خانم دکتر متین ذاکرین
متخصص و جراح زنان

 

آدرس مطب: تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پونک، نبش کوچه نوزدهم، ساختمان بانک سامان، پلاک 24، طبقه 4، واحد 7

مشاوره پزشکی ازدواج و مسائل زناشویی

آخرین پرسش و پاسخ ها

با عرض سلام و خسته نباشید من مدت ۱۳ ساله که ازدواج کردم بچه اولم رو مدت شیش پیش کورتاژ کردم و بعد از دوسال بچه دومم به دنیا آمد البته من زمان زایمان از بی حسی استفاده کردم ولی بعد از اون تا الان که هفت سال میگذره گاهی اقات خیلی ببخشید موقعه عطسه و یا سرفه شدید کردن به صورت غیر ارادی ادارم خارج میشود که سئوالی که کردم گفتن ممکنه بر اثر بی حسی باشه که به کمرم موقعه زایمان زدن باشه و دیگه اینکه همیشه از قبل ازدواج و چه بعد زدواجم وقتی نزدیک به سه روز قبل از پریود شدن لک مبینم و واقعا نمیدونم از چه زمانی باید حساب کنم که پریود واقعی هستم و دیگه اینکه ماه قبلی پریودیم اصلا خونریزی نداشتم و خیلی کم به صورت لخته های کوچک طی نه روز طول کشید و برعکس ماه بعدش لخته های زیاد ولی خونریزی معمولی به مدت نه و یا هشت روز طول کشید ولی الان بعد از یک هفته لک دیدم به صورت قهو ه ای روشن مایل به قرمز خیلی نگرانم بابت این موضوع اولین باره که برام یک همچین چیزی پیش آمده ممنون میشم راهنماییم کنید خانم دکتر عزیز موفق و سلامت باشید

سلام برای بی اختیاری ادراری استفاده از لیزرمونالیزا رو پیشنهاد می کنم. در مورد لکه بینی های طولانی بهتره معاینه و در صورت نیاز کولپوسکوپی بشین.

خواب مرتب و ورزش رو در برنامه خودتون قرار بدین و سبزیجات و میوه ها رو هم همینطور. ترک سیگار و قلیان اجباریه. نگران نباشین نوع شش فقط ضایعه پوستی میاره و سرطانزا نیست. با مراقبت از بدنتون خارج میشه.

اینستاگرام دکتر ذاکرین با بیش از 120 هزار فالوور!