خانم دکتر متین ذاکرین
جراح زیبایی و متخصص زنان

 

آدرس مطب: تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از پونک، نبش کوچه نوزدهم، ساختمان بانک سامان، پلاک 24، طبقه 4، واحد 7

عمل زیبایی کلیتوریس

تعداد بازدید: 5256

عمل زیبایی کلیتوریس

بافت اضافی پوشاننده کلیتوریس گاهی می تواند منجر به مشکلاتی برای زنان شود یا ظاهر زیبایی نداشته باشد. راه حل این مشکل نوعی جراحی است که با عنوان عمل زیبایی کلیتوریس یا در واقع کوچک سازی کلاهک کلیتوریس شناخته می شود. در این مقاله به تعریف عمل زیبایی کلیتوریس یا عمل کلیتورال هود ریداکشن و سوالات مرتبط می پردازیم. جهت دسترسی به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.


فهرست
کلیتوریس چیست؟
عمل زیبایی کلیتوریس یا کلیتورال هود ریداکشن چیست؟
دلایل انجام عمل زیبایی کلیتوریس
چه کسانی کاندیدای عمل زیبایی کلیتوریس هستند؟
چرا اندازه کلاهک کلیتوریس مهم است؟
جراحی زیبایی کلیتوریس چگونه انجام می شود؟
آیا لذت جنسی با عمل زیبایی کلیتوریس کاهش می یابد؟
آیا عمل زیبایی کلیتوریس دردناک است؟
آیا رابطه جنسی پس از عمل زیبایی کلیتوریس بهبود خواهد یافت؟
بهبود پس از عمل زیبایی کلیتوریس
کدام جراح برای انجام عمل زیبایی کلیتوریس مناسب است؟ 

 

 

کلیتوریس چیست؟

کلیتوریس مهمترین عضو جنسی زنان است و منبع لذت جنسی است و بیشتر از هر بخش دیگر در بدن زنان اعصاب جنسی دارد. کلیتوریس در واقع معادل آلت جنسی مردان است. در جنین انسان، هم کلیتوریس و هم آلت جنسی مرد از یک ساختار مشتق می شوند.

کلیتوریس چیست

اکثرا تصور می شود که کلیتوریس یک ساختار بسیار کوچک است که تقریبا در اندازه نخود است که در واقع تنها بخش قابل مشاهده آن است و کل آن حدود 9 سانتی متر است و تا نزدیک دهانه واژن می رسد.
مهمترین نکته درباره کلیتوریس این مورد است که اکثر زنان بدون تحریک این عضو به لذت جنسی یا ارگاسم نمی رسند.
بدنه کلیتوریس توسط بافت صورتی چین خورده ای پوشانده شده است که کلاهک کلیتوریس نامیده می شود. در حین تحریک جنسی، کلاهک کمی ورم می کند و بخش مرئی کلیتوریس کمتر قابل مشاهده است.
حدود 8000 عصب جنسی در کلیتوریس وجود دارد و تنها وظیفه کلیتوریس، برانگیختگی جنسی زنان و تواناسازی آنها در رسیدن به اوج لذت جنسی است. 

 

 

عمل زیبایی کلیتوریس یا کلیتورال هود ریداکشن چیست؟

عمل زیبایی کلیتوریس یا کلیتورال هود ریداکشن شیوه ای است که معمولا همراه با جراحی لابیاپلاستی برای کمک به کاهش چین های اضافی کلاهک کلیتوریس انجام می شود. پوست اضافه این ناحیه در صورت برنداشتن پس از لابیاپلاستی و جراحی لابیا مینور می تواند موجب ایجاد برجستگی شود و انجام این جراحی می تواند به ایجاد توازن و ظاهر ناحیه تناسلی و واژن کمک کند.

بیشتر بخوانید: آیا شما کاندیدای مناسبی برای عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی هستید؟ 

 

 

دلایل انجام عمل زیبایی کلیتوریس

• سریعتر رسیدن به اوج لذت جنسی
• امکان رسیدن به چندین ارگاسم
• زیبایی ظاهری
• احساس راحتی بیشتر در هنگام پوشیدن لباس های تنگ 

 

 

چه کسانی کاندیدای عمل زیبایی کلیتوریس هستند؟

اگر شما یکی از علائم زیر را دارید، می توانید عمل زیبایی کلیتوریس را انجام دهید:
• کاهش لذت جنسی

نارضایتی از رابطه جنسی

• نارضایتی از ظاهر کلاهک کلیتوریس
• دشواری در تحریک جنسی و رسیدن به ارگاسم
• احساس ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس های تنگ 

 

 

چرا اندازه کلاهک کلیتوریس مهم است؟

کلیتوریس با بافتی پوشانده است که به آن کلاهک کلیتوریس گفته می شود. این بافت پوستی در واقع هدف بسیار مهمی دارد و مانع مالش همیشگی کلیتوریس می شود که می تواند موجب درد، عفونت و تحریک بیش از حد شود و همچنین کلیتوریس را مرطوب نگه می دارد. در برخی از زنان، این تکه پوست بسیار بزرگ است یا در طی رابطه جنسی به درستی جمع نمی شودکه دلیل آن می تواند ژنتیک، تروما یا زایمان باشد.
کلیتوریس تنها یک هدف دارد و آن عرضه لذت جنسی است. در صورتی که کلاهک بسیار بزرگ باشد، توانایی کلیتوریس در رسیدن به هدفش کاهش می یابد. با کاهش اندازه کلاهک کلیتوریس، بسیاری از زنان می توانند بیشتر از قبل لذت جنسی ببرند.

چنانچه شما هم قصد انجام لابیاپلاستی یا کوچک سازی کلاهک کلیتوریس خود را دارید می توانید با مطب خانم دکتر ذاکرین به شماره 02144463475 تماس بگیرید. در جلسه معاینه و مشاوره قبل از عمل زیبایی، خانم دکتر همه سوالات شما را پاسخ می دهند و بهترین روش جراحی را برای شما انتخاب می کند.

 

 

جراحی زیبایی کلیتوریس چگونه انجام می شود؟

عمل زیبایی کلیتوریس یا کلیتورال هود ریداکشن یک جراحی نسبت ساده است و به تنهایی تحت بی حسی موضعی قابل انجام است. با این وجود، اغلب بیماران عمل زیبایی لابیا و عمل کلیتورال هود ریداکشن را با هم انجام می دهند. در طی عمل پزشک بخش کوچکی از بافت را بر میدارد تا اندازه کلاهک کوچک شود و به هیچ وجه به کلیتوریس و پایانه ها عصبی دست نمی زند. بنابراین هیچگونه کاهش میل جنسی و آسیب به اعصاب جنسی رخ نخواهد داد.

چنانچه شما هم نیاز به انجام عمل زیبایی لابیاپلاستی یا کوچک سازی کلاهک کلیتوریس خود دارید می توانید با مطب دکتر ذاکرین تماس بگیرید. قبل از انجام عمل، خانم دکتر طی یک جلسه معاینه و مشاوره، وضعیت لابیاهای شما را بررسی کرده و در مورد عمل و آمادگی های قبل از آن با شما صحبت می کنند. شما همچنین می توانید در این جلسه، عکسهایی از عمل های قبلی انجام شده در کلینیک ما را مشاهده کرده و نتایج شگفت انگیز عمل های زیبایی را با چشم خودتان ببینید. پیشنهاد می کنیم جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعیین وقت ویزیت با شماره تلفن 02144463475 تماس حاصل فرمایید.

 

 

آیا لذت جنسی با عمل زیبایی کلیتوریس کاهش می یابد؟

به دلیل بی حسی موضعی ممکن است حس شما در این ناحیه کمی کاهش یابد اما از آنجایی که هیچ آسیبی به اعصاب در طی جراحی زده نمی شود، هیچ حس جنسی از بین نخواهد رفت اما ورم در این ناحیه می تواند حس جنسی را کاهش دهد که معمولا بین سه تا شش ماه طول می کشد تا به حالت عادی بازگردد. پس از این مدت کلیتوریس نمایان تر شده و رسیدن به ارگاسم سریع تر خواهد شد و همچنین می توانید چندین ارگاسم داشته باشید.

