مشاوره پزشکی ازدواج و مسائل زناشویی

آخرین پرسش و پاسخ ها

سلام خانوم دکتر من 3 ساله ازدواج کردم اما متاسفانه در رابطه جنسی با همسرم مشکل دارم ما با عشق با هم ازدواج کردیم و من خیلی دوسش دارم اما این اواخر ازش بدم میاد و یه جورایی ازش متنفر شدم خیلی اعصابمو خورد میکنه اون اصلا توجهی به نیاز من نداره من ادم خیلی خونگرمیم و‌در رابطه جنسی خیلی داغم ولی اون بسیار خونسرده و مزاجشم سرده و سه چهار ماهی یکبار ما رابطه جنسی داریم کلا در صورتی که من به شدت نیاز دارم ولی اون اصلا اهمیتی نمیده هر چند که هیچوقت به ارگاسم نرسیدم با اینکه براش توضیح دادم چکار کنه ولی چون بدش میاد به الت من دست بزنه به خاطر اینکه الت خانوما خیس هستش و از کثیف کاری بدش میاد برای من تلاشی نمیکنه و کلآ رابطه ما بیشترین زمانش 3 تا 4 دقیقه اس که اونم با کاندوم انقد طولانی میشه بدون کاندوم به یک دقیقه هم نمیکشه که ایشون ارضا میشن دیگه خسته شدم برای همین من دیگه اصلا به اون اجازه نمیدم با من رابطه برقرار کنه نمیدونم چکار کنم پیش کی برم تو شهرمون مشاوری نمیشناسم که بتونم این مسایل و باشون درمیون بزارم من اهواز زندگی میکنم ‌اصلا نمیدونم این مسائلو با چه مشاوری باید درمیون بزارم ایا کمک میکنه به رابطه یا نه تا اینکه توی اینستاگرام پست شمارو در این باره دیدم که گفتین خانوما نباید خجالت بکشن و اگه ارضا نمیشن به شوهراشون بگن ولی من با اینکه گفتم ولی اصلا برای ایشون مهم نبوده و هر بار که میگم نزار انقد طولانی بشه باز هم تکرار میشه و چند ماه طول میکشه تا سکس بعدی من هیچ لذتی نمیبرم ازتون کمک و راهنمایی میخوام و اگه مشاوری در اهواز میشناسید ممنون میشم معرفی کنین سپاسگزارم

سلام. عزیزم متاسفانه کسی رو اهواز نمیشناسم. پیشنهاد میکنم پیش مشاور خانواده برید شاید اونها زوج درمانگر بشناسن و شما رو به ایشون ارجاع بدن.

سلام. ارگاسم در زنان حین رابطه خیلی بندرت اتفاق می افته و معمولا با تحریک کلیتوریس ارگاسم میشن. با این حال از طریق تزریق ژل میشه مشکل رو تا حد زیادی حل کرد.

اگر اولین نزدیکی منظورتونه که خب پاره شدن پرده بکارته دیگه.