خانم دکتر متین ذاکرین
متخصص و جراح زنان

 

آدرس مطب: تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پونک، نبش کوچه نوزدهم، ساختمان بانک سامان، پلاک 24، طبقه 4، واحد 7

✔️تزریق ژل به نقطه جی | تقویت نقطه جی پوینت

بهبود ارگاسم در زنان با تزریق ژل به نقطه جی

یکی از مشکلات رابطه زناشویی، نرسیدن به اوج لذت یا ارگاسم در زنان است. این مشکل بر رابطه زوجین تاثیر منفی دارد. حتی می تواند باعث طلاق زوجین شود. به کمک برخی روشها می توان ارگاسم را در زنان بهبود بخشید. به همین دلیل در این مقاله به موضوع تقویت ناحیه جی با تزریق ژل خواهیم پرداخت. برای دسترسی سریع به مطالب می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.


فهرست
ارگاسم در زنان
علت به ارگاسم نرسیدن زنان
نقطه جی کجاست؟
نقش نقطه جی در ارگاسم زنان
جی اسپات زن کجاست؟
تقویت نقطه جی با تزریق ژل
مزایای تزریق ژل به نقطه ی جی
ماندگاری تقویت نقطه ی جی
اقدامات قبل از تقویت نقطه جی
سخن پایانی 

 

ارگاسم در زنان 

ارگاسم یا اوج لذت زن حالتی است که به دنبال رها شدن از تنش های جنسی زن اتفاق می افتد. انقباض شدید ماهیچه ای، تغییر ضربان قلب و تنفس از علائم اوج لذت در زنان است. مدت زمان رسیدن به ارگاسم در زنان ده تا بیست دقیقه است. این زمان در بین خانمها متفاوت است. 

 

علت به ارگاسم نرسیدن زنان 

دلایل مختلفی برای به ارگاسم نرسیدن زنان وجود دارد. شکل ظاهری نامناسب یا چین و چروک واژن می تواند اعتماد بنفس زنان در رابطه جنسی را کم کرده و بر ارگاسم آنها تاثیر بگذارد. موارد زیر نیز می توانند از دلایل به ارگاسم نرسیدن زنان باشند:

• اختلالات هورمونی
• شلی واژن
خشکی واژن
آتروفی واژن
• افزایش سن
• یائسگی
• عدم تمرکز بر رابطه جنسی

همچنین درد هنگام نزدیکی یا مشکل واژینیسموس هم می تواند علت به ارگاسم نرسیدن زنان باشد. 

 

نقطه جی کجاست؟

نقطه جی یا جی اسپات ناحیه ای داخل واژن است که در قسمت جلویی واژن (سقف واژن) قرار گرفته و کمی برجسته تر از نقاط دیگر واژن است. این ناحیه بخشی از شبکه کلیتورال است که کلیتوریس بخش خارجی این شبکه است. اگر ناحیه G در زنان به درستی تحریک شود باعث اوج لذت زن و ارگاسم قوی می شود. 

نقطه جی و ارگاسم زنان

 

نقش نقطه جی در ارگاسم زنان

G-Spot نقش مهمی در ارگاسم زنان ایفا می کند. در این ناحیه عصب های جنسی فراوانی وجود دارد. زنانی که دارای ناحیه جی هستند سریعتر و طولانی تر از زنان دیگر ارگاسم را تجربه می کنند. 

 

جی اسپات زن کجاست؟ 

با وارد کردن دو بند انگشت به داخل واژن می توانید این نقطه را پیدا کنید. ناحیه جی با بافتهای مجاور متفاوت بوده و نسبت به بقیه واژن زبر و گرد است. بهترین زمان برای پیدا کردن جی اسپات زمانی است که تحریک شده باشید. در این حالت به راحتی می توانید نقطه جی را لمس کنید.
در مورد پیدا کردن جی اسپات زنان توجه داشته باشید که دختران باکره نمی توانند نقطه جی را پیدا کنند چون این کار به پرده بکارت آنها آسیب می زند.

چنانچه قصد دارید تزریق ژل به ناحیه جی را انجام دهید، شما هم می توانید از تخصص خانم دکتر متین ذاکرین، متخصص و جراح زنان در این زمینه بهره مند شوید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت ویزیت با شماره تلفن 02144463475 تماس حاصل فرمایید. 

 

تقویت نقطه جی با تزریق ژل 

میل جنسی زنان به دلایل مختلفی مثل زایمان، یائسگی یا مصرف برخی داروها کاهش پیدا می کند. این خانمها نمی توانند دوباره ارگاسم را تجربه کنند. اما به کمک برخی روش ها می توان تحریک ناحیه جی در واژن را تقویت کرد.
تزریق ژل به نقطه جی یکی از روشهایی است که می تواند باعث تقویت نقطه جی و تحریک ناحیه جی در زنان شود. تزریق ژل به جی اسپات حدود 10 دقیقه طول می کشد. پزشکان برای انجام این تزریق، از بی حسی موضعی استفاده می کنند. بنابراین در زمان تزریق احساس درد نخواهید داشت. 