رفع تیرگی واژن

 

 

آیا عمل زیبایی کلیتوریس دردناک است؟

به دلیل استفاده از بی حسی موضعی در این ناحیه، بیمار هیچ گونه دردی را در طی عمل حس نخواهد کرد.
پس از جراحی نیز مسکن هایی برای کنترل درد برای بیمار تجویز خواهند شد.

 

 

آیا رابطه جنسی پس از عمل زیبایی کلیتوریس بهبود خواهد یافت؟

جواب این سوال دشوار است زیرا زندگی جنسی فرد یک خصیصه صرفا جسمی نیست. اما بهبود ظاهری ناحیه تناسلی می تواند اعتماد به نفس فرد را افزایش دهد و موجب رابطه جنسی بهتری شود. هدف عمل زیبایی کلیتوریس یا کلیتورال هود ریداکشن، افزایش تحریک کلیتوریس در طی رابطه جنسی به وسیله بهبود دسترسی به این ناحیه است. بیشتر در دسترس بودن کلیتوریس موجب افزایش تحریک و بهبود رابطه جنسی می شود.

ارگاسم متوالی

 

 

بهبود پس از عمل زیبایی کلیتوریس

جراحی کلیتورال هود ریداکشن نوعی عمل سرپایی است که بدین معنی است که همان روز می توانید به خانه برگردید تا روند بهبود شما آغاز شود.
برای چند روز پس از جراحی، باید استراحت کنید. در طی این زمان، احساس ناراحتی و ورم طبیعی است و به سرعت کاهش خواهد یافت. پزشک آنتی بیوتیک هایی را برای جلوگیری از عفونت و همچنین داروهایی را برای تسکین درد تجویز می کند. پس از چند روز می توانید به کارهای عادی خود برگردید. همچنین این جراحی نیاز به کشیدن بخیه ندارد.
مراقبت های پس از عمل زیبایی کلیتوریس، همانند مراقبت های پس از لابیاپلاستی هستند، توصیه می شود که مقاله مرتبط را مطالعه کنید.

استراحت بعد از عمل زیبایی کلیتوریس

بیشتر بخوانید: عمل لابیاپلاستی چقدر هزینه دارد؟ 

 

 

کدام جراح برای انجام عمل زیبایی کلیتوریس مناسب است؟

تجربه جراح در زمینه انجام عمل های زیبایی ناحیه تناسلی مهمترین نکته است. خانم دکتر متین ذاکرین، با انجام بیش از صدها عمل زیبایی واژن از جمله لابیاپلاستی، واژینوپلاستی، کلیتورال هود ریداکشن و عمل تنگ کردن واژن تجربه زیادی در انجام عمل های زیبایی از جمله عمل زیبایی کلیتوریس دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت وقت معاینه با شماره 02144463475 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: ویژگی های بهترین جراح زیبایی واژن

اگر در این مورد عمل زیبایی کوچک سازی کلاهک کلیتوریس یا دیگر عمل های زیبایی واژن سوالی دارید، می توانید در بخش نظرات سوالات خود را از دکتر ذاکرین بپرسید، خانم دکتر در اسرع وقت پاسخ شما عزیزان را خواهند داد.

مقالات پیشنهادی
ارسال نظر
نظرات کاربران

1: فرح:سلام ارمطالب مفیدتون نهایت استفاده رومیبرم ممنون ازاینکه وقت میذارین وتطلاع رسانی میکنی درباره هزینه درمان کوچک کردن لبه های واژن وازبین بردی تیرگی راهنمایی بفرمایید لطفا

سلام عزیزم با مطب تماس بگیر.

ساعت کاری دکتر ذاکرین

ساعات مطب

شنبه ها
11 صبح تا 5 عصر

یکشنبه ها
11 صبح تا 8 شب

سه شنبه ها
11 صبح تا 8 شب


پذیرش تنها و تنها با دریافت وقت قبلی


رزرو نوبت

نوبت دهی با تلفن گویا

021-42198555

تماس با منشی و نوبت دهی فوری

(شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 تا 18)

021-44463475


پیجی مفید با بیش از 100 هزار فالوئر

پیج اینستاگرام