مشاوره پزشکی

آخرین پرسش و پاسخ ها

سلام. اسفند95 بخاطر دیدن چندتا خال گوشتی خیلی ریز همرنگ پوست توی لب بیرونی واژنم و سرچ اینترنت رفتم دکتر زنان. بعدمعاینه گفتن زگیله. واکسن نوشتن که تا الان هر3نوبتو زدم.گفتن خودت و شریکت باید درمان بشین .راجع به سرطان رحم و پاپ اسمیر گفتن.یه دارو هم برای ازبین بردن زگیل ها نوشتن که توی مطب انجام بدن که نگرفتم چون میترسیدم و گفتن ممکنه بازم بیشترشه. من بعد از اون تا حالا 2بار رابطه ج ن س ی داشتم با نامزدم و دهانی هم داشتیم. فعلا که ایشون 5 ماهه گذاشتن رفتن و گرفتارم. الان که خودمو نگاه میکنم اون خال ها نیستن.وقتی هیچ کدوم از2طرف رابطه ای ازقبل نداشتن این ویروس از کجا میاد؟ احتمالش هست این ها ظاهری در بدن من از بین رفته باشن؟ بجز پاپ اسمیر و استفاده از وسایل فیزیکی چطور بفهمم وضعیت این ویروس در من چطوریه؟نگرانی از زندگی آینده همراه این مساله و ازدواج منو داغون کرده و نمی دونم چطور خودمو درمان کنم و این ترس منو فلج کرده و گاهی وقتا میگم هیچ وقت زندگی جدید نداشته باشم.خیلی ممنونم که وقت و حوصله میذارین

سلام عزیزم. این ویروس میتونه در بدن شما باشه اما زگیل تناسلی نداشته باشی اگه میتونی مراجعه به مطب جهت بررسی دقیقتر داشته باش. لازمه اچ پی وی تایپینگ و کولپوسکوپی بشی عزیزم.

سلام عزیزم. تفاوت در سایز سینه ها به طور طبیعی در اکثر خانم ها وجود دارد.درصورتی که تفاوت موجب بدشکلی زیاد شده در سنین پس از بلوغ مثلا بالای بیست سال میتونین با جراحی پلاستیک و ماموپلاستی هم اندازه کنید.