لیزر الکساندرایت دکا 2020 و ویژگیهای منحصر بفرد آن

لیزر الکساندرایت دکا 2020

تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است و دستگاه های لیزر موهای زائد نیز از این قاعده مستثنی نیستند. هر نسخه جدید از این لیزرها عیب های نسخه های قبلی را رفع کرده و یک قدم بیشتر به رضایت کاربران نزدیک می شود. در این مقاله شما را با جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد یعنی الکساندرایت دکا آشنا خواهیم کرد. برای دسترسی سریع تر به بخش های مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.


فهرست
لیزر موهای زائد با الکساندرایت
لیزر الکساندرایت دکا چیست؟
مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت دکا
چقدر از موهای زائد با لیزر الکساندرایت دکا رفع می شود؟
تعداد جلسات لیزر موهای زائد با الکساندرایت دکا
لیزر الکساندرایت دکا 2020 برای چه پوستی خوب است؟
انتقال بیماریهای مقاربتی با الکساندرایت دکا امکانپذیر است؟
از کجا بفهمیم با لیزر الکساندرایت اصل لیزر انجام می شود؟
چرا لیزر الکساندرایت دکا پوست را نمی سوزاند؟
چه کسانی می توانند از لیزر الکساندرایت استفاده کنند؟
آیا می توان موهای زائد صورت را با الکساندرایت دکا برطرف کرد؟
تکرار لیزر موهای زائد با الکساندرایت دکا
قبل از لیزر با الکساندرایت باید شیو کنم یا نه؟
سخن پایانی 

 

لیزر موهای زائد با الکساندرایت

اگر شما هم به دنبال لیزر موهای زائد باشید، هر بار از کسی که لیزر کرده، پرسیده اید: درد داشت یا نه؟ لیزر واقعا موهای زائد را از بین برده یا نه؟ و سوالاتی از این دست. حتما بین همه جوابهایی که شنیده اید از الکساندریت به عنوان تنها لیزر موهای زائد بدون درد نام برده اند که واقعا بعد از چند ماه توانسته اکثر موهای زائد را از بین ببرد.

در حقیقت لیزرهای الکس یا الکساندرایت، نسل جدید لیزر موهای زائد هستند که برخلاف نسل های قبلی، بدون درد و سوزش موهای زائد بدن را تا 95 درصد برطرف می کنند. در ادامه با نسل لیزر الکساندرایت دکا بیشتر آشنا خواهید شد. 

لیزر موهای زائد با الکساندرایت

 

لیزر الکساندرایت دکا چیست؟

دستگاه لیزر الکساندرایت دکا 2020، جدیدترین نسل‌ لیزر الکساندرایت بوده که امسال وارد بازار شده است. این دستگاه لیزر را شرکت ایتالیایی دکا (Deka) ساخته است. شرکت دکا یکی از معتبرترین شرکتهای تولید دستگاه‌های لیزر موهای زائد در جهان است.

معروفترین دستگاه هایی لیزر پزشکی که شرکت دکا تولید کرده است شامل لیزر مونالیزاتاچ، لیزر الکساندرایت موتوس ax و الکساندرایت (الکس) موتوس ay است. موتوس ax انقلابی در لیزر موهای زائد بود که با ay این انقلاب تکمیل شد. در واقع لیزر الکساندرایت دکایی که در این مقاله به شما معرفی می شود همان الکس ay است. 

 

مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت دکا

الکس موتوس ay جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد از سری لیزرهای الکساندرایت (الکس) دکا است که به تکنولوژی الکس سرد (cold Alex) مجهز شده است. استفاده از این تکنولوژی باعث شده لیزر موهای زائد بدن بدون درد انجام شود. سایر مزایای استفاده از الکساندرایت دکا عبارتند از:

• رفع دائمی موهای زائد بدن
• رفع موهای خیلی نازک و حتی کرک مانند
• لیزر موهای زائد بلوند، سفید و قرمز
• آسیب ندیدن پوست
• لیزر موهای زائد بدون سوزش
• لیزر موهای زائد در کمترین زمان

همچنین استفاده از لیزر الکس دکا از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه تر از دستگاه های دیگر بوده و عوارض جانبی بسیار کمتری دارد.

اگر شما هم قصد لیزر موهای زائد خود را دارید، می توانید بدون هیچ درد و سوزشی در کمترین زمان لیزر موهای زائد خود را در مطب خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان و زایمان انجام دهید. برای رزرو نوبت یا مشاوره تلفنی می توانید با شماره 09032431616 تماس بگیرید. 

 

چقدر از موهای زائد با لیزر الکساندرایت دکا رفع می شود؟

لیزر الکساندرایت دکا می تواند 95% از موهای زائد را برطرف کند. بیشتر مراجعان در همان جلسه اول استفاده از این لیزر شاهد ریزش 80 درصدی موهای زائد هستند. 

لیزر موهای زائد با الکساندرایت دکا

 

تعداد جلسات لیزر موهای زائد با الکساندرایت دکا

هر چند تعداد جلسات لیزر به فاکتورهایی مثل نوع پوست و مو، جنسیت، سن، سیکل رشد مو و ... بستگی دارد، اما معمولا با الکساندرایت دکا می توانید ظرف 4 تا 6 جلسه از شر موهای زائد خلاص شوید. 

 

لیزر الکساندرایت دکا 2020 برای چه پوستی خوب است؟

این دستگاه برای همه ی پوستهای روشن، سبزه و برنزه موثر است. در حالی که دستگاه های دیگر فقط برای پوستهای روشن کاربرد داشته و تاثیری روی پوست های سبزه و برنزه ندارند. 

