بهترین جراح زیبایی زنان | بهترین دکتر برای لابیاپلاستی

با بالارفتن سن برخی از خانمها متقاضی عملهای زیبایی در حوزه تخصصی جراح زیبایی زنان می شوند. معمولا یکی از سوالاتی که همیشه در این میان پرسیده می شود این است که بهترین دکتر برای جراحی زیبایی زنان کیست؟ برای عمل به چه کسی مراجعه کنیم و از کجا بفهمیم که نتیجه عمل مناسب و مطابق میل ما خواهد شد یا خیر؟ این سوالات مخصوصا در شهرهای بزرگ مثل تهران که تعداد جراحان زیبایی بیشتر است می تواند باعث سردرگمی شود و چون خیلی از خانمها حتی از شهرهای دیگر به تهران می آیند این سوال مطرح می شود که بهترین جراح زیبایی زنان در تهران کیست؟

بهترین جراح زیبایی زنان

ما در این مقاله سعی می کنیم به طور کامل به این سوال شما جواب دهیم. در ابتدا مختصرا به انواع مختلف عملهای زیبایی زنان می پردازیم. سپس در ادامه به معیارهایی که یک جراح زیبایی زنان خوب باید داشته باشد اشاره می کنیم. جهت دسترسی سریعتر به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر کمک بگیرید.


فهرست
آشنایی با عملهای زیبایی زنان
ویژگیهای بهترین جراح زیبایی زنان 

 

آشنایی با عملهای زیبایی زنان

این روزها در تمام دنیا زنان متقاضی عملهای زیبایی مختلفی در ناحیه واژن خود هستند. به دلیل تخصصی که متخصصین زنان در این حوزه دارند این عملها عمدتا توسط این افراد انجام می شود. البته بعضا در کشور ما مشاهده می شود که عملهای زیبایی زنان توسط برخی پزشکهای دیگر با تخصص های دیگر هم انجام می شود. در این مورد نمی توان نظر خاصی داد و به دلیل عدم قانونگذاری و اجرای آن، مسلما چنین مواردی مشاهده می شود. در مواردی هم شخص بعد از یک عمل ناموفق مجبور می شود که مجددا به متخصص و جراح زنان مراجعه کرده و عمل ناموفق قبلی را اصلاح کند.

اما مهمترین عملهای زیبایی که امروزه در حوزه زنان انجام می پذیرد عبارتند از:

1- عمل زیبایی واژن
عمل زیبایی واژن یکی از پرتقاضاترین عملهای زیبایی زنان است. هم اینک نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا خانمها برای داشتن واژنی زیباتر به عمل زیبایی واژن مبادرت می ورزند. این عمل با کوتاه کردن لابیاهای مینور همراه است. از آنجایی که تعداد عصبهای جنسی در لابیا مینور بسیار اندک است، این عمل اختلالی در لذت جنسی فرد ایجاد نمی کند. از سوی دیگر با زیباتر شدن واژن موجب بالارفتن اعتمادبنفس خانم در روابط جنسی و بهبود آن می شود.

عمل زیبایی واژن

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این عمل پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه بفرمایید:

مقاله مرتبط: آشنایی با عمل زیبایی واژن

2- عمل پرینورافی
این عمل یکی از عملهای پرطرفدار بین خانمها مخصوصا بعد از زایمانهای طبیعی است. اگر تعداد زایمانهای طبیعی بالا باشد، معمولا خانم دچار شلی عضلات واژن می شود. این مشکل با عمل پرینورافی قابل رفع است. به همین جهت اصلی ترین متد برای ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی همین عمل پرینورافی است.

3- عمل واژینوپلاستی
این عمل، یک عمل ترمیمی محسوب می شود و هدف آن ترمیم، تنگ کردن واژن و زیباسازی آن است. البته در کنار این عمل می توان به طور همزمان عمل لابیاپلاستی را هم انجام داد. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد واژینوپلاستی دارید این مقاله را مطالعه بفرمایید.

4- روشن سازی واژن
این مورد جزو عملهای زیبایی به شمار نمی آید اما معمولا خانمها متقاضی این گزینه در کنار عملهای زیبایی خود هستند. روشن سازی واژن روشهای مختلفی دارد اما یکی از بهترین و موردپسندترین روشهایی که هم اکنون در کل دنیا انجام می شود، استفاده از لیزر مونالیزاتاچ است.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره لیزر مونالیزا

5- تزریق ژل و چربی به واژن
تزریق ژل و تزریق چربی به واژن، عملهایی هستند که برای حجیم سازی و زیباسازی واژن مخصوصا در افراد لاغر استفاده می شود. این عملها باعث طراوت هرچه بیشتر واژن می شود. در این دو روش ژل و چربی به لابیا ماژور تزریق می  شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله تزریق چربی به واژن یا تزریق ژل به واژن مراجعه کنید.