تقویت نقطه جی با تزریق ژل

 

مزایای تزریق ژل به نقطه ی جی

تزریق ژل به ناحیه جی اسپات می تواند تجربه رسیدن به ارگاسم و اوج لذت زن را به او برگرداند. از جمله مزایای تزریق ژل به نقطه جی به موارد زیر می توان اشاره کرد:

• برطرف کردن بی میلی جنسی
• بهبود رابطه جنسی
• افزایش اعتماد بنفس خانم ها در برقراری رابطه جنسی
• برجسته تر شدن نقطه جی
• افزاش تحریک پذیری جی اسپات زنان

به علاوه تقویت نقطه جی با تزریق ژل نیازی به جراحی ندارد و تزریق ژل بدون عوارض و بسیار کم خطر است. 

 

ماندگاری تقویت نقطه ی جی

میزان ماندگاری تقویت نقطه جی با تزریق ژل بستگی به این دارد که از چه نوع ژلی برای تزریق استفاده شده است. ژل هایی که برای تزریق استفاده می شوند شامل سه دسته زیر هستند:

• ژل های موقت: ماندگاری این نوع ژل بسیار کم و در حدود 3 ماه تا یک سال است. توصیه می کنیم برای ماندگاری بیشتر تقویت ناحیه جی از این نوع ژل ها برای تزریق استفاده نکنید.
• ژل های نیمه موقت: استفاده از این نوع ژل برای جوانسازی واژن توسط وزرات بهداشت تایید شده است. ماندگاری این نوع ژل به مدت 2 الی 5 سال است. اغلب پزشکان از این نوع ژل برای تقویت نقطه جی استفاده می کنند.
• ژل های دائمی: این نوع ژل 5 سال ماندگاری دارد. اما استفاده از آن مورد تایید پزشکان و وزارت بهداشت نیست. تزریق این ژل برای تقویت نقطه جی با عوارضی می تواند همراه باشد.

ماندگاری تقویت نقطه جی در ارگاسم زنان

چنانچه شما هم نیاز به تزریق ژل به ناحیه جی دارید، می توانید از تخصص خانم دکتر متین ذاکرین، متخصص و جراح زنان در این زمینه بهره مند شوید. خانم دکتر ذاکرین از بهترین ژل های موجود در بازار برای تقویت ناحیه جی استفاده می کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت ویزیت با شماره تلفن 02144463475 تماس حاصل فرمایید. 

 

اقدامات قبل از تقویت نقطه جی

قبل از تزریق ژل به جی اسپات اگر داروی خاصی استفاده می کنید یا حساسیت دارید، حتما باید آن را به پزشک خود اطلاع دهید. همچنین زنانی که عفونت واژینال دارند باید قبل از تزریق عفونت خود را درمان کنند.
اگر از قرصهای آسپرین استفاده می کنید، نباید از 5 روز قبل از تزریق تا 5 روز بعد از تزریق از این داروها استفاده کنید. چون مصرف آسپرین می تواند در زمان تزریق ژل به جی اسپات مشکل ساز شود. 

 

سخن پایانی

زنان زیادی به علت زایمان، یائسگی، خشکی واژن و ... دچار بی میلی جنسی شده و ارگاسم را مثل قبل تجربه نمی کنند. نرسیدن به ارگاسم در زنان، روابط آنها با همسران شان را تحت تاثیر قرار می دهد. برای حل این مشکل می توان نقطه جی در زنان را تقویت کرد. جی اسپات در به ارگاسم رسیدن نقش مهمی دارد. پزشکان با تزریق ژل به ناحیه جی می توانند تحریک نقطه جی را در زنان افزایش دهند. زنانی که این عمل زیبایی زنانه را انجام می دهند. دوباره می توانند ارگاسم را تجربه کنند.

در صورتی که سوال دیگری در مورد تقویت نقطه جی با تزریق ژل دارید، می توانید سوالات خود را در بخش نظرات همین مقاله مطرح کنید.  

Flowers
بیشتر بخوانید...

ارسال سوال و دیدگاه
سوالات کاربران

1: سعیده:سلام من مجردم و27سالمه میخواستم برای تزریق چربی ب لابیا مازور بیام پیشتون ،الان مقاله تزریق چربی به نقطه جی رو خوندم ی سوال برام پیش اومد،ترزریق ژل ب نقطه جی برا دختران امکانش هست؟؟؟

سلام نه عزیزم. تزریق ژل به نقطه G از درون واژن انجام میشه و جهت بهبود ارگاسم در رابطه جنسی هست. این کار به پرده بکارت آسیب می زنه و برای دختران قابل انجام نیست. اما تزریق چربی به لابیاماژور رو می تونید انجام بدین.

اینستاگرام دکتر ذاکرین با بیش از 120 هزار فالوور!