لیزر الکساندرایت موتوس ay و ویژگیهای منحصربفرد آن | Motus AY

لیزر الکساندرایت motus AY

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد خود را دارید و نمی توانید بین لیزرهای مختلف یکی را انتخاب کنید، این مقاله می تواند در انتخاب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد به شما کمک کند. در این مقاله به موضوع رفع موهای زائد با لیزر موتوس sy خواهیم پرداخت. جهت دسترسی به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.


فهرست
آشنایی با لیزر motus AY
کاربردهای لیزر موتوس AY
جوانسازی همزمان پوست با لیزر موتوس ay
مزایای لیزر Motus AY برای لیزر موهای زائد
سرعت لیزر موهای زائد با لیزر Motus AY
تعداد جلسات لیزر موهای زائد با لیزر Motus AY 

 

آشنایی با لیزر Motus AY

جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد، لیزر الکساندرایت موتوس ay است. این دستگاه جزو بهترین دستگاههای لیزر موهای زائد است که برای همه رنگ های پوست بخصوص برای لیزر پوست سبزه و تیره به کار می رود. لیزر موتوس ay دارای دو طول موج 1064 و 750 نانومتر است و فقط تا سطح پوست و فولیکول موها نفوذ می کند. بنابراین نباید نگران عوارض جانبی استفاده از این لیزر باشید. چون به هیچ وجه به عمق بافت های بدن نفوذ نمی کند. 

 

کاربردهای لیزر موتوس AY 

لیزر موتوس کاربردهای زیادی دارد. از جمله کاربردهای لیزر motus ay استفاده از آن برای موارد زیر است:

• رفع مو های زائد
• جوانسازی پوست
• درمان ضایعات عروقی و پیگمانته پوست 

 

جوانسازی همزمان پوست با لیزر موتوس ay

کسانی که برای لیزر موهای زائد خود، دستگاه لیزر موتوس ay را انتخاب می کنند، علاوه بر لیزر موهای زائد، پوست آنها نیز جوانسازی می شود. چون طول موج 1064 نانومتری لیزر در دستگاه لیزر موتوس ay گرمایی را تولید می کند که موجب تحریک کلاژن های پوست و جوانسازی آن می شود. ساخت الاستین و کلاژن های جدید در پوست ناحیه تحت لیزر باعث جوانسازی و استحکام پوست در این ناحیه می شوند. به همین دلیل است که بهترین کلینیک های لیزر موهای زائد از این دستگاه برای رفع موهای زائد استفاده می کنند.

کافی ست شما این ویژگی را با دیگر دستگاههای لیزر مقایسه کنید که باعث خشکی و حتی سوختن پوست می شوند.

جوانسازی پوست با لیزر موتوس ay

اگر شما هم قصد انجام لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت motus ay را دارید، بهتر است با شماره 09032431616 تماس بگیرید یا به همین شماره در واتساپ پیام دهید. 

 

مزایای لیزر Motus AY برای لیزر موهای زائد

سر دستگاه لیزر Motus AY بدون تماس با پوست است. بنابراین در لیزر موهای زائد بیکینی امکان انتقال بیماری های مقاربتی مثل سوزاک، زگیل تناسلی و غیره وجود ندارد. سایر مزایای لیزر موهای زائد با لیزر Motus AY عبارت است از:

لیزر بدون درد موهای زائد
• لیزر موهای زائد بدون سوزش
• بهترین دستگاه لیزر برای پوست سبزه و برنزه
• بهترین دستگاه لیزر برای موهای بور، کرکی و ضخیم
• دارای سیستم خنک کننده بسیار قوی بوده و موقع لیزر احساس گرما یا سوختگی در پوست ناحیه تحت لیزر ندارید
بدون نیاز به ژل یا بیحسی
• سرعت دوبرابر نسبت به لیزرهای دیگر (بذلیل داشتن تکنولوژی Moveo)

همچنین استفاده از دستگاه لیزر Motus AY برای رفع موهای زائد بدن بدون عوارض جانبی است. 

بیشتر بخوانید: آیا لیزر بیکینی برای دختران ضرر دارد؟ 

 

سرعت لیزر موهای زائد با لیزر Motus AY

به دلیل دسترسی به تکنولوژی جدید Moveo سرعت این دستگاه در لیزر موهای زائد 2 برابر دستگاه های قبلی است. این دستگاه می تواند موهای زائد بدن را ظرف کمتر از 45 دقیقه لیزر کند. 

 

تعداد جلسات لیزر موهای زائد با لیزر Motus AY

دانستن جواب این سوال که آیا لیزر موهای زائد برگشت پذیر است بسیار مهم و ضروری است. در این دستگاه تعداد جلسات لیزر به ضخیم بودن یا نبودن ریشه موهای زائد بستگی دارد. تعداد جلسات لیزر معمولا 6 تا 8 جلسه است و بعد از پایان این جلسات 100 درصد موهای زائد کاملا از بین می رود. بعد از آن سالیانه یک بار به جلسات دوره ای برای شارژ نیاز خواهید داشت.

جالب اینجاست شما در دو جلسه اول به طور بی نظیری شاهد ریختن موهای زائد بدن خود می شوید. اتفاقی که همه مراجعین مرکز ما را شگفت زده می کند! اگر سوالی در این زمینه دارید در بخش نظرات از ما بپرسید.

بیشتر بخوانید...

ارسال سوال و دیدگاه