مشاوره پزشکی

آخرین پرسش و پاسخ ها

سلام عزیزم شما مبتلا به تنبلی تخمدان هستین و باید تحت نظر جراح زنان باردار شین. بله با کاهش وزن و داروی هورمونی باردار میشی.

سلام عزیزم سوالتون کامل نیست در واقع فیبروم علتی برای فریز تخمک نیست.بهتره به چندتا پزشک دیگه مراجعه کنی و درین مورد باید شما معاینه بشن و آزمایشاتتون رویت بشه.

سلام خانم دکتر عزیز. قبلا پیام دادم خدمتتون اما چون با گوشی بود نشد کد پیگیری رو یاداشت کنم یک جورایی وقتی با گوشی میام تو سایتتون فرمت سایت بهم مبربزه. خانم دکتر من25 سال سن دارم و متاهل هستم. از سوم راهنمایی توجه شدم که تخمدان پلی کیستیک دارم که هر دکتری که می رفتم یک مدت ال دی میداد و بعد قطع می کرد. یک ماه بعد از قطع قرص پریود میشدم و باز نا منظمی پریود داشتم که باید با آمپول پریود میشدم و دوباره قرص خوردن از سر گرفته می شد. تا اینکه از سال گذشته (اردیبهشت) رفتم دکتر و شروع کردم به خوردن یاز. یک سال میخوردم این قرص رو تا اینکه مادر شهرم به اصرار من رو پیش دکتر دیگه عقیده ش هم این ب.د که دکتری باهاش پیش میرفتم یکم آپدیت نبود و با علم روز زیادی در تماس نبود. پیش دکتری که ایشون معرفی کرد رفتم بهم گفت نمیخواد دیگه قرص بخوری بزار خود به خود پریود شی چون تخمدان پلی کیستیک درمان نداره. من الان 3 ماهه پریود نشدم. واقعا دیگه کلافه شدم از این بخور نخور ها. نگرانم . چی کار باید انجام بدم تا وضعم بهتر شه.

سلام عزیزم در کل کاهش وزن و ورزش هوازی مرتب ومهمه. و در سال شش ماه قرص بخور من به بیمارانم سه ماه قرص میدم و سه ماه استراحت میدم.