مشاوره پزشکی جراحی های زیبایی زنان

آخرین پرسش و پاسخ ها

سلام و خسته نباشید خانم دکتر بی نهایت ممنون ازاینکه وقت میذارید و به سوالا جواب میدید.خانم دکتر من از سن 14-15 سالگی بدنم شروع کرد جوش زدن,از بازوهام شروع شد و سریع تا پایین کمرم,قفسه سینم و شکمم رسید.الان دقیقا از گردنم جوش میزنم تا پایین باسنم.جوش سرسیاه و سفید و یسری جوشای عفونی بزرگ.من صورتم اینقد جوش نمیزنه یعنی خیلی خیلی کم یسری جوشای ریز میزنه ولی بدنم افتضاحه,تمام جای جوشای قبلی لکه شده و روز به روز جوش جدید اضافه میشه.دارو دکترم اصلا بهش حواب نمیده یا وقتی قطعش میکنم بدتر میشه.من احساس میکنم جوشام هورمونیه چون قبل از پریودیم خیلی شدیدتر میشه و از اولم که پریود شدم پریودم شدیدا نامنظم و دیر به دیر بود.دکتر اینجا بهم گفت پلی کیستیکم,یسری ام قرص دوفاستون برای سه ماه برام تجویز کردن که تنها دارویی بود که برا جوشام خوب بود و تاثیر داشت ولی تموم که شد قرصام دوباره شدید جوش زدم.در ضمن هورمون مردومه و فوق کلیمم بالاست.خانم دکتر خواهش میکنم بگید من چی کنم.این جوشا شدیدا اعتماد به نفسمو اورده پایین نمیتونم استخر برم یا باشگاه,همبشه لباس پوشیده تنمه,جوری اعتماد به نفسمو اورده پایین که میگم هیچ وقت به خاطره این جوشت ازدواج نمیکنم واقعا خجالت میکشم کسی بدنمو ببینه,اگه سوالمو حواب بدید واقعا لطف بزرگی کردید,خیلی خیلی ممنون.ببخشید طولانی شد.

سلام عزیزم. شما نباید درمان تنبلی تخمدانت را رها میکردی. این بیماری ناشی از عدم تولید یک سری هورمون در بدن هست برای همین درمانش بسیار طولانی مدت یا حتی تا پایان عمر هست و عدم درمانش عوارض زیادی از جمله ناباروری، دیابت و حتی سرطان رو در پی داره. این مقاله درباره رژیم غذایی برای تنبلی تخمدان بخون و حتما دوباره به پزشک برای ادامه درمان مراجعه کن.

سلام عزیزم. برای هزینه با مطب تماس بگیر و این مقاله را هم درباره تنگ کردن واژن بخون. البته مقاله های دیگه ای هم تو سایت در این باره هست که توصیه میکنم اونارم بخونی.

برو به صفحه: