چیه؟تو جواب سونوی کامل از لگن فقط همون سنگریزه رو نشون داده...هر موقع هم میرم سونو روز بعدش ب شدت اذیت میشم... در ضمن یبوست هم گرفتم با اینکه آب بیشتری میخورم. گاهی وقتا حس میکنم دل و روده م بهم می ریزه...ممنون میشم جواب بدید خییییلی استرس دارم... سپاااس

سلام به نظر نمیاد مشکل خاصی باشه و برای یبوست باید رژیم غذاییتو اصلاح کنی و فیبر و ملین مصرف کنی.

9: الهه:سلام خانم دکتر دخترمو ازشیر گرفتم ده روز بعد پریود شدم‌طبیعیه؟

سلام بله میتونه طبیعی باشه.

10: ندا:سلام، برای عمل لابیاپلاستی برای دختران نیاز به اجازه ی والدین هست یا خیر ؟

سلام بهتره در جریان باشن.

11: سهیلا دیانتی:مطالب و توضیحات خانم دکتر کامل و شفاف بودن . از ایشان بسیار متشکرم . با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون .

ممنون عزیزم.

12: Zeinab:سلام وقتتون بخیر .من الان باردارم میخواستم ببینم بلافاصله بعد زایمان امکان جراحی زیبایی وجود داره؟واینکه زایمان های بعد تاثیری تو زیبایی بعد جراحی نداره؟

سلام سه ماه بعد انجام میدیم لابیاپلاستی مشکلی نداره تنها عملی که بعدش بهتره سزارین کنی واژینو پلاستی هست.

13: Ane:سلام هزینه گشادی واژن چقده

سلام با مطب تماس بگیرین.

14: ف. ب:سلام ببخشید من 53ساله هستم وبعلت بیرون زدگی رحم از واژن باید جراحی بشم ورحمم برداشته بشه سوالم اینه که در حین اون جراحی میشه لابیا پلاستی هم انجام بدم؟؟؟

سلام بله.

15: مونا:سلام. تزریق ژل یا چربی در قسمت واژن ماندگاریش چقدره؟ومیشه بیشترتوضیح بدین

سلام. ماندگاری کاملش حدود 5 سال است و بعد از این زمان هم به طور کامل از بین نمیره بلکه می تونید دوباره ترمیم کنید که هزینه اش از انجام اولیه این عمل کمتر خواهد بود.

16: ...:سلام من ۱۷ سالمه و از عذم تقارم لابیام رنج میبرم میتونم جراحی کنم؟

سلام عزیزم. بله میتونی بیای اما چون هنوز 18 سالت نشده باید همراه مادرت برای دادن رضایت بیای.

17: پریسا:سلام با تشکر فراوان از توضیحات خوبتون .دختری بیست و دو ساله دارم که از شکل الت تناسلی خودش خوشش نمی آید و کولیتوریس او کمی بیرون آمده است آیا عمل زیبایی کلیتوریس داریم؟و اگر هست آیا بر روی میل جنسی او تاثیر نمیگذرد؟و آسیبی به بکارت او وارد نمیشود؟ممنونم

سلام عزیزم. بله عمل کلیتوریس هود ریداکشن (clitoris hood reduction) برای تغییر اندازه کلیتوریس انجام میهش و باید حتما توسط پزشک مجرب انجام بشه چون روی میل جنسی تاثیر گذار هست اما به بکارت آسیبی وارد نمیکنه.

18: پریسا:خانم دکتره عزیزم مجددا سلام .من دو سال چهار سال پیش عمل افتادگی رحم و مثانه رو انجام دادم که متاسفانه بعد از عمل به شدت واژن رو تنگ کرد و هنگام نزدیکی فقط زجر میکشم.اما نکته ی مهم اینه که الان ۴۹ ساله هستم و پریودهام کمی نامنظم و طولانی شده اما خونریزی اصلا شدید نیست و طبیعیه و فقط بعد از شش هفت روز با لکه بینی دارم آیا به میل خودم میتونم رحمم رو بردارم.؟و آیا بعد عمل میشه که دیگه اینقدر درد نکشم چون رحمم رو خیلی جمع کرده

سلام عزیزم. واژن باید با جراحی مجدد گشادتر شه. جراحی برداشتن رحم، جراحی سنگینیه و دلیل کافی باید براش باشه که دلیل شما کافی نیست.

19: سمیه:ببخشید خانم دکتر امکان روشن کردن نوک سینه با لیزر هم هست مثل واژن

سلام عزیزم. خیر ممکن نیست.

20: س:سلام وقتتون بخیر من تهران نیستم میخواستم ببینم برا انجام عمل و ازمایش قبلش چند روز باید بیام و تهران بمونم؟همینطور برا معاینه یک هفته بعدش حتما باید بیام؟ واینکه خیلی وحشت دارم از دردش چون لیزر موهایه زائد انجام دادم انقد سختی کشیدم چشمم ترسیده از هر لیزری انجام عمل کاملا بی درده؟همینطور انجام سفید کردن واژن و اطرافش هم بی درده؟؟؟و اینکه من اگه همون روز عمل بخوام برگردم ۶تا۷ساعت توی راهم میتونم؟یا اگه فرداش بخوام برگردم

سلام. همون روز که برای ویزیت تشریف میارین میتونین عمل هم بشین و بهتره که یک روز تهران تشریف داشته باشین.درد و مشکل خاص دیگه ای هم وجود نداره.