تزریق ژل به واژن

 

ویژگیهای بهترین جراح زیبایی زنان

حال به این مساله می رسیم که چگونه از بین متخصصین موجود در کشور انتخاب کنیم که برای عمل زیبایی به کدامیک مراجعه کنیم. مهمترین فاکتورهایی که در انتخاب یک دکتر خوب برای عمل زیبایی باید مورد توجه قرار بگیرند عبارتند از:

1- میزان مهارت جراح
بدون شک، مهمترین بحث در عملهای زیبایی این است که نتیجه عمل دلچسب و زیبا در بیاید. برای اطمینان از این مورد می توانید از جراح خود، درخواست تصاویر نمونه کارهای قبلی را بکنید. این مورد می تواند بسیار مفید باشد و شما را در اطمینان از انجام عمل زیبایی یاری دهد، مخصوصا زمانیکه متخصص به شما نمونه کارهای مختلفی را از قبل و بعد از عمل نشان بدهد.

2- تجربه عمل لابیاپلاستی دیگران
اگر کسی را می شناسید که قبلا آنجا عمل کرده نظر او را بپرسید و ببینید آیا از نتیجه عمل خود راضی بوده است یا خیر؟ البته درست است که با یک نظر نمی توان به نتیجه گیری درستی رسید اما بهرحال می تواند دید خوبی به شما بدهد. پس فراموش نکنید و از تجربه عمل لابیاپلاستی دیگران استفاده کنید.

3- نظر مراجعه کنندگان دیگر حاضر در مطب
شما می توانید با توجه به مطب و میزان رضایت مراجعه کنندگان، دید کلی در مورد اینکه آیا آن متخصص، جراح موردنظر شما هست یا خیر بدست آورید. در مدتی که منتظر ورود به مطب هستید با دیگر مراجعه کنندگان ارتباط برقرار کنید و نظر آنها را در مورد پزشک مربوطه بپرسید.

4- دستگاهها و تکنولوژیهای جدید
امروزه یکی از مهمترین دستگاههایی که جهت انجام عملهای زیبایی مورد استفاده می شود، دستگاه لیزر مونالیزاتاچ است. اطمینان حاصل کنید متخصص شما از این دستگاه استفاده می کند. نتیجه عملهای جراحی با استفاده از لیزر بسیار متفاوت از زمانی هستند که جراح از چاقوی جراحی استفاده می کند. تکنولوژی لیزر باعث زیبایی هرچه بیشتر نتیجه عمل و همچنین می نیمم کردن عوارض آن می شود.

لیزر مونالیزا تاچ

در این زمینه نظر شما را به مقاله زیر جلب می کنیم:

مقاله مرتبط: عمل لابیاپلاستی با لیزر

5- تضمین نتیجه عمل زیبایی
در مورد عملهای زیبایی واژن هم مثل هر عمل دیگری احتمال این وجود دارد که نتیجه آن چه دلخواه شماست نشود. اطمینان حاصل کنید که پزشک شما به کار خود متعهد است و در صورت هرگونه اشکالی آن را برای شما رفع می کند. در این مورد با جراح خود صحبت کنید و نظر او را هم جویا شوید.

6- هزینه عمل زیبایی
مسلما یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار بر عمل های زیبایی، هزینه آنهاست. پیشنهاد می کنیم در این مورد اطلاعات خوبی کسب کنید و با دید باز به سراغ عملهای زیبایی بروید. در همین سایت مقاله ای تحت عنوان هزینه عمل زیبایی واژن قرار داده ایم که در آن بطور کامل به این مورد پرداخته ایم. این مقاله هم اینک پر بازدیدترین مقاله سایت است و روزانه تعداد زیادی از خانمها به آن مراجعه می کنند. شما هم می توانید مقاله هزینه لابیاپلاستی و فاکتورهای تاثیرگذار بر آن را در ادامه مشاهده بفرمایید.

مقاله ویژه: هزینه عمل زیبایی واژن چقدر است؟

در پایان امیدوارم این مقاله مفید بوده باشد و به شما در انتخاب بهترین متخصص برای عملهای زیبایی واژن کمک کرده باشد. در صورتیکه سوالی داشتید می توانید با شماره 02144463475 تماس حاصل فرمایید. هر سوالی که در این زمینه دارید و یا اگر تجربه خاصی در عملهای زیبایی واژن دارید لطفا آن را در بخش نظرات زیر همین مقاله کامنت بگذارید تا بقیه دوستان هم از آن استفاده کنند.

اگر در مورد این مقاله سوال یا ابهامی دارید در بخش کامنتهای زیر همین مقاله با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید...

ارسال سوال و دیدگاه
سوالات کاربران
1: آزاده:با سلام و احترام امكان تشخيص از راه دور با ارسال عكس از ناحيه مورد نظر دارين؟ سپاس

سلام از راه دور نمیشه معاینه کرد و نظر داد.

2: ناشناس:اگه کسی لابیاپلاستی انجام داده باشه و لابیا ی یه قسمت کلا حذف شده باشه آیا امکان داره دوباره بازسازی و ترمیم براش انجام بشه لطفا راهتمایی کنید

سلام. بله عزیزم ترمیم لابیاپلاستی قابل انجامه. البته بهتر بود همان اول در انتخاب جراح بیشتر دقت می کردید. اگر نیاز به مشاوره داشتید در واتساپ به شماره 09909236065 پیام بدید تا در مورد لابیاپلاستی و ترمیم لابیاپلاستی مشاوره دریافت کنید.

3: ارزو:میخواستم بدونم جراحی سینه انجام میدهید هزینه اش چقدر است

سلام. من این جراحی رو انجام نمیدم و از قیمتش هم بی اطلاعم. معمولا هزینه جراحی ها بعد از معاینه و تشخیص مشکل تعیین میشه.