 

انتقال بیماریهای مقاربتی با الکساندرایت دکا امکانپذیر است؟

یکی از دغدغه های مهم خانم ها برای لیزر موهای زائد بیکینی، نگرانی از ابتلا به بیماریهای مقاربتی مثل زگیل تناسلی و تبخال تناسلی است. اما سر دستگاه لیزر الکساندرایت دکا، غیر تماسی است و موقع لیزر 4-5 سانت از پوست فاصله دارد. همین باعث می شود خطر انتقال بیماری های پوستی یا مقاربتی به صفر برسد. این یکی از مزیتهای مهم لیزر الکساندرایت دکا است. 

 

از کجا بفهمیم با لیزر الکساندرایت اصل لیزر انجام می شود؟

از آنجایی که لیزر الکس ایتالیایی است و با قیمت بالایی وارد کشور می شود نمونه های تقلبی این دستگاه در برخی مراکز به جای الکس اصل استفاده می شود. برای اینکه اصل یا تقلبی بودن دستگاهی که با آن لیزر می شوید را متوجه شوید باید به نکات زیر توجه کنید:

• لیزر موهای زائد با موتوس ay بدون استفاده از ژل انجام می شود.
• در الکساندرایت موتوس ay از سیستم کولینگ برای خنک کردن پوست موقع لیزر استفاده می شود. کولینگ یک دستگاه جداگانه است که سر این دستگاه موقع کار با لیزر روی هندپیس لیزر سوار می شود تا پوست را خنک کند.
• سر هندپیس لیزر نباید با پوست شما در تماس باشد.

در ضمن موقع کار با این لیزر نباید احساس درد و سوزش داشته باشید. چون سیستم کولینگ دمای منفی 9 درجه سانتی گراد را برای خنک شدن پوست ایجاد می کند. 

تشخیص لیزر الکساندرایت اصل

 

چرا لیزر الکساندرایت دکا پوست را نمی سوزاند؟

شاید برای شما هم عجیب باشد که چطور امواج لیزر به پوست شخص آسیب نمی زند. علت این پدیده استفاده از طول موج های بلندی است که به عمق پوست یعنی به ریشه یا فولیکول مو نفوذ می کنند. از آنجا که سرعت جذب ملانین پوست و فولیکول مو با هم فرق دارد، پوست نسبت به فولیکول مو، بسیار آهسته طول موجهای لیزر را جذب می کند. 

 

چه کسانی می توانند از لیزر الکساندرایت استفاده کنند؟

استفاده از این دستگاه هم برای خانمها و هم آقایان با هر رنگ پوستی امکانپذیر است. در ضمن استفاده از این دستگاه هیچ محدودیت سنی ندارد. 

 

آیا می توان موهای زائد صورت را با الکساندرایت دکا برطرف کرد؟

شاید فکر کنید الکس موتوس ay و یا ax فقط برای لیزر موهای زائد واژن انجام می شود. در حالی که از این دستگاه می توان برای رفع موهای زائد صورت و گردن، گوش، کل دست و زیر بغل، خط بیکینی، کل باسن، کمر، شکم و پشت بدن استفاده کرد.

در صورتی که مایل به لیزر موهای زائد با الکساندرایت موتوس ay هستید، می توانید بدون درد و سوزش لیزر موهای زائد خود را در مطب خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان و زایمان انجام دهید. برای رزرو نوبت یا مشاوره تلفنی می توانید با شماره 09032431616 تماس بگیرید. 

 

تکرار لیزر موهای زائد با الکساندرایت دکا

بعد از 4 تا 6 جلسه ای که درمان با لیزر را انجام دادید، از آن به بعد نیاز به یک جلسه تکرار لیزر به طور سالانه و یا هر 6 ماه یکبار خواهید داشت. 

جلسه تکرار لیزر مو با الکساندرایت

 

قبل از لیزر با الکساندرایت باید شیو کنم یا نه؟

قبل از اینکه برای جلسه لیزر حاضر شوید، باید موهای زائد را شیو کرده باشید. به هیچ عنوان از اپیلاسیون یا کاری که موها را از ریشه در می آورد، استفاده نکنید. شیو موها کمک می کند گرمای لیزر به جای اینکه از طریق موها جذب پوست شود، امواج لیزر بیشتر جذب ریشه مو شوند. این کار به سوختن بهتر ریشه مو و جلوگیری از سوختگی پوست بدن کمک می کند. 

 

سخن پایانی

نسل لیزرهای الکساندرایت شرکت ایتالیایی دکا می تواند به لیزر موهای زائد بدون درد کمک کند. این شرکت دو لیزر موتوس ax و ay را روانه بازار کرده است. الکس موتوس ay جدیدترین نسل است که با داشتن سیستم کولینگ مانع از درد، سوزش و سوختگی پوست می شود.

نمونه های تقلبی این دستگاه نیز وجود دارد که به سادگی و با توجه به نکاتی که درباره لیزرهای الکساندرایت دکا در مقاله گفته شد، می توانید نمونه اصل این دستگاه را تشخیص دهید. استفاده از الکساندرایت دکا بی نیاز از هرگونه ژل یا مواد خنک کننده دیگری است و به سرعت می تواند موهای زائد اندام های بزرگی مثل پا و دست را برطرف کند.

در صورتی که سوالی درباره لیزر الکساندرایت دکا 2020 دارید، می توانید سوالات خود را در بخش نظرات این مقاله ارسال کنید.  

بیشتر بخوانید...

ارسال سوال و دیدگاه