21: صبور:سلام ببخشید خانم دکتر بنده اگر که بخوام لابیاسکوپی رو همراه تزریق ژل انجام بدم حدودا چقدر هزینه داره؟ این تزریق ژل هم دایمی هست یا اینکه بعد به مدت باید تمدید بشه.. چون دوست دارم علاوه بر لابیاسکوبی لب های بیرونی رو هم حجیم کنم.. اگه بخوام میتونم واسه این عمل بیهوشی کامل کنم چون خیلی میترسم راستش.

سلام عزیزم برای هزینه ها با مطب تماس بگیرید. بله بیهوشی هم برای مریض انتخابی است.

22: روژیار:سلام ببخشید باردارم ۲۵هفته میتونم لابیاپلاستی انجام دهم ممنون

سلام سه ماه پس از زایمان عزیزم.

23: Sadeghi:سلام خانم دکتر. من خیلی در مورد لابیاپلاستی تحقیق کردم و همچنان بشدت از این عمل ترس دارم. سوالم این هست که آیا می توان برای روشن کردن لابیا مینورا هم از لیزر استفاده کرد و اگر امکان پذیر هست تا چه حد اثر دارد؟ و اینکه برای از بین بردن چروک های اون ناحیه و بویژه بالای کیتوریس چطور؟

سلام جراحی گزینه بهتریه و بسیار جراحی شایعی در تمام دنیاست.

24: نازنین:سلام ببخشید من در خارج از کشور هستم و تا چند ماه دیگه به ایران میام ممکن هست که از قبل نوبت بگیرم چون متاسفانه به مدت ۱ هفته بیشتر نمیتونم ایران بونم

سلام عزیزم. بله میتونید انجام بدید با مطب برای هماهنگی و گرفتن نوبت تماس بگیرید.

25: ساناز:سلام خانم دکتر لابیاهای ماژور رو هم میشه کوچیک کرد؟من از وقتی یادم میاد مشکل خارش هنگام پیاده روی دارم.آخر به این نتیجه رسیدم بخاطر اصطکاک لابیای ماژور هست.لطفا راهنمایی کنین میشه هر دو جفت لابیاها رو کوچیک کرد؟هزینه چقدره؟

سلام عزیزم بله. برای هزینه با مطب تماس بگیرید.

26: صونا:سلام خانم دکتر، وقتتون بخیر. خانم دکتر از اونجایی که امروز چهارشنبه هست وشما تا روز شنبه مطب تشریف ندارید امکانش هست برای شنبه یه وقت برای من معین کنید؟ و اینکه ممکن هست تاریخ عملم برای یکشنبه باشه؟

سلام عزیزم. با شماره های داده شده تماس بگیر.

27: سلونا:سلام خانم دکتر اگر بعد از 50 سالگی انجام بشه مگه اشکالی داره

سلام برای بعد از 50 سالگی باید حتما تست انعقاد خون داده بشه و هم اینکه زخم دیرتر بهبود پیدا میکنه.

28: مینا:سلام خانم دکتر هر دو عمل لابیا پلاستی و کلیتوریس توسط لیزر حدودا هزینه ش چقدر میشه ؟ آیا هزینه ها با توجه به عدم ثبات شرایط اقتصادی جامعه متغیره؟ ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدید.

سلام عزیزم برای هزینه ها با مطب تماس بگیرین.

29: نسترن:سلام خانوم دکتر خسته نباشید من 17 سالمه و حس میکنم به عمل لابیا پلاستی نیاز دارم میتونم الان انجام دهم؟

سلام عزیزم بعد از 18 سالگی مراجعه کن.

30: زویا:من هم نیاز به کرایوتراپی زگیل در ناحیه انتهایی لابیا ها دارم و هم لابیاپلاستی. قبلا مراجعه حضوری هم به خودتون داشتم. میخواستم ببینم ایا امکان انجام هردوی این موارد در یک جلسه هست؟ دوم اینکه اگر بعد از عمل دو روز استراحت مطلق کنم و از روز سوم برم سر کار ایا برام مشکلی ایجاد میکنه؟ حتما لازمه مرخصی بگیرم؟

سلام. بهتره ابتدا زگیل ها درمان شه بعد لابیاپلاستی انجام بشه.

31: نسیم:سلام خانم دکتر ممنون بابت مطالبتون من مشکل گشادی واژن دارم 6ماه پیش عمل جراحی تنگ کردن انجام دادم ولی بازم تاثیر چندانی نداشت بنظرتون چیکار کنم

سلام باید معاینه بشین.

ساعت کاری دکتر ذاکرین

ساعات مطب

شنبه ها
11 صبح تا 5 عصر

یکشنبه ها
11 صبح تا 8 شب

سه شنبه ها
11 صبح تا 8 شب


پذیرش تنها و تنها با دریافت وقت قبلی


رزرو نوبت

نوبت دهی با تلفن گویا

021-42198555

تماس با منشی و نوبت دهی فوری

(شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 تا 18)

021-44463475


پیجی مفید با بیش از 100 هزار فالوئر

پیج اینستاگرام